Lola120
Dołączył/a: maj 2017
26 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Hansi co ty z nimi zrobiłeś! Jeśli jeszcze "naprawi" FdJ to ja nie wiem kto będzie grał w pomocy ale świetnie się to wszystko zapowiada. Barca poprawia humor i się lepiej żyje:)
3
This is Barcaaaa! Bójcie się wszyscy. Średnia bramek utrzymana ja się martwię tylko, że nie damy rady tak cały sezon. Ale co jest lepsze od widoku smutnych madryciakow i ich zamknięcie w jaskini? Szkoda, że za to jeszcze pucharów nie dają.
0
Ciekawe czy Leo będzie oglądał klasyk. Nie gra, normalna pora więc mógłby nas wesprzeć:) Chłopaki po zwycięstwo najlepiej jak najwyższe! Wierzymy VeB!
1
@Stinger_ biologia, dietetyka
0
@Stinger_ tak liczę na sport albo coś związanego z moją dziedziną
0
@Tabaluga37 nigdzie tak nie napisałam
0
@TheNekro94 Spoko to, że mi się nie chce pisać to jedno ale gorzej czy lepiej jakoś dam radę xd
0
@FCB_dimiC za małą pomoc? Nie zerżnę wszystkiego:D
1
Jak to jest z tym chatem gpt wykrywa się z niego plagiat? Będę pisać magisterkę i zastanawiam się jak z niego korzystać by pomagał w pisaniu.
0
@mvnBasten A jak był już tu krytykowany.....widać co lepszy trener z nim zrobił ;)
4
Wiecie co jest najlepsze? My mamy drużynę a nie indywidualności! Ale sama jestem w szoku na jaki poziom weszli niektórzy zawodnicy. Pedri jak Iniesta, Rapha jak Neymar, Lamine to wiadomo, Casado lepszy niż Kimmich, Kounde bestia a Lewy stary i jary :) Oby tylko już bez kontuzji i bić się o wszystko. Mam nadzieję, że ta forma się utrzyma cały sezon :)
16
Aż się płakać ze wzruszenia chce! Poproszę o powtórkę w sobotę:)
6
Vaaaaaaamoooossss! Chłopaki zagrajcie tak samo jak w poprzednich meczach!
1
@Jakchcesz tak ale w trudnych momentach i fart potrzebny czasem.
6
Może w tym sezonie wreszcie od białych odwróci się fart i przejdzie na nas? Oby! Choć wiem niestety, że im forma przychodzi zawsze na główną część sezonu.
9
Najbardziej szokuje mnie Casado, jest świetny oby tak dalej! FdJ by musiał mocno się postarać by go wygryźć ze składu.
4
Liczę na kilka minut Gaviego! Ale tęskniłam za tym naszym byczkiem ;) Mam nadzieję, że wrócił silniejszy i już oby bez kontuzji i u niego i reszty.
1
@PizzerMan wiosna!
3
Iniesta najlepszy pomocnik jakiego dane było mi oglądać! Legenda na zawsze w sercach! Oby Pedri choć trochę miał podobny wpływ ma grę jak Don Andres. Szybko uciekają te kariery piłkarzy dopiero co strzelił gola w finale mundialu a ja zaczęłam kibicować Barcelonie :( Smutne też było jego odejście z Barcy po kompromitacji w LM...
1
Takie banalne pytanie a farmaceuta nie wie xd to każdy co trochę liznął biolchemu to powinien wiedzieć.
1
Kapitan mistrzów TOP! Życzę wygranej.
2
@D10SLEO dzieciństwo! Mam nadzieję, że dorówna temu sprzed lat.
1
@Czajka90 w noc to ja śpię!
1
@Lionel_Messi10 To nie byłam jak :)
0
@Murazor oczywiście teraz tak ale chodzi mi o całokształt i jak to się smutnie zakończyło
8
Ciągle tęsknię za Leo Messim w Barcelonie. To się już nigdy nie zmieni:( Oddałabym wiele by spełnić marzenie i widzieć go na żywo u nas w akcji. Niestety to już się mi nie uda. Oby Yamal chociaż w jakimś stopniu dał nam namiastkę Leo.
1
Jeszcze kiedyś bardziej byśmy obstawiali w Barcelonie Milika lub Zielu niż Lewego i Wojtka ale ostatecznie mamy tych najlepszych Polaków ostatnich lat. Powodzenia Wojtuś strzeż pilnie naszej bramki a Lewy strzelaj jak najwięcej goli. Przynieście nam polskim kibicom Barcelony trofea!
1
@DLFCB Magik! Pamiętacie jakiś jego fatalny mecz? Ja nie ...niesamowicie niedoceniany piłkarz ,dla mnie zawsze w sercu.
0
@takisobiektos tacy zakochani przecież byli w social mediach, na euro jeszcze też a tu ni stąd ni zowąd rostanie
0
@kanver_ Jules to nie od dziś jest kozakiem :) Najlepszy obrońca w klubie.