6

Hansi co ty z nimi zrobiłeś! Jeśli jeszcze "naprawi" FdJ to ja nie wiem kto będzie grał w pomocy ale świetnie się to wszystko zapowiada. Barca poprawia humor i się lepiej żyje:)

3

This is Barcaaaa! Bójcie się wszyscy. Średnia bramek utrzymana ja się martwię tylko, że nie damy rady tak cały sezon. Ale co jest lepsze od widoku smutnych madryciakow i ich zamknięcie w jaskini? Szkoda, że za to jeszcze pucharów nie dają.

0

Ciekawe czy Leo będzie oglądał klasyk. Nie gra, normalna pora więc mógłby nas wesprzeć:) Chłopaki po zwycięstwo najlepiej jak najwyższe! Wierzymy VeB!

1

@Stinger_ biologia, dietetyka

0

@Stinger_ tak liczę na sport albo coś związanego z moją dziedziną

0

@Tabaluga37 nigdzie tak nie napisałam

0

@TheNekro94 Spoko to, że mi się nie chce pisać to jedno ale gorzej czy lepiej jakoś dam radę xd

0

@FCB_dimiC za małą pomoc? Nie zerżnę wszystkiego:D

1

Jak to jest z tym chatem gpt wykrywa się z niego plagiat? Będę pisać magisterkę i zastanawiam się jak z niego korzystać by pomagał w pisaniu.

0

@mvnBasten A jak był już tu krytykowany.....widać co lepszy trener z nim zrobił ;)

4

Wiecie co jest najlepsze? My mamy drużynę a nie indywidualności! Ale sama jestem w szoku na jaki poziom weszli niektórzy zawodnicy. Pedri jak Iniesta, Rapha jak Neymar, Lamine to wiadomo, Casado lepszy niż Kimmich, Kounde bestia a Lewy stary i jary :) Oby tylko już bez kontuzji i bić się o wszystko. Mam nadzieję, że ta forma się utrzyma cały sezon :)

16

Aż się płakać ze wzruszenia chce! Poproszę o powtórkę w sobotę:)

6

Vaaaaaaamoooossss! Chłopaki zagrajcie tak samo jak w poprzednich meczach!

1

@Jakchcesz tak ale w trudnych momentach i fart potrzebny czasem.

6

Może w tym sezonie wreszcie od białych odwróci się fart i przejdzie na nas? Oby! Choć wiem niestety, że im forma przychodzi zawsze na główną część sezonu.

9

Najbardziej szokuje mnie Casado, jest świetny oby tak dalej! FdJ by musiał mocno się postarać by go wygryźć ze składu.

4

Liczę na kilka minut Gaviego! Ale tęskniłam za tym naszym byczkiem ;) Mam nadzieję, że wrócił silniejszy i już oby bez kontuzji i u niego i reszty.

1

@PizzerMan wiosna!

3

Iniesta najlepszy pomocnik jakiego dane było mi oglądać! Legenda na zawsze w sercach! Oby Pedri choć trochę miał podobny wpływ ma grę jak Don Andres. Szybko uciekają te kariery piłkarzy dopiero co strzelił gola w finale mundialu a ja zaczęłam kibicować Barcelonie :( Smutne też było jego odejście z Barcy po kompromitacji w LM...

1

Takie banalne pytanie a farmaceuta nie wie xd to każdy co trochę liznął biolchemu to powinien wiedzieć.

1

Kapitan mistrzów TOP! Życzę wygranej.

2

@D10SLEO dzieciństwo! Mam nadzieję, że dorówna temu sprzed lat.

1

@Czajka90 w noc to ja śpię!

1

@Lionel_Messi10 To nie byłam jak :)

0

@Murazor oczywiście teraz tak ale chodzi mi o całokształt i jak to się smutnie zakończyło

8

Ciągle tęsknię za Leo Messim w Barcelonie. To się już nigdy nie zmieni:( Oddałabym wiele by spełnić marzenie i widzieć go na żywo u nas w akcji. Niestety to już się mi nie uda. Oby Yamal chociaż w jakimś stopniu dał nam namiastkę Leo.

1

Jeszcze kiedyś bardziej byśmy obstawiali w Barcelonie Milika lub Zielu niż Lewego i Wojtka ale ostatecznie mamy tych najlepszych Polaków ostatnich lat. Powodzenia Wojtuś strzeż pilnie naszej bramki a Lewy strzelaj jak najwięcej goli. Przynieście nam polskim kibicom Barcelony trofea!

1

@DLFCB Magik! Pamiętacie jakiś jego fatalny mecz? Ja nie ...niesamowicie niedoceniany piłkarz ,dla mnie zawsze w sercu.

0

@takisobiektos tacy zakochani przecież byli w social mediach, na euro jeszcze też a tu ni stąd ni zowąd rostanie

0

@kanver_ Jules to nie od dziś jest kozakiem :) Najlepszy obrońca w klubie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?