Lola120
Dołączył/a: maj 2017
26 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czy oni od 1 minuty grają na karne?
2
Obawiam się,że w pófinale doświadczenie wygra i francuzy się prześlizgną....oby nie i niech Hiszpania ich zleje. Dziś poproszę o awans Szwajcarów ;)
2
Niech nikt nie wygra
1
Mimo,że nie lubię Carvajala trzeba przyznać, że grał świetnie i się poświęcił dla drużyny. Hiszpanii będzie go brakować w pófinale w przeciwieństwie do Moraty xd
0
Jeeeest! Oczywiście to nie Ferran xd Dobrze bo by przewalili karne
15
@Popitek12 *jeden
5
@Ja124477yr4 niespełniony talent, po kontuzji nie jest sobą wystarczy nam taki Fati :)
0
@Bobo25 oczywiście jak skończę swoje studia chce pracować w zawodzie ale teraz to niemożliwe więc szukam w różnych branżach. A jako,że jest masa chętnych, wakacje to trudno o pracę.
0
@Majczel97 głównie mi chodzi o to,żeby nie był to obóz pracy czy kolejne miejsce z toxic atmosfera. Takie już miałam a szukam na wakacje i podczas studiów czegoś:)
1
Eh jakim problemem jest znalezienie fajnej pracy :(
0
@Sulimo a gdzie to?
0
@Sulimo jaka stawka jeśli można wiedzieć?
1
@Pedri16Future pewnie nie oglądali wkońcu są na zasłużonych wakacjach
3
Takie mecze oglądać się z przyjemnością! Szkoda Austrii, z przyjemnością obejrzałabym dogrywkę:(
3
Bardziej mi się podobała Slowacja niż Słowenia.
19
Mekambe nie taki straszny jak go malują. Oby miał podobną formę w Realu. Beznadziejna Francja , to już Polska strzeliła bramki z gry xd Niech odpadają tak samo jak angole w ćwierćfinale.
3
@zadafcb będzie chodzone na mecze :)
10
Czy ktoś lubi Angoli poza Anglikami i fanboyami Belinghama? Oby już Szwajciarii się udało ich wyrzucić. Wkurzająca reprezentacja buców. Już wolę Portugalię czy Francję xd
3
Dalej Słowacy wyrzucić tych cwaniaczków z turnieju!
1
@Kozinho. Dokładnie netflix and chill
1
@FcPortoFan1999 obejrzeć obejrze raz na jakiś czas ale mnie nie jara
3
Kto to widział dwa dni bez meczy :(
0
@Herato nie domyśliłem się,że chodziło o Modrica :)
0
@Herato Pepe, Ronaldo i kto?
0
@VegetaPolska o Lewym xd
0
@MesQueUnClub96 naczelny hejter Lewego
1
No i usunęli mi dyskusje a ja nie wiem co pewien użytkownik odpisał:(
0
@KrwawiaceoczyVEB totalnie nie rozumiem fenomenu tego piłkarza. Kolejny selekcjoner na niego stawia xd
2
Kiwior, Bednarek, Dawidowicz czy inny Salamon czego się tu spodziewać? Nie mamy obrońców na odpowiednim poziomie i to na turniejach wychodzi nam bokiem.
0
@JohnnySilverhand niszczyciel dobrej zabawy :(