2

Czy oni od 1 minuty grają na karne?

2

Obawiam się,że w pófinale doświadczenie wygra i francuzy się prześlizgną....oby nie i niech Hiszpania ich zleje. Dziś poproszę o awans Szwajcarów ;)

2

Niech nikt nie wygra

1

Mimo,że nie lubię Carvajala trzeba przyznać, że grał świetnie i się poświęcił dla drużyny. Hiszpanii będzie go brakować w pófinale w przeciwieństwie do Moraty xd

0

Jeeeest! Oczywiście to nie Ferran xd Dobrze bo by przewalili karne

15

@Popitek12 *jeden

5

@Ja124477yr4 niespełniony talent, po kontuzji nie jest sobą wystarczy nam taki Fati :)

0

@Bobo25 oczywiście jak skończę swoje studia chce pracować w zawodzie ale teraz to niemożliwe więc szukam w różnych branżach. A jako,że jest masa chętnych, wakacje to trudno o pracę.

0

@Majczel97 głównie mi chodzi o to,żeby nie był to obóz pracy czy kolejne miejsce z toxic atmosfera. Takie już miałam a szukam na wakacje i podczas studiów czegoś:)

1

Eh jakim problemem jest znalezienie fajnej pracy :(

0

@Sulimo a gdzie to?

0

@Sulimo jaka stawka jeśli można wiedzieć?

1

@Pedri16Future pewnie nie oglądali wkońcu są na zasłużonych wakacjach

3

Takie mecze oglądać się z przyjemnością! Szkoda Austrii, z przyjemnością obejrzałabym dogrywkę:(

3

Bardziej mi się podobała Slowacja niż Słowenia.

19

Mekambe nie taki straszny jak go malują. Oby miał podobną formę w Realu. Beznadziejna Francja , to już Polska strzeliła bramki z gry xd Niech odpadają tak samo jak angole w ćwierćfinale.

3

@zadafcb będzie chodzone na mecze :)

10

Czy ktoś lubi Angoli poza Anglikami i fanboyami Belinghama? Oby już Szwajciarii się udało ich wyrzucić. Wkurzająca reprezentacja buców. Już wolę Portugalię czy Francję xd

3

Dalej Słowacy wyrzucić tych cwaniaczków z turnieju!

1

@Kozinho. Dokładnie netflix and chill

1

@FcPortoFan1999 obejrzeć obejrze raz na jakiś czas ale mnie nie jara

3

Kto to widział dwa dni bez meczy :(

0

@Herato nie domyśliłem się,że chodziło o Modrica :)

0

@Herato Pepe, Ronaldo i kto?

0

@VegetaPolska o Lewym xd

0

@MesQueUnClub96 naczelny hejter Lewego

1

No i usunęli mi dyskusje a ja nie wiem co pewien użytkownik odpisał:(

0

@KrwawiaceoczyVEB totalnie nie rozumiem fenomenu tego piłkarza. Kolejny selekcjoner na niego stawia xd

2

Kiwior, Bednarek, Dawidowicz czy inny Salamon czego się tu spodziewać? Nie mamy obrońców na odpowiednim poziomie i to na turniejach wychodzi nam bokiem.

0

@JohnnySilverhand niszczyciel dobrej zabawy :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?