Lola120
Dołączył/a: maj 2017
26 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Popitek12 biedny Cristiano
0
@NeroTFP1 dlatego Leo chyba unikał tego terminu :)
1
@Popitek12 ile ma tych złotych piłek? Bo nie pamiętam xd
1
Pamiętacie jak Cris zapuścił sobie kozią bródkę by udowodnić,że jest GOAT? Jedni próbują upodobnić się do kozy drudzy przemawiają rekordami na boisku :)
7
Najlepszego dla mistrza, geniusza, króla czy jak kto woli kozy! Kurde ale ten czas leci dopiero co pamiętam jak miał 27 lat...serce boli,że nigdy go nie widziałam w akcji w naszej koszulce:(( Zazdro wszystkim którzy podziwiali go na żywo! Może gdyby tak wcześnie nie odszedł z Barcy by mi się to udało:(
2
8 lat temu wygrywaliśmy ze Szwajcarią po zaciętym meczu i karnych....minęło 8 lat i oni nadal są dobrą, zjednoczoną drużyną bez większych indywidualności a my szkoda gadać :(
1
@AFA nie bój się;)
0
Kurde szkoda,że bez Lewego, Modera i Urbańskiego.... wyczuwam ciężary
1
Ale żeby Fermina nie wprowadzać to wstyd...przecież ten joker odrazu by coś namieszał
1
@Matheu12 ah tak dokładnie.... mi jeszcze jeden został a chęci zero. Potem już tylko ostatni rok a czuje się tak samo głupia jak przed studiami :)
0
@V e B 96 w ofensywie za dużo nie pokazali ale są świetni fizycznie, twardzi, zorganiozowani będzie ciężko...
2
@Worny ale śmiechłam :)
0
Szkoda,że mieliśmy pecha i trafiliśmy do tak mocnej grupy. Ale taka jest piłka jeśli wygrywać to z najlepszymi.
0
@VbamboeB i nie zachowuje się jak taki typowy polski Janusz. Miłe zaskoczenie jak narazie z trenera.Oby tylko go nie zwolnili w razie niepowodzenia na turnieju.
0
Kur*** no szkoda jak zawsze... chłopaki macie jeszcze szanse!
0
Dawać cisnąć ich można strzelić!
1
Obawiam się,że Salamon zrobi Cionka z MŚ na spółkę z Bednarkiem ...szkoda,że nie możemy wyjść w najmocniejszym składzie:(
2
@DLFCB wtedy nie pomogła może teraz pomoże:)
6
Do boju Polskooo! Czuje jakąś większą ekstytacje tym meczem niż naszymi na mundialu. Będzie ciężko ale nie takie rzeczy się działy w piłce:) Dajcie z siebie wszystko chłopaki!
0
@Worny Ruiz, szkoda że nie Pedri:(
1
Vamos barcelończyki! Mówię wam Fermin wejdzie i strzeli :)
1
@PizzerMan powodzenia i zdrówka:)
0
@MesQueUnClub96 dla mnie taka mocna 5
0
@BorzyKrzys ahh tamten klimacik i młodość nie wrócą:(
0
@korni20 właśnie czekałam!
1
@Aragorn33 mnie też a mam zaraz 23 :)
3
@Kgorecki2500 pyszne ale dodaj warzywek trochę:)
0
@FcPortoFan1999 oby jeszcze nie kończył reprezentacyjnej kariery
0
@TheNekro94 a wiecie,że banan ma 50% takiego samego DNA jak człowiek?
0
@Majczel97 tak ale mają nadal silny skład