0

@Popitek12 biedny Cristiano

0

@NeroTFP1 dlatego Leo chyba unikał tego terminu :)

1

@Popitek12 ile ma tych złotych piłek? Bo nie pamiętam xd

1

Pamiętacie jak Cris zapuścił sobie kozią bródkę by udowodnić,że jest GOAT? Jedni próbują upodobnić się do kozy drudzy przemawiają rekordami na boisku :)

7

Najlepszego dla mistrza, geniusza, króla czy jak kto woli kozy! Kurde ale ten czas leci dopiero co pamiętam jak miał 27 lat...serce boli,że nigdy go nie widziałam w akcji w naszej koszulce:(( Zazdro wszystkim którzy podziwiali go na żywo! Może gdyby tak wcześnie nie odszedł z Barcy by mi się to udało:(

2

8 lat temu wygrywaliśmy ze Szwajcarią po zaciętym meczu i karnych....minęło 8 lat i oni nadal są dobrą, zjednoczoną drużyną bez większych indywidualności a my szkoda gadać :(

1

@AFA nie bój się;)

0

Kurde szkoda,że bez Lewego, Modera i Urbańskiego.... wyczuwam ciężary

1

Ale żeby Fermina nie wprowadzać to wstyd...przecież ten joker odrazu by coś namieszał

1

@Matheu12 ah tak dokładnie.... mi jeszcze jeden został a chęci zero. Potem już tylko ostatni rok a czuje się tak samo głupia jak przed studiami :)

0

@V e B 96 w ofensywie za dużo nie pokazali ale są świetni fizycznie, twardzi, zorganiozowani będzie ciężko...

2

@Worny ale śmiechłam :)

0

Szkoda,że mieliśmy pecha i trafiliśmy do tak mocnej grupy. Ale taka jest piłka jeśli wygrywać to z najlepszymi.

0

@VbamboeB i nie zachowuje się jak taki typowy polski Janusz. Miłe zaskoczenie jak narazie z trenera.Oby tylko go nie zwolnili w razie niepowodzenia na turnieju.

0

Kur*** no szkoda jak zawsze... chłopaki macie jeszcze szanse!

0

Dawać cisnąć ich można strzelić!

1

Obawiam się,że Salamon zrobi Cionka z MŚ na spółkę z Bednarkiem ...szkoda,że nie możemy wyjść w najmocniejszym składzie:(

2

@DLFCB wtedy nie pomogła może teraz pomoże:)

6

Do boju Polskooo! Czuje jakąś większą ekstytacje tym meczem niż naszymi na mundialu. Będzie ciężko ale nie takie rzeczy się działy w piłce:) Dajcie z siebie wszystko chłopaki!

0

@Worny Ruiz, szkoda że nie Pedri:(

1

Vamos barcelończyki! Mówię wam Fermin wejdzie i strzeli :)

1

@PizzerMan powodzenia i zdrówka:)

0

@MesQueUnClub96 dla mnie taka mocna 5

0

@BorzyKrzys ahh tamten klimacik i młodość nie wrócą:(

0

@korni20 właśnie czekałam!

1

@Aragorn33 mnie też a mam zaraz 23 :)

3

@Kgorecki2500 pyszne ale dodaj warzywek trochę:)

0

@FcPortoFan1999 oby jeszcze nie kończył reprezentacyjnej kariery

0

@TheNekro94 a wiecie,że banan ma 50% takiego samego DNA jak człowiek?

0

@Majczel97 tak ale mają nadal silny skład

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?