2

@MichalZZZ jak zwykle w punkt! Trzeba też umieć przegrywać "drodzy kibice ". Barca jeszcze wróci, mamy potencjał i najlepszą młodzież będzie jeszcze dobrze!

6

Jeszcze będzie pięknie!

0

@clyde 13 gdzieś będzie w tym roku

0

@snupson to nie było frajerstwo tylko głupi błąd, była walka były szansę szkoda... Jeśli chcecie zmieńcie klub na lepszy

0

Szkoda wielkie rozczarowanie..... Więcej nue jestem w stanie napisać. Oby tylko sąsiedzi z Madrytu byli solidarni z nami...

0

@ToreTToOOod nieba do piekła

0

@ToreTToOO ja inżynierskiej

0

@kryhaa jaki kierunek?

6

@Safrani nie mogę oglądać takich rzeczy bo ryczę:(

0

@TR3YWAY nir biorę się za pelnioletnich musi młody dorosnąć:)

3

Ale czuję się zestresowana tym meczem no normalnie jak za dawnych czasów ;) Proszę chłopaki wyjdźcie z myślą o strzeleniu jak najwięcej bramek nie bronieniu wyniku. Będzie ciężko ale wierzę, że ten balonik nie pęknie! Strasznie bym była smutna gdyby po takim pierwszym meczu się nie udało. Oczywiście musi być koncentracja, żeby nie dopuścić takich straconych bramek. Oby kibicie także się spisali. Vamoooos!

2

@abram3k XDDDDd

0

@ElTomas rury :)

0

@ElTomas Jaka dzielnica?

0

@ElTomas masz własną piwnice? Zawsze to coś;)

0

@Rust_Cohle już to śmieszne nie jest ;)

0

@Chucky o mnie też straszyło i nie oglądałem;) muszę kiedyś nadrobić

2

Piątkowy samotny wieczór z serialem, kto ma podobnie? Dobrego weekendu ;)

2

@kubix05 no ja na dwa razy może:)

1

@barcanawieki tak mam często też nie wiem dlaczego;(

0

Oby w weekend rezerwowy skład a wr wtorek rozjechać tych szejków u siebie:) Nie możemy tego przegrać!

3

Vamoooos Barca !!!!!!!!! Niech wróci Barca z najlepszych czasów, ja wierzę!

7

Jestem dziwnie podekscytowana tym meczem, dawno w LM tak nie miałam:) Oby chłopaki zagrali jeszcze lepiej niż z Napoli, skutecznie w ataku pewnie w obronie:) Powstrzymać Mekambe i będzie dobrze ;)

0

@Criss18Barca dzieckiem się wtedy było czas leci...

0

@Rust_Cohle będzie grał kosztem rodrigo

3

Ale żeby tak grzało w kwietniu to nie pamiętam:) Ale dla tych co narzekają, że za ciepło spokojnie zaraz przyjdzie pizgawica wkońcu kwiecień plecień..

1

@JohnnySilverhand irytujący typ

0

@July_6_BcN niezmiernie się cieszę xd

0

@MesQueUnClub_87 tylko to nie jest właśnie taki odcisk którego się da przebić

0

Odcisk na stopie od kilku tygodni - macie jakiś pomysł jak to zwalczyć? Do lekarza z takim czymś mi się nie chcę iść:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?