5

Oby tak dalej Dani! Powodzenia! Dobrze,że się udało wygrać. Tylko martwią te urazy oby nic poważnego:(

0

Zdziwieni? Ja nie.... jak liga może być sprawiedliwa gdy prezesik to madrytowiec. A jeszcze dziady mają czelność robić propagandę w swojej tv xdd

1

@PizzerMan Wszystkiego dobrego!

6

O nieee Wojtek kończy karierę. Szkoda bardzo dobry bramkarz, mógł spokojnie pójść jeszcze za kasą do szejków ale widocznie z rodziną już chcą zostać w jednym miejscu. Dziękujemy!!!

0

Jak oceniacie nowych dla nas młodych zawodników jak Martin, Pau Victor, Torre,Bernal? Mają szansę zagościć na lata w pierwszej drużynie? Narazie Bernal i Victor sprawiają dobre wrażenie, Martina za dużo nie widziałam ale chyba dla Pablo Torre to nie ta półka :(

0

@Trojanek23 rozumiem taki ruch ale za sezon nie teraz...

17

Będą żałować oddania Gundo oj bardzo ....aż się odechciewa oglądać nowy sezon zabolało mnie to mocno bo Gundogan to wielki piłkarz, którego się nie da nie lubić. Wygrał sobie wszystko z City chciał nam pomóc wrócić na szczyt a oni tak go wyrzucili za darmo wstyd!

13

Dzięki Gundo i powodzenia wygraj znów z City LM bo u nas to mało prawdopodobne..... świetny piłkarz ze starej generacji i żal,że dali mu tylko sezon. Ogarną się, że będzie go brakować jak reszta się połamie w najważniejszym momencie:(

24

W sumie nie dziwię się jeśli sam Gundo chce odejść, ma swój honor nie jak inni... widzi jakie szambo się dzieje w tym klubie i mimo,że pewnie dobrze się mu z rodziną żyje w Hiszpanii jednak odejdzie... Faceci z charakterem, nie gryzący się w język nie jak te piłkarskie pizdeczki. Szkoda,że nie potrzebne piłkarzyny, samozwani rekini zostają :( Laporta, Deco wypad!!!

0

@bartekvisca i dał lepsze liczby niż inni pomocnicy :)

0

Gundo mistrzu zostań z nami proszę! Nie daj się wypchnąć po sezonie z klubu..

0

@MesQueUnClub96 nic mnie nie zdziwi juz

4

Kurłaa niech tylko spróbują wypchnąć Gundo xdddd najlepszy pomocnik, lider a dziady w zarządzie jak zwykle swoje. Żenada i już się odechciewa nowego sezonu...

0

@BTW to ja ten sam wiem i okres kibicowania :)

4

@BTW nie wygralibyśmy ale szanuje za optymizm;)

1

@PizzerMan bardzo Ci współczuję.... ja też mam uciążliwe dolegliwości na które nie mogę znaleźć rozwiązania i mnie to przytłacza a twoja sytuacja z pewnością jest trudniejsza. Podbijam wpłacajcie chociaż symboliczne kwoty!

0

@Bartosz85 jasne:)

0

@Bartosz85 wyciskać na klatę raczej nie mam zamiaru :)

0

@La Pulgaa a to akurat dla mnie jasne ;)

0

Jakieś rady dla początkującej na siłowni? Polecajki mile widziane :)

0

Sergiiiiii Robertooooo nie możliwe nie istnieje !!! Dzięki za wszystko Sergi :(

0

@Arkon slyszalam oczywiście

0

@AxelF szanuje opinie każdy ma swoją kiedyś może inni byli na topie ale teraz z młodego pokolenia to tylko sanah

0

@pluszek bywam na jej koncertach i akurat średnia wieku to ponad 20 lat

1

@Comentateiro w Polsce nie wiele xd

0

0

@FcPortoFan1999 i do tego jako kobieta przyznam,że jest bardzo słodka:)

0

@Janas11224co człowiek to opinia

0

@FcPortoFan1999 jak wleci to nie może wylecieć a po piątkowym koncercie tym bardziej :)

1

@maroon oczywiście,że tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?