LoveBarca1493
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2013
Katowice
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sam Neymar zarabia więcej w maarketingu niż Hazard, Costa i Pogba razem wzięci... beka
0
Neymar jako piłkarz równie medialny co CR i Messi powinien być zaraz za nimi. Jakoś nie widzę, by wizerunek wszystkich piłkarzy nad nim przynosił większe zyski...
1
Ceny w Barcelonie przyjmują współczynnik 0.3, jeśli ktoś chce kupić kogoś wyprzedaż 70%
0
Szczerze to wydaje mi się, że Messi byłby lepszym trenerem niż Enrique, jego wszyscy się słuchają, jest respekt. Wie co to jest piłka, pokazał jak znakomicie rozumie zmysł taktyczny Guardioli przekładając jego pomysły na boisko.
3
Koniec srania po gałęziach. Dopiero teraz niektórym się otworzyły oczy
0
Zarząd łże jak psy... chociaż tutaj obrażam zwierzęta ;/
Bartomeu mówił, że Martino wypełni swój kontrakt a potem go rozwiązali podobno za porozumeniem stron.
2
Piłkarze romy już stwierdzili jaki on jest... kiedy odszedł nagle zaczęli się liczyć we Włoszech
0
" Według COPE duża część dyrektorów Barçy będzie w środę domagała się zwołania przedterminowych wyborów i ostatecznego zakończenia z 'erą Rosella'. "
0
No bardziej pachnie mi tu podwyżką w czerwcu niż odejściem. Śmierdzi jednak ojcem Messiego
0
tak
0
Zarząd: ten klub musi zarabiać. Nikogo by chyba nie zdziwiło odejście LEO
0
Nikt nikomu nic nie zabrania, to tylko wnioski, nie zdziwilbym się gdyby Leo faktycznie cos negocjował z Chelsea
0
I komu byście wtedy kibicowali, świat VIsca łebków by się chyba załamał, największy dylemat w życiu...
0
"Nie można oceniać szkoleniowca po poł roku pracy" - zaraz lawina takich komentarzy.
A można go oceniać po tym co robił w Romie? Przecież to średniak, o tym już wiadomo było od dawna, niektórzy widze nadal mają nadzieję, że będzie drugim Guardiolą.
A zobaczycie ile warta jest filozofia Guardioli również w tym roku. Dobra na ligowych średniaków. Kiedyś to było coś, teraz każdy nawet średnio zaawansowany szkoleniowiec zna tą filozofię.
To przypomina mi taplanie się w gównie... Od kilku lat każdy widzi, że ten styl nie jest już najlepszy, łatwo go zniwelować... a dalej na siłe się brnie w jego założenia
0
Na razie sprawdza się w roli najgorszego szkoleniowca 21 wieku w Barcelonie.
Barcelona gra co raz gorzej a Ty mówisz, że się sprawdzi?
5
Ten kaktus jak na razie wykazuje się większa kulturą niż Wy, trochę mi przykro za takich kibiców... dyskutujcie, ale żeby od razu wyzywać od kretynów?
13
idealny na 3 ligowych mugoli
2
Podobno czytania ze zrozumieniem uczyli już w podstawówce...
1
Żal mi Cie człowieku, siedzisz tu i tylko narzekasz jak to nie jest źle a minęło dopiero 2 miesiące. Nie no prawdziwy kibic, takich nam trzeba więcej !
0
No własnie, nawiasem mówiąc Sandro strzela bramkę co 67 minut
4
Co za mózg z Ciebie... -.- ile razy mam jeszcze napisać, że nie chodzi mi o porównywania okresu spędzonego w Barcelonie ale ogólnie ich trenerki... zaczaisz w końcu? Wklepiesz sobie to do tego pustego łba?
1
Zgadza się. Przykład : półfinały MŚ, przed dogrywką, kiedy Javier stoi pomiędzy swoimi kolegami i coś im tłumaczy zaciekle gestykulując. Sabella? Stoi obok i patrzy
2
Pokaż mi przepis który mówi, że nie wolno. Porównuje ich ogólny zmysł taktyczny, kto jest po prostu lepszym trenerem. Umiesz czytać? Nie napisałem kto był lepszym trenerem Barcelony
2
a Celta bez niego teraz gra 2 razy lepiej (ma 2 razy więcej punktów po 10 meczach niż w tamtym sezonie)
2
a zaraz się pewnie zlecą downy którzy nie umieją czytać, ze nie można oceniać trenera po 10 meczach. Wyprzedzę was. Dlaczego nie można? Kto zakazał? Po za tym piszę ogólnie kto jest, w całej swojej karierze trenerskiej a nie tylko w barcelonie
0
Dodajcie sonde : Kto jest lepszym trenerem.
Enrique vs Martino
0
ile razy mam potwarzać, Pussy a nie Busi
0
Racja, niektórzy uważają, że jeśli Messi nie strzeli 1 bramki na mecz to już tragedia. A w sobotę wykreował najwięcej groźnych sytuacji
1
Mimo wszystko Tata zaliczył nawet lepszy początek sezonu niż Guardiola... nie wiem co się potem z nim stało, nie widziałem już w tej grze tego co na początku
0
I kto je teraz lepszy? Pussyket czy Illarra?