LoveBarca1493
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2013
Katowice
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czerwona !
0
Scott
0
Będzie grać Garet?
0
dla jednych to zmarnowana setka, dla innych wybroniona setka przez bramkarza
0
gdyby ja zobaczyl
0
xavi by palpitacji dostal
0
"szukajom ataku"xd
0
ta murwa wyglada jakby kto sie zrzygal na niej
1
a co Munir? gra raptem 4 czy 5 mecz z pierwszą drużyną a już dochodził do tylu sytuacji... strzelił bramkę ale ułomność sędziego inaczej zdecydowała
15
nie, należy napisać, że gra słabo i trzeba go sprzedać
1
nie podobaja mi sie te koszulki, zawodnicy wyglądają jak piłkarze korony kielce
0
I znowu będzie w dupe w tych koszulkach, nie mają z nimi szczęścia
0
Jedni i drudzy mogo mu zapłacić duże pensje, wieksze szanse na regularnął gre ma w united
0
nieoficjalnie Casillas w Barcelonie
5
to inne pozycje, Xavi za to nic nie pomaga w obronie
0
Alves wczoraj najlepszy był na bosiku
0
manchester przegrali, ta liga angielska jest słaba, zespoły są słabe w porownaniu do innych w lidze mistrzow
0
Atletiko zdementowało plotki i nie bedzie transeru Reusa
0
w sumie delofeu jest cienki w ofensywnie to zrozumiała decyzja, szkoda że go całkiem nie sprzedali
0
oczywiście Ty znasz prawo lepiej niż on, dobry prawnik zawsze w kółko będzie bronił swojego interesu i potwarzał jedno i to samo.
Dlaczego nie studiujesz prawa skoro tak głosno krzyczysz?
0
Barca grała 3 razy w seoznie 13/14 bilans bramek 7:6 a wszystkie 6 barmek padlo po akcjach prowadzonych strono alvesa
1
reus bez dwóch zdań jest lepszy
0
dani avles musi odejść
0
będzie graał w pucharze gampera?
0
wtedy jeszcze piłkarzre byli głodni gry
0
nie dość że osłabiliby się sprzedając Juana to jeszcze Alvesa mieliby brać...
0
Fajnie taką kolekcje mieć
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/t1.0-9/1908060_637572413006797_6939475443787606708_n.jpg
0
Na miejscu Montoyi jeb*ał bym tym wszystkim i zmienił klub. Mimo bardzo złego poprzedniego sezonu Alvesa Martin nie dostawał prawie w ogóle szans na grę
0
niepełnosprytne dzicko specjalnej troski
3
go back coloring your book