0

czerwona !

0

Scott

0

Będzie grać Garet?

0

dla jednych to zmarnowana setka, dla innych wybroniona setka przez bramkarza

0

gdyby ja zobaczyl

0

xavi by palpitacji dostal

0

"szukajom ataku"xd

0

ta murwa wyglada jakby kto sie zrzygal na niej

1

a co Munir? gra raptem 4 czy 5 mecz z pierwszą drużyną a już dochodził do tylu sytuacji... strzelił bramkę ale ułomność sędziego inaczej zdecydowała

15

nie, należy napisać, że gra słabo i trzeba go sprzedać

1

nie podobaja mi sie te koszulki, zawodnicy wyglądają jak piłkarze korony kielce

0

I znowu będzie w dupe w tych koszulkach, nie mają z nimi szczęścia

0

Jedni i drudzy mogo mu zapłacić duże pensje, wieksze szanse na regularnął gre ma w united

0

nieoficjalnie Casillas w Barcelonie

5

to inne pozycje, Xavi za to nic nie pomaga w obronie

0

Alves wczoraj najlepszy był na bosiku

0

manchester przegrali, ta liga angielska jest słaba, zespoły są słabe w porownaniu do innych w lidze mistrzow

0

Atletiko zdementowało plotki i nie bedzie transeru Reusa

0

w sumie delofeu jest cienki w ofensywnie to zrozumiała decyzja, szkoda że go całkiem nie sprzedali

0

oczywiście Ty znasz prawo lepiej niż on, dobry prawnik zawsze w kółko będzie bronił swojego interesu i potwarzał jedno i to samo.

Dlaczego nie studiujesz prawa skoro tak głosno krzyczysz?

0

Barca grała 3 razy w seoznie 13/14 bilans bramek 7:6 a wszystkie 6 barmek padlo po akcjach prowadzonych strono alvesa

1

reus bez dwóch zdań jest lepszy

0

dani avles musi odejść

0

będzie graał w pucharze gampera?

0

wtedy jeszcze piłkarzre byli głodni gry

0

nie dość że osłabiliby się sprzedając Juana to jeszcze Alvesa mieliby brać...

0

Na miejscu Montoyi jeb*ał bym tym wszystkim i zmienił klub. Mimo bardzo złego poprzedniego sezonu Alvesa Martin nie dostawał prawie w ogóle szans na grę

0

niepełnosprytne dzicko specjalnej troski

3

go back coloring your book

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?