LoveBarca1493
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2013
Katowice
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po drugie co zauważyłem : Stałe fragmenty gry wykonywane przez Barcelonę są większym zagrożeniem dla niej samej niż drużyny przeciwnej
0
Jak oglądam te mecze to wydaje mi się, że Barca gra beznadziejnym ustawieniem 4-5-1
Messi cofa się do rozgrywania, Suarez na skrzydle, Rakitić przyklejony do bocznej lini, z drugiej strony Rafinha też za bardzo przyklejony do lini i co zostaje w drugiej lini? Busquets który jest mijany jak pachołek na treningu, nie stanowi żadnej przeszkody.
0
Najlepszy napastnik PL z góry musi miec wysoką notę, nie oceniam tego gdzie grają w Barcelonie, ani ich gry teraz tylko ogólne posunięcia zarządu
0
Rakitić wysoko ze względu na cenę, a jeszcze za to Sevilla nam szkoli ładnie Denisa
0
ten jeden punkt za to, że faktycznie mógłby się okazać CZASEM przydatny. I pewnie tak będzie, ale tylko czasem
0
Oceniam tak na świeżo, po tym jak grali w poprzednich klubach
10
Racja, bo Messi w kazdym meczu musi być decydujący... pierd*lnij się w ten głupi łeb
1
Transfery wg mnie w skali 1/10
Suarez 8/10
Rakitić 7/10 (lubie go jakoś)
Mathieu 7/10
Douglas 2/10
Vermaelen 1/10
Bravo 7/10
Transfery Realu
James 8/10
Kroos 9/10Navas 6/10dodałem Bravo i Navasa
3
Żeby się nie okazało, że w kwietniu Barca będzie walczyć o możliwośc grania w Champion Lig w następnym sezonie
0
musiałem to zaśpiewać tak samo jak :
dłuższe życie każdej pralki to Caalgooon
0
80kg szkła to i ja mogę sprzedać, za 100tysiecy
1
Wystawiając zdaje się najsilniejszy skład : Bravo, Montoya, Bartra, Mathieu, Alba, Rakitić, Masche, Iniesta, Neymar, Suarez, Messi.
z pozostałych zawodników możemy utworzyć skład walczący chyba o utrzymanie w Segunda.
Stegen, Alves, Pique, Verma, Adriano
Xavi, Busquets, Roberto,
Pedro, Sandro, Munir
0
Żeby znowu dokonać zje*anych transferów? Jeśli chcą kupić jakiegoś Vidala, Pogbe czy Reusa kosztem odejścia piłkarzy alternatywnych to dziękuje
0
Wystawiając zdaje się najsilniejszy skład : Bravo, Montoya, Bartra, Mathieu, Alba, Rakitić, Masche, Iniesta, Neymar, Suarez, Messi.
z pozostałych zawodników możemy utworzyć skład walczący chyba o utrzymanie w Segunda.
Stegen, Alves, Pique, Verma, Adriano
Xavi, Busquets, Roberto,
Pedro, Sandro, Munir
7
Założę się, że każdego piłkarza którego by sobie Mourinho wykupił z Barcelony pod jego wodzą grałby pierwsze skrzypce. Nawet Busquets
0
0
wyczyść hisotie przeglondarki
0
A kto tutaj coś leczy?
4
po co skoro oni grają bez szacunku?
2
0
A szukała gdzie był?
0
Lewy jak nie ma podań to nie żyje
1
niczym Ronaldo zanurował
0
Do Warszawy mam 2k kilometrów
0
i kupe w gaciach
0
w ogóle szkocja powinna grac już w 10ke...
0
Gdzie Szukała? Dlaczego nie szukał krycia?
0
zawsze jak Kamera jedzie na kibiców to chce mi się śmiać z tych Januszów
0
Tylko Mallenco potrafi z czerwonej kartki odgizdać przewinienie poszkodowanego
0
Sędzia dał, los zabrał