0

Po drugie co zauważyłem : Stałe fragmenty gry wykonywane przez Barcelonę są większym zagrożeniem dla niej samej niż drużyny przeciwnej

0

Jak oglądam te mecze to wydaje mi się, że Barca gra beznadziejnym ustawieniem 4-5-1

Messi cofa się do rozgrywania, Suarez na skrzydle, Rakitić przyklejony do bocznej lini, z drugiej strony Rafinha też za bardzo przyklejony do lini i co zostaje w drugiej lini? Busquets który jest mijany jak pachołek na treningu, nie stanowi żadnej przeszkody.

0

Najlepszy napastnik PL z góry musi miec wysoką notę, nie oceniam tego gdzie grają w Barcelonie, ani ich gry teraz tylko ogólne posunięcia zarządu

0

Rakitić wysoko ze względu na cenę, a jeszcze za to Sevilla nam szkoli ładnie Denisa

0

ten jeden punkt za to, że faktycznie mógłby się okazać CZASEM przydatny. I pewnie tak będzie, ale tylko czasem

0

Oceniam tak na świeżo, po tym jak grali w poprzednich klubach

10

Racja, bo Messi w kazdym meczu musi być decydujący... pierd*lnij się w ten głupi łeb

1

Transfery wg mnie w skali 1/10

Suarez 8/10
Rakitić 7/10 (lubie go jakoś)
Mathieu 7/10
Douglas 2/10
Vermaelen 1/10
Bravo 7/10
Transfery Realu

James 8/10
Kroos 9/10Navas 6/10dodałem Bravo i Navasa

3

Żeby się nie okazało, że w kwietniu Barca będzie walczyć o możliwośc grania w Champion Lig w następnym sezonie

0

musiałem to zaśpiewać tak samo jak :

dłuższe życie każdej pralki to Caalgooon

0

80kg szkła to i ja mogę sprzedać, za 100tysiecy

1

Wystawiając zdaje się najsilniejszy skład : Bravo, Montoya, Bartra, Mathieu, Alba, Rakitić, Masche, Iniesta, Neymar, Suarez, Messi.

z pozostałych zawodników możemy utworzyć skład walczący chyba o utrzymanie w Segunda.

Stegen, Alves, Pique, Verma, Adriano
Xavi, Busquets, Roberto,
Pedro, Sandro, Munir

0

Żeby znowu dokonać zje*anych transferów? Jeśli chcą kupić jakiegoś Vidala, Pogbe czy Reusa kosztem odejścia piłkarzy alternatywnych to dziękuje

0

Wystawiając zdaje się najsilniejszy skład : Bravo, Montoya, Bartra, Mathieu, Alba, Rakitić, Masche, Iniesta, Neymar, Suarez, Messi.

z pozostałych zawodników możemy utworzyć skład walczący chyba o utrzymanie w Segunda.

Stegen, Alves, Pique, Verma, Adriano
Xavi, Busquets, Roberto,
Pedro, Sandro, Munir

7

Założę się, że każdego piłkarza którego by sobie Mourinho wykupił z Barcelony pod jego wodzą grałby pierwsze skrzypce. Nawet Busquets

0

0

wyczyść hisotie przeglondarki

0

A kto tutaj coś leczy?

4

po co skoro oni grają bez szacunku?

2

0

A szukała gdzie był?

0

Lewy jak nie ma podań to nie żyje

1

niczym Ronaldo zanurował

0

Do Warszawy mam 2k kilometrów

0

i kupe w gaciach

0

w ogóle szkocja powinna grac już w 10ke...

0

Gdzie Szukała? Dlaczego nie szukał krycia?

0

zawsze jak Kamera jedzie na kibiców to chce mi się śmiać z tych Januszów

0

Tylko Mallenco potrafi z czerwonej kartki odgizdać przewinienie poszkodowanego

0

Sędzia dał, los zabrał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?