LoveBarca1493
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2013
Katowice
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pussy a nie Busi
0
zobacz kto wykonał najwięcej dryblingów i przez kogo Barca miała najgrożniejsze akcje, taki ospały Messi jest groźniejszy niż reszta całej Barcy
0
Iniesta za Xaviego...
1
Mocnymi kandydatami są też Alves i Pique
0
Patrzę też na chęci do gry. Kto ma większe? Dlaczego nie mam oceniać formy Suareza? gra na razie dobrze
2
kolejność piłkarzy od najgorszej do najlepszej formy.
Busquets, Roberto, Munir, Iniesta, Xavi, Pique, Alves, Alba, Pedro, Sando, Rakitić, Mathieu, Suarez, Neymar, Messi, Mascherano.
I niech mi ktoś nie mówi, że Messi jest słaby w tym sezonie bo ma "tylko" 7 bramek w lidze, obejrzyjcie sobie jaką on robotę odwala za nieudolną pomoc Barcy która tylko sobie podaje do tyłu
1
mam nadzieję, że chciał się pożegnać
0
To jest ewidentnie sabotaż
0
Zauważ, że masa ludzi już po zobaczeniu składów na GD wyśmiewała Enrique, a nieliczni ciągle cisnęli po Lucho już w pierwszym meczu z Elche kiedy ten wystawił Javiera na ŚO
2
Rewolucja powinna się zacząć od najwyższych stołków. Tak odbywała się każda największa rewolucja po której nadchodziły nowe reformy, uderzające prawie w pierwotne założenia a nawet tradycje. Niestety według tego zarządu sprzedaż koszulek arabom jest chyba tą rewolucją
0
Tak cicho i miło się zrobiło od kilku dni, czyżby MarioVeb zaś został bana?
0
Jeszcze bym dopisał przykłady Ibry albo Villi, przecież to jest zbrodnia co Barca zrobiła z potencjałem tych piłkarzy. Guardiola był dobrym trenerem ale też miał swoje widzimisię-botak
0
a może powinieneś dostać? za nieumiejętność czytania
1
Niech sieją, chcesz oglądać nadal tego nieudacznika Enrique na ławce trenerskiej?
0
Jakoś CR nie zagrał w finale CdR, a Real wcale nie był gorszy
0
przypomnij mi ile meczy z rzędu w lidze wygrał Real?
0
"Według ASa zawodnicy mają bardziej ufać Messiemu niż szkoleniowcowi."
Już wolałem Barce Tito gdzie wszyscy grali pod Messiego
0
Widzę Barcelona jest 100 lat za murzynami już. Jeśli oni nadal chcą grać tylko jednym stylem to krzyż na drogę...drogę do grobu.
W dzisiejszym futbolu wymagane jest połączenie co najmniej dwóch styli, Barca ma tylko posiadanie piłki i nic więcej.
Zero kontr, stałe fragmenty gry są większym zagrożeniem dla Barcy niż dla przeciwnika, zero strzałów z dystansu, czasem ktoś uderzy z 20 metra ale czemu nikt nie uderza już po wejściu w pole karne tylko podaje?
0
a ile bramek i astyst mają Xavi i Iniesta, a ile Rakitić?
9
Bardzo dziwne jest to, że ten kto gra w Barcelonie nie może wpasować się w ten styl. Fabregas, coś ciągnął na początku sezonu ale potem kupa, Sanchez jakoś odżył przy Martino który trochę inaczej go wspasował pod drużynę. Za lucho nigdy by nie strzelił takiej bramki jak z Atletico bo pewnie musiałby podawać.
Song poszedł do Anglii, ma pierwszy skład i rozgrywa lepiej niż u nas Xavi i Iniesta razem wzięci. Suarez wyciągnął cały Liverpool do ligi mistrzów a teraz będzie sobie grał na skrzydle.
Rakitić w poprzednim sezonie niszczył podaniami Real a teraz gra jako skrzydłowy.
To jest chore, mają gotowego piłkarza podanego na tacy, tylko dać mu taką samą pozycję na jakiej grał wcześniej i już. To nie, bo musimy być wierni naszemu klubowi i zmarnować potencjał ku*ewsko dobrych piłkarzy.
Tylko Neymar coś teraz lepiej ciśnie, ale nie powiedziałbym że to zasługo Lucho, on po prostu z roku na rok będzie co raz lepszy
0
ale już grubo po 1/4... a nie zanosi się by Barca nagle znalazła jakiś fantastyczny sposób na grę.
15
Nie wiem jeszcze dlaczego niektórzy tak narzekają na Rakitica, który przecież jak na takie dziury w drugiej linii wcale nie gra źle. Wystarczy dać mu u boku Mascherano by ten nie musiał wiecznie asekurować Pussysquetsa i przesunąć go bardziej do środka, bo jak na razie to Ivan ciągle przyklejony jest do bocznej linii.
A prawda jest taka, że obok Javiera to najlepszy pomocnik w tym sezonie
0
dlatego utemperowali Martino kiedy drużyna grała efektywną piłkę, chociaż nie wiem co dzisiejsza Barcelona ma wspólnego z efektownością
0
O tak już niedługo sytuacja powtórzy się... będzie to samo co w Romie albo nawet jeszcze gorzej. Wystarczy sobie tylko porównać 10 pierwszych meczy Martino i Enrique.
Różnica jest jednak taka, że Gerardo nie dostał ani centa na piłkarzy których chciał. A chciał piłkarzy którzy przed sezonem byli 3 razy mniej warci niż teraz, między innymi Godin.
0
Zgadzam się z każdym kto nie chce sprzedawać, Messiego i Iniesty. Im tylko trzeba by poczuli bata na plecach
2
Taa Fabregas z Messim, Iniesta z Suarezem i Neymarem, Roberto z Xavim, a Mascherano z Bartrą... niedługo Pedro powalczy z Alvesem
nie ogarniam juz tych debilnych pomysłów Enrique
2
Rakitić też gra na złej pozycji, po co każde mu się biegać przyklejonym do skrzydła. Na początku wykonuwał mase podań prostopadłych górą i strzałów, ale już go utemperowano że ma podawać, jak najwięcej celnych podań
3
Jeśli w następnym meczu z Ajaxem wyjdzie Pussysquets to powiadam Wam Enrique jest niczym
0
Pique nazywamy Pikejem lub piketem. A jakie macie przezwisko dla Busquetsa?
0
Taka zmiana trenera nie działa dobrze na zawodników, najlepszym wyborem byłoby zostawienie Martino na następny sezoon