LoveBarca1493
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2013
Katowice
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
a gdzie pracujesz w tej zółtej kamizelce? sprzątasz szamba?
5
a obrona dalej słaba
0
a obrony jak nie było tak nie ma, wzmocnieniem jak na razie tylko Mathieu
4
co tu trzeba pisać by dostawać zielone lajkki>?
0
twoja ostatnia
0
OFICJALNIE : jesteś smieszny
źródło [comnietoobchodzi]
0
Przecież on jest słaby, w Evertonie wcale nie miał lepszego sezonu niż Pedro w Barcelonie
0
Pulis opuszcza Crystal Palace
0
0
w sumie wtedy niezła opcja, ale zaś kto na obronie? Nie wyobrażam sobie Alvesa, ale Montoya okej
0
nie wiem po co na obronę chcą ściągać pomocnika, zawodnik fajny okej, ale kto będzie w defensywie na prawej obronie? Bartra nie wyasekuruje wszystkiego
0
Jakub ma dziś urodziny
będzie trzepał pół godziny
0
Łukasz lubi zjadać wiśnie
bo go później tajson ciśnie
0
ja też nie wiedziałem o co chodzi a potem, że o połowe skróci xd heheh
0
to nie z kwejka
1
Rozmowa mietków pod sklepem:
- czytałem kiedyś, że picie alkoholu skraca życie o połowę
- a Ty ile masz lat?
- 30
- widzisz jakbyś nie pił miałbyś 60
hehehe
0
za 24 lata nie tak źle, kot w worku ale teraz tak się płaci
1
W moim świecie też nie jest słaby zwłaszcza na pozycji stopera, ładnie czyścił akcje Argentynie, ale do Palacio równać się nie moze
7
i dobrze bo jest słaby
1
Gerad Defoleu będzie na wypożyczeniu w Sevili na rok
0
Gerad Defoleu będzie na wypożyczeniu w Sevili na rok
0
Oficjalnie: Suarez może grać w meczach towarzyskich
0
Ibrahimmovic za 2 lata skończy kariere
1
ogarnij siee ee
4
czemu strona ma niebieskie tło a nie jak wcześniej panorame wnętrza camp nou?
0
nie chce żeby mnie z tobą mnie coś łączyło
0
chodzi o samą rzetelność i sprawiedliwość, nie chodzi o to kto kogo.... taki wymiar kary za to to ostre przegięcie, według takich zasad niektórzy już nie powinni grac w piłke
0
a ile kosztujo bilety?
0
łokciem też można komuś coś zrobić, samym faktem wejścia na boisko można cos komuś zrobić
0
żeby sie kontaktować z trenerem