7

a gdzie pracujesz w tej zółtej kamizelce? sprzątasz szamba?

5

a obrona dalej słaba

0

a obrony jak nie było tak nie ma, wzmocnieniem jak na razie tylko Mathieu

4

co tu trzeba pisać by dostawać zielone lajkki>?

0

twoja ostatnia

0

OFICJALNIE : jesteś smieszny

źródło [comnietoobchodzi]

0

Przecież on jest słaby, w Evertonie wcale nie miał lepszego sezonu niż Pedro w Barcelonie

0

Pulis opuszcza Crystal Palace

0

0

w sumie wtedy niezła opcja, ale zaś kto na obronie? Nie wyobrażam sobie Alvesa, ale Montoya okej

0

nie wiem po co na obronę chcą ściągać pomocnika, zawodnik fajny okej, ale kto będzie w defensywie na prawej obronie? Bartra nie wyasekuruje wszystkiego

0

Jakub ma dziś urodziny
będzie trzepał pół godziny

0

Łukasz lubi zjadać wiśnie
bo go później tajson ciśnie

0

ja też nie wiedziałem o co chodzi a potem, że o połowe skróci xd heheh

0

to nie z kwejka

1

Rozmowa mietków pod sklepem:

- czytałem kiedyś, że picie alkoholu skraca życie o połowę
- a Ty ile masz lat?
- 30
- widzisz jakbyś nie pił miałbyś 60

hehehe

0

za 24 lata nie tak źle, kot w worku ale teraz tak się płaci

1

W moim świecie też nie jest słaby zwłaszcza na pozycji stopera, ładnie czyścił akcje Argentynie, ale do Palacio równać się nie moze

7

i dobrze bo jest słaby

1

Gerad Defoleu będzie na wypożyczeniu w Sevili na rok

0

Gerad Defoleu będzie na wypożyczeniu w Sevili na rok

0

Oficjalnie: Suarez może grać w meczach towarzyskich

0

Ibrahimmovic za 2 lata skończy kariere

1

ogarnij siee ee

4

czemu strona ma niebieskie tło a nie jak wcześniej panorame wnętrza camp nou?

0

nie chce żeby mnie z tobą mnie coś łączyło

0

chodzi o samą rzetelność i sprawiedliwość, nie chodzi o to kto kogo.... taki wymiar kary za to to ostre przegięcie, według takich zasad niektórzy już nie powinni grac w piłke

0

a ile kosztujo bilety?

0

łokciem też można komuś coś zrobić, samym faktem wejścia na boisko można cos komuś zrobić

0

żeby sie kontaktować z trenerem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?