Lucky
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Szczecin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki bardzo za skrót, dzięki bardzo za bramki... czekam jeszcze tylko na cały mecz, ale spokojnie... jestem cierpliwy :]
0
Obejrzymy zobaczymy ;-)
0
Ten Dudu z Mallorci to jest ten sam zawodnik, który jakiś czas temu podczas treningu pobił się z innym bramkarzem swojej drużyny ;>
0
No cóż: Maxwell wraca na lewą stronę, Puyol zagra na prawej a na środku Milito, Chygrinskiy i jakoś damy radę ;-) Za tydzień wróci Pique więc już będzie więcej opcji.
0
Jeśli będzie grał w parze z kimś z dwójki Pique, Puyol to spokojnie się rozwinie... Problem z meczem z Sevillą polegał na tym, że zagrali od razu razem z Milito...
0
Jeżeli kara Togo nie zostanie anulowana, to uważam że pozostałe kraje, których zawodnicy tak wspierają Togo powinny zbojkotować te rozgrywki. Pod takim ciężarem CAF się ugnie bo gdyby bojkot zorganizowały np. Kamerun, WKS, Ghana i jeszcze kilka krajów to kolejny turniej okazałby się parodią ;-)
0
A mnie tam mecze poniedziałkowe nie przeszkadzają. Dopóki nie dojdą do pomysłu grania meczy w samo południe albo o 13 to mi przeszkadzać nie będzie. Poza tym wolę mecze w poniedziałek niż w piątek.
0
No właśnie rozumiem, że to dobry zawodnik, ale w zasadzie nie jest nam potrzebny. Na skrzydła w przyszłym sezonie mamy: Pedro, Messiego, Jeffrena. Można pomyśleć o Gaiu... Mało? No to może warto byłoby pomyśleć o przekwalifikowaniu Bojana?
0
A ja przekornie powiem, że liczę na Bojana. W niedzielę pokazał, że jak dostanie więcej niż kilkanaście minut czasu to potrafi coś zagrać.
0
O proszę... miło słyszeć że Ronnie w lepszej formie...
0
Dzięki bardzo...
0
Ja tam wierzę w Bojana... Pedro w razie czego w odwodzie. Będzie dobrze !!
0
Nie licząc Daniego Alvesa to ostatnio u nas im mniej wydaliśmy na zakup zawodnika to okazywał się lepszym transferem. Pique, Yaya Toure...
0
Ja jestem jak najbardziej za!!!
1) Liga hiszpańska
2) będzie grał
A tak OFFTOPIC:
Widzieliście Cadiz - Schalke 0:14 ;>
0
Powiem tak... on ewidentnie potrzebuje ogrania. Nie kopał przez dłuższy czas. W zasadzie myślę że do końca tego sezonu to będzie grywał końcówki (ew. jakieś mniej ważne mecze - o ile takie będą?). A dopiero w kolejnym liczyłbym na 100%.
0
No to może wreszcie dostanie szansę Bojan. I udowodni że warto na niego postawić.
0
Przyda się ktoś na zmiennika dla Puyola i Czychrynskiego. Może powtórzyć manewr Rijkaarda zimą i zagrać z Marquezem na DMie?
0
Moim zdaniem gol jest Maxwella.
0
Dzięki bardzo... :-) pzdr.
0
Porto, Stuttgard, Olimpiakos... z tego zestawu poproszę :-)
0
Ale Iniesta zagrał do 76 minuty, a nie pełne 90 minut
0
Endryu ciężko powiedzieć pewnie... Zależy co rozumieć przez wszystkie puchary. Co kraj to inna organizacja rozgrywek np. Anglia: Puchar Ligi Angielskiej, Curling Cup itp...
0
Po prostu zgubiła nas na początku zbyt duża pewność siebie. A co do najlepszego to po prostu gra swoje.
0
Powiem tak... Generalnie moim zdaniem ma szanse na bycie bardzo dobrym trenerem. Z jednej strony ma świadomość swoich umiejętności i doświadczenia (piłkarskiego) a z drugiej ma na tyle dużo skromności że nie musi być w pierwszym rzędzie zawsze jak np Special One. Stąd z odpowiednimi ludźmi ma szanse wiele osiągnąć.
0
Jest chyba jakiś błąd w linku do katalońskej strony
0
Gracias. Z chęcią obejrzę bo nie miałem niestety okazji obejrzeć na żywo.
0
Dzięki bardzo :-)
0
Zdecydowanie popieram taką inicjatywę!!!
0
Zastanawiam się co jest z Krkiciem, że Pep nie ma wogóle do niego zaufania. Bo wydawać by się mogło, że pod nieobecność Zlatana i Messiego powinien zagrać. A zagrał Henry, który ostatnio raczej grywa średniawo.
0
Zaczynam się zastanawiać dlaczego w "najgorsze" bardzo rzadko pojawia się szukanie słabych punktów w naszej grze, tylko przerzucanie tego albo na sędziów, albo na rywala. A ja widziałem dzisiaj słabsze punkty, choćby postawa Iniesty, który jest cieniem tego chłopaka, który dał nam awans do finału w zeszłym sezonie. Sporo strat, mało produktywny i ogólnie od takich jak on wymaga się więcej.