0

Mam nadzieję że nie wrócił za wcześnie.

0

Osobiście uważam, że dawanie przywilejów podatkowych zagranicznym gwiazdom od samego początku był błędem. Więc powinno być równo dla wszystkich... A jaka stawka to już kwestia do dyskusji. Może w ten sposób będzie bardziej opłacało się inwestować w wychowanków.

0

Dzięki bardzo...

0

Na czym oglądacie ;>

0

Najlepszy to był dla mnie zawsze Koemann.

0

No i znowu po 4 bramce dla nas tracimy gola... To chyba jakieś fatum. :P

0

Biorąc pod uwagę, że ma 21 lat to może być niezłym grajkiem, ale nie ten poziom co Messi. W każdym razie powodzenia mu, życzę ale osobiście myślę że u nas to nie zagra.

0

Dzięki bardzo... :-)

0

A jest szansa na wszystkie w jednym pakiecie (pliku). Z góry dzięki za to co już jest.

0

Dzięki

0

Problem polega na tym, że środkowego obrońcy specjalnie niepotrzebujemy. Zastanawiam się jak się czuje Maxwell na siłach żeby wziąć na siebie większy ciężar gry i wtedy można by z Abidalem spróbować.

0

only_barca - kolejne losowanie

0

Zgadzam się z przedmówcami... Najgorszy był brak zaangażowania. Zespół momentami grał tak jakby był w 100% pewien że prędzej czy później albo Almeria sama sobie strzeli bramkę, albo zostawi tyle miejsca że bez wysiłku ją zdobędziemy. Brak energii, zaangażowania i pomysłu to najgorsze.

0

Dzięki :-)

0

Jak sie czyta komentarze niektorych... to mozna odniesc wrazenie ze jest bardzo zly wynik. Widac bardzo duze rozluznienie, to zle, ale pisanie o tragedii ech

0

Widać że rezultat 4:0 nam nie służy. Już drugi raz w takiej sytuacji tracimy gola.

0

Jaki jest password do tego?

0

Przepraszam... Ale wydaje mi się że nie możemy tak popadać w samozachwyt. Szukanie w niemalże każdym meczu najsłabszego punktu w postaci sędziego nie jest dobrym pomysłem.

Osobiście w tym miejscu wskazałbym właśnie na niefrasobliwość / brak koncentracji w obronie. Wiadomo przy stanie 4:0 gra się zupełnie inaczej i łatwiej o brak koncentracji, ale powinniśmy takich momentów unikać.

Osobiście jestem z meczu niesamowicie zadowolony. Widać że Ibra coraz lepiej się rozumie i będą z niego ludzie. Cieszę się także że Iniesta zagrał w końcu w środku pola, bo dla mnie to właśnie w tym miejscu jest dla niego rola.

0

Tak naprawdę nic się nie stało. A może to i lepiej bo jeden balonik pękł. ;-) Teraz zagrajmy dobrą drugą połowę i spokojnie przygotowujmy się do wtorkowego spotkania.

0

I za to duży plus nie tylko dla VV ale także dla całej obrony. Dzisiaj trochę niepokoiła mnie postawa Puyola, który parę razy trochę się dał zrobić. Ale widać, że z Pique stanowią doskonałą parę. Niezły mecz Abidala, a Alves to poezja :-)

0

Współczuję mu, bo na pewno chciałby zagrać. Ale nie da się ukryć, że wolę by spokojnie wrócił do zdrowia i pomógł klubowi.

0

I tak powinno być... Należy podziękować zawodnikowi za grę. Wirtuozem nie był, ale czasem potrafił nieźle zagrać i uzupełnić nasz skład. A poza tym parę bramek strzelił. Cudów nie było, ale i tak dobrze go było mieć. Powodzenia w Monaco mu życzę.

0

Generalnie mógłby na jakieś pół roku do roku przyjść... Dużo kasy chyba nie weźmie a zawsze doświadczony gracz też się przyda...

0

A przez moment myślałem że o Guardioli się wypowiedział. Na szczęście to tylko myśl...

0

Kapitalny tekst... :) Generalnie to co obserwuje na forach, komentarzach itp całkowicie zniechęca mnie do udzielania się w takich dyskusjach... Ale tutaj musiałem napisać że się z Tobą zgadzam.

0

No właśnie Keita w coraz lepszej formie, wróci Iniesta... mamy Xaviego, Toure, Busquetsa. Nie będzie źle. Role rezerwowego spokojnie można powierzyć Dos Santosowi. A w razie czego na DMów można będzie dać Marqueza i Czygrynskiego.

0

Ibra ustrzelił... niby nic niesamowitego ale zawsze ;-)

0

Za 18 mln możemy go wziąć... Ale na pewno nie więcej niż za 20 - 22 mln.

0

Ciekawe czy Giovani Dos Santos nie pluje teraz sobie w brodę że nie został. Bo przecież spokojnie byłoby dla niego miejsce a tak no cóż...

0

Bardzo dobra wiadomość (Iniesta) Przyda się na pewno choć wiadomo że najlepiej będzie go wdrażać delikatnie - ManCity (kilkanaście minut), Athletic (tylko jak będzie taka potrzeba) i dopiero szykować go na Szachtar.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?