Lucky
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Szczecin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może za Guardioli będziemy mieli więcej niż te 19 zwycięstw pod rząd ... oby :-))))
0
Przede wszystkim wierzę w ich pomyślunek. Jeśli są przywiązani do Barcelony to w niej zostaną... jeśli rzucą się na kasę bądź pierwszą lepsza drużynę to trudno... przecież siłą ich nie zatrzymamy.
0
Prawdopodobnie gdzieś w lutym... Jak dobrze pójdzie to koło kwietnia powinien dojść do formy...
0
Przede wszystkim na razie niech się utrzymają. Biorąc pod uwagę że do pierwszej drużyny trafili Pedro i Basquets to też nie ułatwia pracy Luisowi.
0
Dzięki Konradinho... dobrze, że są jakieś skróty :)
0
Wnioski:
1) Przede wszystkim wreszcie nie jest tak że mamy jednego porządnego DMa. Wcześniej był tylko Yaya teraz mamy jeszcze Busquetsa i Keitę. Pytanie czy któryś z nich potrafi się odnależć na nieco innej pozycji bo inaczej będzie problem.
2) Niestety jest tak że każdego sezonu brakuje nam gdzieś kogoś (albo na zmiany) albo do gry wogóle. Przecież gra z Iniestą na skrzydle jest raczej wymogiem sytuacji.
3) Nadmiar środkowych napastników. Widać że Henry lepiej czuje się na szpicy niż z boku, podobnie jak Eto'o. A więc mamy już dwóch takich graczy... do tego dochodzi jeszcze Bojan, który staje się powoli ofiarą całej sytuacji.
4) Defensywa... Podobno miała być najbardziej wzmocniona a jak na razie tracimy gole praktycznie w każdym pojedynku. I to niepokoi.
5) Uparte stawianie na Abidala. Nie wiem w jakiej formie jest Sylvinho bo praktycznie nie można było tego sprawdzić w meczu ale Eric ostatnio gra słabiutko. Może jednak warto zaufać naszemu doświadczonemu graczowi.
6) Pojawia się pytanie po co kupowaliśmy Keitę...
0
No to Pep będzie miał kolejny dylemat... Kogo na ławkę - Pinto czy Jorquerę. :-)
0
Drobna uwaga - w tabeli po lewej stronie FCB ma 1 pkt a powinna mieć 2 :P
0
A gdzie jest Bojan?? Trochę mnie martwi jego brak... Moim zdaniem powinien dostawać szansę.
Generalnie trener wie najwięcej... Ale parę rzeczy mnie zastanawia:
1) Dlaczego nie gra Sylvinho wogóle - nie sądzę żeby był w tak beznadziejnej formie. Abidal nie błyszczy więc Sylvinho powinien przynajmniej dostać szanse.
2) Dlaczego Pep uparcie stawia na Keitę kosztem Toure. Moim zdaniem powinni grywać na zmianę - a przynajmniej Yaya powinien dostać swoje szanse.
3) Brak Bojana. Nie wiem dokładnie jak jest z jego formą, ale uważam że miejsce swoje powinien znaleźć.
4) A może spróbować Messiego po lewej stronie?
0
Hmmm... Zwycięstwo w meczu z Szachtarem ustawi nam sytuacje spokojnie...
0
No to na koniec sezonu:
2. Xavi
4. Puyol
A potem z czasem:
1. Xavi!!
0
Oczywiście, że tak!
Najlepszym sposobem rozgrywania tego Pucharu jest ujęcie go w pre-sezonie. Bo tak to nigdy nie będziemy mieli najmocniejszego składu... a w tym roku to pojechaliśmy hardcorem że ani jednego zawodnika pierwszej drużyny nie umieścić w składzie.
0
Dzięki za skrót :-)
0
Kompilacja naprawdę bardzo fajna ... Miło się ogląda te chwile :-)))
0
Jesli dobrze pamiętam to 9 jest oficjalny termin FIFA więc pewnie czeka nas występ rezerw.
0
Jestem zdegustowany... Dzięki za bramke...
0
Dziekujem :-)
0
To naprawde nie jest problem... Mając przewagę 4 goli i grając z Wisła na prawdę możemy spokojnie do tego podchodzić.
0
Spokojnie... 2 tygodnie to nie problem... A na rewanż z Wisłą to zawsze można kogoś z Barcy B pożyczyć :-)
0
Jeśli Barca strzeli szybko bramkę, to może się skończyć naprawdę wysokim wynikiem. A wtedy okaże się że p. Cupiał popełnił biznesowy błąd. Bo jeżeli Barca wygra wysoko mecz u siebie to na rewanż mogą nie pojechać wszyscy najlepsi, biorąc pod uwagę że 3 - 4 dni po rewanżu startujemy La Liga.
0
Spokojnie... wydaje mi się że Samu chce zostać bo generalnie ma ponoć wobec potencjalnych pracodawców takie wymagania finansowe, że w końcu nikt go nie weźmie... i całe szczęście :-)
0
Problem polega na tym, że mamy dość obrony... Dobrze niech idzie tam gdzie będzie grać. Jestem spokojny że w rezerwach mamy jeszcze przynajmneij kilku podobnych zawodników.
0
Generalnie jeśli Wiśle się uda... to myślę że powinna się zgodzić na zmiane, bo wtedy w pierwszym meczu będzie szansa zobaczyć w Krakowie całą czołówkę, a tak jak się FCB rozstrzela w pierwszym meczu na Camp Nou to pojedzie zestaw dublerów.