0

11 miejsce 19 punktów... Najważniejsze w tym sezonie to się utrzymać w Segunda B.

0

Przede wszystkim rywala w meczu w 1/8 a nie 1/16 finału.

0

To co, jutro news że Xavi idzie do Chelsea czy ManUtd?? Tak, dla równowagi :P

0

Możliwości są dwie:

13 grudnia (sobota) - godz. 22

14 grudnia (niedziela) - godz. 21

Ponieważ Barca gra mecz LM we wtorek 9.12 a Real - 10.12 możliwe są oba terminy. IMHO bardziej prawdopodobny jest ten pierwszy termin, choć osobiście wolałbym ten drugi.

0

Za szybko zwiał do Sevilli. O ile w Ajaxie spokojnie mógłby grać i nabierać doświadczenia i dopiero wtedy odejść to teraz w sumie nie gra wiele.

0

Dziękuję... Dobra robota...

0

Na oficjalnej stronie klubu bardzo łatwo znaleźć i wyniki Barcy Atletic jak i tabele Segunda B. Innym dobrym źródłem jest oficjalna strona Hiszpańskiej federacji (www.lfp.es).

0

Nic im się nie stanie... nie zbiednieją... A będzie przynajmniej wiadomo że trzeba szanować czas kolegów i trenera.

0

Ok, brakuje nam lewoskrzydłowego... ale osobiście uważam że nie jest Arshavin najlepszym wyborem. Bardzo niewielu rosyjskich graczy sprawdza się w Europie a więc ściąganie za duże pieniądze w zasadzie kota w worku nie jest najlpeszym rozwiązaniem.

0

Xaviego nie wyprzedzi raczej... Ale obaj mogą wyprzedzać kolejnych graczy. Choć wydaje mi się że po tym sezonie przeskoczy Amora a Xavi Rexacha :-)

0

Gracias :-)

0

Powiem tak. Z takimi zespołami gra się najtrudniej. Bo z jednej strony najtrudniej się zmobilizować, a z drugiej oczekiwania są większe. Po ligowych zwycięstwach oczekiwaliśmy od Barcelony przekonującego zwycięstwa... i było przeciętnie. W każdym razie Pep ma rację...

0

No i bardzo dobrze... Cieszy mnie szczególnie to że nie ma szczególnych narzekań w zespole na liczbę meczy. Może poza tą sytuacją z Yaya Toure. A tak to trochę mnie martwi mała liczba meczy Bojana. No i Sylvinho - który powinien dostać trochę więcej szans...

0

Mój skład na Benidorm:

Jorquera (Pinto) - Alves, Caceres, Pique, Sylvinho - Keita, Busquets, Gudjohnsen - Hleb, Bojan, Pedro

0

A ja tam się cieszę z tego remisu. Przede wszystkim dlatego że zejdzie z zawodników ciśnienie tej serii. Sprawa zamknięta i tyle... Punkty straciliśmy w meczu praktycznie bez znaczenia... Więc teraz spokojnie możemy sobie budować nową serię, a zawodnicy nie będą myśleli że samo się wszystko wygra. :-)

0

Powiem to tak... jeśli Messi rzeczywiście opluł albo nawet próbował opluć Dudę to jak najbardziej powinien zostać ukarany i to zarówno przez klub (bo to działanie na szkodę wizerunku klubu) jak i przez federację (jako zachowanie niezgodne z przepisami).

Jeśli to rzeczywiście tak było, bo szczerze mówiąc cała sprawa nie jest tak oczywista - przynajmniej patrząc z perspektywy tej kamery na którą powołuje się marca.

0

Dziękujemy :) Choć wybrać tylko 7 minut z tego meczu to niezwykle trudne.

0

Loxo, good job. We all want to say thank You for mirrors. We're you from?

0

Wyglada na to ze jednak zagramy...

0

IMHO uważam że powinniśmy zagrać tak:

Pinto - Alves, Caceres, Pique, Sylvinho - Busquets, Toure, Hleb - Victor Sanchez, Krkic, Henry.

0

Powiem to tak: jestem pod wrażeniem. Widać było że drużynie naprawdę się chce... Kapitalny mecz i wielka Barcelona. Teraz imho należy dać odpocząć podstawowym zawodnikom bo i tak mamy kim grać w meczu z Benidorm. Przecież są jeszcze Pique, Caceres, Sylvinho, Busquets... Także będzie dobrze :-)

0

Przepraszam... to też zależy jak on podchodzi do całej sprawy. Jeśli leci na kasę to szczerze mówiąc nie płakałbym za nim. Bo na razie to jest tylko talent. A do tego aby był prawdziwą perłą jeszcze trochę potrzeba i mam nadzieję że zawodnik ma tego świadomość.

0

A ja myślę że na złotą piłkę najbardziej to zasłużył Xavi.

0

Generalnie powiem tak... Jeśli chodzi o finanse to myślę, że się dogadają. O ile ten agent nic nie wykombinuje...

0

Osobiście uważam że po sezonie chyba nadejdzie czas na pożegnanie - Celtic byłby chyba dla niego niezłym pomysłem. (Sylvinho)

Jeffren - jestem na NIE!

0

Ja uważam że spokojnie może zacząć na ławce... Jeśli będzie potrzeby to go po prostu wpuści na boisko. Jeśli się okaże, że pozostali zawodnicy dadzą radę to nie będzie musiał wchodzić.

Jeśli chodzi o Hleba to też bym go wpuścił z ławki.

Osobiście widzę taki skład:

Valdes - Alves, Puyol, Marquez, Abidal (Sylvinho) - Yaya, Keita (Busquets), Iniesta - Henry, Eto'o, Bojan.

0

Biorąc pod uwagę liczbę wychowanków w składzie Barcelony:

Valdes, Puyol, Xavi, Iniesta, Bojan, Pedro, Busquets uważam że opinia o zapominaniu o krajowych graczach w przypadku Barcelony jest krzywdząca!

0

Najbardziej mnie zaskakuje wśród trenerów Bernd Schuster - skoro on jest to dlaczego nie ma np. trenera Interu z poprzedniego sezonu?

0

Spokojnie... takie mecze to rozgrzewka przed poważniejszą walką!

0

Keita faktycznie mnie nie przekonuje. Natomiast faktycznie Toure nie dostaje wiele szans. Z innej strony nie podoba mi sie takie stwierdzenie. Albo podejmuje walke o miejsce w skladzie albo nie. Jesli takie teksty padają to n/c.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?