10

Nie oceniaj póki nie zagra meczu/y

0

Podobno Arda odszedł na wypożyczenie

1

Powinien dostawać szanse gry ze słabszymi zespołami a za rok adios

0

Mu sie wydaje ze Messi

25

Denis musi zostać

0

,,The Sun".

0

Dembele to chyba cos zapalił ;)

0

Coś cicho o Coutinho myślicie ze ktos w końcu wynegocjował transfer Philla do BARCY?
Podkreślam ktos bo na piwno nie zarząd ;)

5

Zapłacić 100 milionów i zgodzić sie na warunki BVB nie ma alternatywy może poza Hazardem dla Dembele

3

Wasz? Czyżby kibic Realu?

1

1000% prawdy zostało wypowiedziane mam nadzieje ze nawet jak kupią Cou i Dembele to Benedito zdobędzie odpowiednia ilośc podpisów #BARTOMEUOUT
VAMOS BENEDITO

2

Jak nie ma miejsca to sa dwa wyjścia:
1.Wypozyczenie ma rok/dwa do Girony ale zawrzeć umowę ze musi grać w pierwszym składzie.
2.Sprzedac z opcja pierwokupu za 15 mln

2

Szacun dla Paulinho i mam nadzieje se bedzie grał na takim poziomie jak w reprezentacji.
A co do jego hejterów co z tego ze grał w ŁKS ŁÓDŹ skoro pozniej kupił go Spurs chyba cos w nim interesującego widzieli ;)

4

Jakiś czas temu ktos tutaj nalpisal ze Barca chce zakontraktować Paulinho,Coutinho,Dembele dokładnie w tej kolejności mam nadzieje ze po 1/3 planu przyszedł czas na pozostałe 2/3

0

Zmiany:
45'Roberto--->Rakitić
60'Denis--->Deulofeu

0

Gerrard jest dzisiaj sparaliżowany możliwością gru

16

Paulinho ;).

0

OLX.

7

0

Chyba czerwone kartki

0

40 mln€

2

Wizja.tv

0

Za Busquetsa to Busquets

0

Czy Barca B dalej gra??? Jak tak moge prośic link do transmisji. Z góry dzieki ;)

0

Wizja tv

0

Sprawa bisy BARCYINFO i kilka postów niżej co piszą ;)

0

Obyś miał racje

0

Jak mi się marzy zamiast Cou to thiago

0

Nadzieja umiera ostatnia ;)

0

Ja mysle ze w niektórych meczach będziemy grać 4-2-3-1 a tak to 4-3-3
Mats
Vidal-Pique-Umtiti-Alba
Busi-Rakitić/Coutinho-Iniesta
Messi-Suarez-Dembele

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?