MSN12312345
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam pytanko mecz Barcy vs Juve jest rozgrywany w nocy z soboty na niedziele czy z niedzieli na poniedzialek
0
A Ney ma swojego fotografa czy poprosił jakiegoś dzianikarza o to zdjęcie????
1
Dzisiaj mi sie śniło ze Neymar ma juz długopis w ręce pochyla sie nad kontraktem z PSG i drze go na oczach wszystkich a następnie wraca do BARCY
0
To jest stare zdjęcie bo Neymar ma blond włosy a nie czarne
0
???????????????????
0
Skoro to ,,jest prawda" to Ney powinien sie albo dzisiaj albo jutro żegnać z kolegami na treningu a nic takiego dzisiaj nie było
0
Zgadzam sie tobą kolego i mysle ze Barca powinna złożyć formalna ofertę za Coutinho a nie zabierać sie jak pies do jeża(przykład Marco)
0
Ajjjj i może żałować już niedługo :((((
6
Po pierwsze naucz sie pisać
Po drugie wyłącz fife
Po trzecie zaniedlugo trzeba wracać do szkoły
0
Jeśli Neymar odejdzie (modlę sie ze nie) to mamy problem z PS
0
Powinien dostać PK i polowe meczów w CL
0
http://transfery.info/103477,rac1-neymar-probuje-przekonac-siebie-samego
1
Zostań z nami NJR
0
Na TVP1 i TVP SPORT
0
W sumie patrząc do dobry zawodnik
0
http://transfery.info/103413,neymar-jestem-szczesliwy-w-barcelonie
Radzę poczytać
1
http://transfery.info/103413,neymar-jestem-szczesliwy-w-barcelonie
0
Ahhh skoro wszyscy chcą Neymara to po co im Sanchez na ta sama pozycje???
0
A może zamiast Verrattiego to kupić dla Neya Coutinho nie dość ze dobry zawodnik to młody i Brazylijczyk
0
Proste wytłumaczenie z Barcą może osiągnąć wiele a z PSG nawet mistrzostwa niesienie bo po odejściu Ibry skończyła sie ich dominacja
0
Jeśli to prawda to straci u mnie sporo szacunku do niego
0
Za pare lat Xavi trener Puyol zastępca Valdes trener bramkarzy
0
To Marco bedzie mógł go zwolnić skoro nie bedzie chciał mu pomoc
0
Jak agentem zostanie Raiola to Marco jest jedna noga w BARCY
2
Już 1 zespół
1
To są tylko plotki co okienko transferowe to Neymar albo Messi idą do PSG Ronaldo przechodzi do MANU Arsebal kupuje gwiazdę a De Gea odzie do RM
13
Nikt nie chce odchodzić bo maja wysokie pensje
0
Mądrego to aż miło posłuchać :D
0
W tym sezonie opisałem tylko 4 mecze BARCY w tym sezonie wiec wiem jak on grał
6
Digne włącza sie do akcji ofensywnych z tym ze jego współpraca z Neyem nie wyglada jak kooperacja Alba-Ney