6

Dodaj jeszcze do tej listy Asensio

1

Na pewno nie ale to jest kompletnie inna sytuacja

1

Święta racja kolezko

2

Ludzie jak on to pisał to miał 14 może 15 lat wiec prosze ogarnijcie sie

0

Odpowiedz brzmi tak

0

I bardzo dobrze transfer na + bo od 2 sezonow gra opiera sie głownie na MSN i to oni wymieniają pomiędzy sobą przyjemności

Ile razy było sytuacja w ktorej NEY mógł strzelać a dogrywał do Leo albo Luisa

Taki egoista tez jest potrzebny w drużynie

A teraz hejtujcie

0

Jeszcze tylko Marco i Hector

1

Ludzie ogarnijcie sie on obrażał polowe Hiszpani wiec no...
A jest bardzo dobrym grajkiem

0

Mam plan
Sprzedać Deulofeu a następnie kupić Williamsa a At Bilbao

6

Zgadzam sie w 100%

0

Jesteśmy póki co 4-5 mln do przodu

Tello oficjalnie w Betisie
http://transfery.info/102594,oficjalnie-tello-w-betisie

20

Nie rozumiem czemu klub nie chciał przedłużyć umowy z Suarezem

0

A może by go tak włączyć w transfer Verrattiego

0

Od dłuższego czasu Messi i Neymar są nietykalni tak samo było z Suarezem a tu prosze niespodzianka Suarez ma zmiennika i nie musi grać całego sesonu sam wiec myśle ze Messi albo Ney nie pogardzili by kilkoma meczami odpoczynku a to i nam jako kibicom i im jako piłkarzom wyjdzie na dobre

0

Rownież prawda koleżko

30

1.Odkupić za 12
2.Sprzedać za 25
3.Kupić Verratiego i Bellerina
4.Awansować Aleñe do pierwszej drużyny
5.Obić Real
6.Zdobyć LL i LM
Ahhhhhhh marzenia

2

Ale Barca nie jest gotowa na Paulinho

0

Ciekawe czemu Leo nie zaprosił Lucho

2

Żeby na nim zarobić???

0

A kiedy finalizacja transferu Deulofeu

2

Oby Bartek podał sie dymisji

0

Bardzo szkoda ze to tylko plotka

0

Skąd masz takie informacje???
Podasz link??

0

Jak za taka cenę to brać z pocałowaniem ręki

0

On ma 19 lat a wyglada jak Diego Costa

0

Albo ,,24,, jak by dostał 6 co mieli by powiedzieć Denisowi???

0

Oby tak było.....

16

25-30 mln a nie żadne 15

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?