MSN12312345
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Dodaj jeszcze do tej listy Asensio
1
Na pewno nie ale to jest kompletnie inna sytuacja
1
Święta racja kolezko
2
Ludzie jak on to pisał to miał 14 może 15 lat wiec prosze ogarnijcie sie
0
Odpowiedz brzmi tak
0
http://m.barca.pl/transfery/49869/paulinho-nie-dolaczy-do-barcelony.html
1
http://memy-pilkarskie.pl/img/18781/pilkarze-barcy-tansi-od-jana-bednarka/
0
I bardzo dobrze transfer na + bo od 2 sezonow gra opiera sie głownie na MSN i to oni wymieniają pomiędzy sobą przyjemności
Ile razy było sytuacja w ktorej NEY mógł strzelać a dogrywał do Leo albo Luisa
Taki egoista tez jest potrzebny w drużynie
A teraz hejtujcie
0
Jeszcze tylko Marco i Hector
1
Ludzie ogarnijcie sie on obrażał polowe Hiszpani wiec no...
A jest bardzo dobrym grajkiem
0
Mam plan
Sprzedać Deulofeu a następnie kupić Williamsa a At Bilbao
6
Zgadzam sie w 100%
0
Jesteśmy póki co 4-5 mln do przodu
Tello oficjalnie w Betisie
http://transfery.info/102594,oficjalnie-tello-w-betisie
20
Nie rozumiem czemu klub nie chciał przedłużyć umowy z Suarezem
0
A może by go tak włączyć w transfer Verrattiego
0
Od dłuższego czasu Messi i Neymar są nietykalni tak samo było z Suarezem a tu prosze niespodzianka Suarez ma zmiennika i nie musi grać całego sesonu sam wiec myśle ze Messi albo Ney nie pogardzili by kilkoma meczami odpoczynku a to i nam jako kibicom i im jako piłkarzom wyjdzie na dobre
0
Rownież prawda koleżko
30
1.Odkupić za 12
2.Sprzedać za 25
3.Kupić Verratiego i Bellerina
4.Awansować Aleñe do pierwszej drużyny
5.Obić Real
6.Zdobyć LL i LM
Ahhhhhhh marzenia
2
Ale Barca nie jest gotowa na Paulinho
0
Ciekawe czemu Leo nie zaprosił Lucho
2
Żeby na nim zarobić???
0
A kiedy finalizacja transferu Deulofeu
2
Oby Bartek podał sie dymisji
0
Bardzo szkoda ze to tylko plotka
0
Skąd masz takie informacje???
Podasz link??
0
Jak za taka cenę to brać z pocałowaniem ręki
0
On ma 19 lat a wyglada jak Diego Costa
0
Albo ,,24,, jak by dostał 6 co mieli by powiedzieć Denisowi???
0
Oby tak było.....
16
25-30 mln a nie żadne 15