0

To jest trochę paranoja ale z tego co pamietam to kibice Realu śpiewali cytuje
,,Bedzuecie mieli białego prezydenta"

0

Wytłumaczy mi ktos o co z tym wszystkim chodzi???

0

Na poważnie myślisz ze Pique kiedyś odejdzie z BARCY?

6

Najpierw to niech oni skupia sie na klasowym pomocniku czyt. Verratti/Coutinho
I Bellerinie a jako 4 ŚO może grać Marlon

0

Ale pomarzyć można

0

Ciekawe co by sie stało jakby przyszedł Paulinho i Barca zdobyła by tryplet dzieki jego grze w pomocy

0

To juz tradycja ze kilku piłkarzy odchodzi za darmo z Barcelony hehe

0

Gerrard takie co ja tu qrwa robię???

1

Oby sie udało trzymamy kciuki

0

Tez tak ostatnio myslalem ze Bartek i Robercik chcą zrobic niespodziankę

1

Jest Paulinho hehehe

A tak na serio to ja nadal mam nadzieje

1

Ja też mam nadzieje ze wszystko sie rozwiąże ale na twoja niekorzyść

0

No to jesteście bardzo odważni

0

I odpadniemy w 1/4 finale

0

Nie odpuszczać ani jednego ani drugiego bo jak PSG kupi Cou to dadzą nam pstryczek w nos i nam nie sprzedadzą Marco wiec zostaniemy z niczym

2

Ja mysle ze ten transfer bedzie sie ciągnął do ostatniej sekundy okienka ale oby ze szczęśliwym finałem

42

Czyżby Ronaldinho i Pedro eksperymentowali w szatni Xd

0

,,W11 zostaw go zostaw go powiedziałem"

3

Tak patrząc to jakby przyszli jeszcze
Ceballos,Verratti,Bellerin to było by to bardzo udane okienko transferowe

0

Ale prestiż jest

0

Tymczasem Polska 6 w rankingu FIFA

0

Za transfery w rezerwach tez odpowiada Robercik????

0

Nie rozumiem tego zarządu zamiast juz od 1 lipca byc w Paryżu i uzgadniać cenę to czekają az Marco wykona ,,PIERWSZY KROK"

0

A np zmienił sie ja myślałem ze to Coentrao

0

No ładnie VAMOS REDAKCJA
a tak wgl to telenoweli ciąg dalszy ale mam nadzieje zo Don Juan Marco De Santa Verratti w finale sesonu przejdzie do Fc De Barcelony

1

James grał w Fc Porto :D

0

A za kilka lat Mboula naciska na transfer do Barcelony lecz Monaco chce za swoją gwiazdę 160 mln€

0

Falcao
James
Hulk
Andre Silva

0

Np taki Southampton albo Crystal Palace

0

Najlepiej dla niego oraz dla nas jakby odszedł do BPL i na nim duzo zarobimy oraz ta liga jest bardzo wyrównana
Bardzo dobry kierunek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?