MSN12312345
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest trochę paranoja ale z tego co pamietam to kibice Realu śpiewali cytuje
,,Bedzuecie mieli białego prezydenta"
0
Wytłumaczy mi ktos o co z tym wszystkim chodzi???
0
Na poważnie myślisz ze Pique kiedyś odejdzie z BARCY?
6
Najpierw to niech oni skupia sie na klasowym pomocniku czyt. Verratti/Coutinho
I Bellerinie a jako 4 ŚO może grać Marlon
0
Ale pomarzyć można
0
Ciekawe co by sie stało jakby przyszedł Paulinho i Barca zdobyła by tryplet dzieki jego grze w pomocy
0
To juz tradycja ze kilku piłkarzy odchodzi za darmo z Barcelony hehe
0
Gerrard takie co ja tu qrwa robię???
1
Oby sie udało trzymamy kciuki
0
Tez tak ostatnio myslalem ze Bartek i Robercik chcą zrobic niespodziankę
1
Jest Paulinho hehehe
A tak na serio to ja nadal mam nadzieje
1
Ja też mam nadzieje ze wszystko sie rozwiąże ale na twoja niekorzyść
0
No to jesteście bardzo odważni
0
I odpadniemy w 1/4 finale
0
Nie odpuszczać ani jednego ani drugiego bo jak PSG kupi Cou to dadzą nam pstryczek w nos i nam nie sprzedadzą Marco wiec zostaniemy z niczym
2
Ja mysle ze ten transfer bedzie sie ciągnął do ostatniej sekundy okienka ale oby ze szczęśliwym finałem
42
Czyżby Ronaldinho i Pedro eksperymentowali w szatni Xd
0
,,W11 zostaw go zostaw go powiedziałem"
3
Tak patrząc to jakby przyszli jeszcze
Ceballos,Verratti,Bellerin to było by to bardzo udane okienko transferowe
0
Ale prestiż jest
0
Tymczasem Polska 6 w rankingu FIFA
0
Za transfery w rezerwach tez odpowiada Robercik????
0
Nie rozumiem tego zarządu zamiast juz od 1 lipca byc w Paryżu i uzgadniać cenę to czekają az Marco wykona ,,PIERWSZY KROK"
0
A np zmienił sie ja myślałem ze to Coentrao
0
No ładnie VAMOS REDAKCJA
a tak wgl to telenoweli ciąg dalszy ale mam nadzieje zo Don Juan Marco De Santa Verratti w finale sesonu przejdzie do Fc De Barcelony
1
James grał w Fc Porto :D
0
A za kilka lat Mboula naciska na transfer do Barcelony lecz Monaco chce za swoją gwiazdę 160 mln€
0
Falcao
James
Hulk
Andre Silva
0
Np taki Southampton albo Crystal Palace
0
Najlepiej dla niego oraz dla nas jakby odszedł do BPL i na nim duzo zarobimy oraz ta liga jest bardzo wyrównana
Bardzo dobry kierunek