0

Hazard Hazard Hazard Hazard Hazard
Na transfery info piszą ze Barca chce sprowadzić w Miejsce Neya Hazarda lub Coutinho a do pomocy Delle Aliego

0

Ajj brakuje teraz takie piłkarza w BARCY jakim był Puyol

0

Coutinho leniem nie powiedziałbym

0

To może za Reusa Cuadrado

0

Coutinho do pomocy.
A do ataku top5
1.Hazard
2.Dembele
3.Coman
4,Dybala
5,Reus

0

Dybala mógłby przyjść przy 4-2-3-1 ale przy 4-3-3 według mnie nie pasuje na LS bo on jest lewonożny

0

Przecież Hazarda nie pogryzł a według mnie Belg jest kilka klas wyżej od Dybali.

0

To mi teraz zaimponowałeś Bartek.Wątek o Coutinho sprytnie pominięty wiec cos jest na rzeczy.Jesli P$G wpłaci klauzule to mamy około 300 mln na transfery wiec ja bym chciał aby kupic Coutinho za 120 mln i Hazarda za 160 i gitara :)

0

Pytanie z innej beczki bedzie konferencja prasowa przed EL Clasico??????

0

Zamiast Dybali to Hazarda

0

Jak Neymar by odszedł można by było wydać te 150 na Hazarda i wyszlibyśmy lepiej na tym niż Real na Mbappe

1

1.Nic jeszcze nie jest przesadzone
2.Zauwazykiscie ze jak sie o nim głośno mowi to coraz lepiej gra

0

Lepsza opcja byłby Eden Hazard

1

Czy ja wiem czy zaboli skoro rok w rok odpadają na początku

0

A dzieki dzieki

0

W końcu Tebas by coś pożytecznego zrobił.
Mam nadzieje że jak transfer dojdzie do skutku to PSG dostanie taka karę finansową ze szejk sie zesr* jak zobaczy s nie tak jak niektórzy zakaz gry w LM

1

Jak faktycznie odejdzie trzymam kciuki aby został to wysłać ofertę Chelsea 150-170 mln za Hazarda

0

Racja w 100% koleżko

1

Jak on faktycznie odejdzie za te 222 mln to ja na miejscu zarządu sypnął 140 mln w stronę Chelsea w sprawie Hazarda

0

Dopóki nie przeczytam Oficjalnie:Neymar w PSG dopóty nie zaufam żadnym szmatławcom

0

Popieram cie w 100%

0

Ma ktoś może link do całego zajście czyli wślizgu Semedo i kłótni???

0

Pomimo tego incydentu wciąż jestem za pozostaniem Neymara

0

Moja drobna pomylka

0

Tez trzymam kciuki za ten transfer i mysle ze nasz zarząd wpadł na pomysł przód zabezpieczy Cou a tył Paulinho

2

Myśle ze są tak na 78% ;)

0

Tylko pod dwoma

0

Trzymam kciuki za sukcesy obu klubów w tym oknie transferowym

0

Trzymam za słowo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?