MSN12312345
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hazard Hazard Hazard Hazard Hazard
Na transfery info piszą ze Barca chce sprowadzić w Miejsce Neya Hazarda lub Coutinho a do pomocy Delle Aliego
0
Ajj brakuje teraz takie piłkarza w BARCY jakim był Puyol
0
Coutinho leniem nie powiedziałbym
0
To może za Reusa Cuadrado
0
Coutinho do pomocy.
A do ataku top5
1.Hazard
2.Dembele
3.Coman
4,Dybala
5,Reus
0
Dybala mógłby przyjść przy 4-2-3-1 ale przy 4-3-3 według mnie nie pasuje na LS bo on jest lewonożny
0
Przecież Hazarda nie pogryzł a według mnie Belg jest kilka klas wyżej od Dybali.
0
To mi teraz zaimponowałeś Bartek.Wątek o Coutinho sprytnie pominięty wiec cos jest na rzeczy.Jesli P$G wpłaci klauzule to mamy około 300 mln na transfery wiec ja bym chciał aby kupic Coutinho za 120 mln i Hazarda za 160 i gitara :)
0
Pytanie z innej beczki bedzie konferencja prasowa przed EL Clasico??????
0
Zamiast Dybali to Hazarda
0
Jak Neymar by odszedł można by było wydać te 150 na Hazarda i wyszlibyśmy lepiej na tym niż Real na Mbappe
1
1.Nic jeszcze nie jest przesadzone
2.Zauwazykiscie ze jak sie o nim głośno mowi to coraz lepiej gra
0
Lepsza opcja byłby Eden Hazard
1
Czy ja wiem czy zaboli skoro rok w rok odpadają na początku
0
A dzieki dzieki
0
W końcu Tebas by coś pożytecznego zrobił.
Mam nadzieje że jak transfer dojdzie do skutku to PSG dostanie taka karę finansową ze szejk sie zesr* jak zobaczy s nie tak jak niektórzy zakaz gry w LM
1
Jak faktycznie odejdzie trzymam kciuki aby został to wysłać ofertę Chelsea 150-170 mln za Hazarda
0
Racja w 100% koleżko
1
Jak on faktycznie odejdzie za te 222 mln to ja na miejscu zarządu sypnął 140 mln w stronę Chelsea w sprawie Hazarda
0
Dopóki nie przeczytam Oficjalnie:Neymar w PSG dopóty nie zaufam żadnym szmatławcom
0
Popieram cie w 100%
0
Ma ktoś może link do całego zajście czyli wślizgu Semedo i kłótni???
0
Pomimo tego incydentu wciąż jestem za pozostaniem Neymara
0
Moja drobna pomylka
0
Tez trzymam kciuki za ten transfer i mysle ze nasz zarząd wpadł na pomysł przód zabezpieczy Cou a tył Paulinho
2
Myśle ze są tak na 78% ;)
0
Tylko pod dwoma
0
Trzymam kciuki za sukcesy obu klubów w tym oknie transferowym
0
Trzymam za słowo
0
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1590327807677913&substory_index=0&id=140159656028076
Nie wiem czy zadziała