0

A Suarez ile ma goli ze go nie ma w zestawieniu???

0

OK dzieki za info

0

Bo może chce kupić bilet

0

Ktoś wie gdzie można obejrzeć losowanie na żywo pls o odpo

5

Trzeba przyznać ze i on jako bramkarz trzyma swój optymalny poziom

5

I Arda i Mathieu grają dobrze pozdrawiam

20

Nie zgadzam sie

0

Obaj nie maja swojej optymalnej formy ale rakieta daje gole a busi nie może grać całego sezonu bez rotacji

0

Jestem na TAK 10/10

0

Busi na zmianę jeśli bd miał taka formę jak przez 2/3 tego sezonu
Należy mu sie odpoczynek

10

Bardzo mądre słowa bardzo madre

8

Byłoby bardzo dobrze gdybyśmy mieli w środku pola duet braci.
Nasza pomoc prezentowała by sie
Iniesta-Thiago-Rakieta-Rafa

0

Edit na lisy
Pozdrawiam

0

zgadzam sie z tb

0

ATM-BAYERN
BVB-ASM
REAL-LCF
BARCA-JUVE

0

Monaco w 1/4 LM City za poza LM

0

Monaco w 1/4 LM

3

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

30

Bardziej od niego wolałbym Dembele z BvB

2

Bardzo mądrze powiedziane bravo Dani

0

On albo verrati do pomocy a do obrony Nelson Semedo

0

To ze nw ze lucho trenował Romę nie znaczy ze moja wiedza o piłce ogranicza sie tylko do BARCY Pozdrawiam

0

Kto by pomyślał ze Lucho trenował Romę

0

Zaraz bd wiadomośc ze rm interesuje sie Grosickim Xd

2

Obaj grają w defensywie na tym samym poziomie tylko na PO Vidal daje wiecej w ofensywie

5

Verrati/Coutinho a na PO Semedo

0

Po prostu El Pistolerro

0

Real ma wygrana w 30 kolejce w kieszeni,jeszcze sędziowie pomoga
Ale naszej drużynie tez nic nie odbieram i życzę trypletu

0

To nie był decydujący mecz decydujące bd EL Clasico

0

Załóżmy ze jestes na jego miejscu i masz do wyboru

-Zagranie meczu z drużyna broniąca sie przed spadkiem

-Byc obecnym na urodzinach swojej siostry

Co wybierasz???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?