0

Tak w 100%:)))))))

21

Wydaje mi się ze gdyby Paco dostawał tyle minut co Gomes to juz byłby dla nas napadzior na 4-

0

Jak napisałeś ze słabeuszami nie musimy wystawiać Once de Gala

1

Młody ,,XAVI"

0

Zgadzam sie z tobą

0

Arda albo Paco lub przy 3-4-3 Iniesta

22

Oby tak dalej Paco a w przyszłości możesz byc dobrym napastnikiem Barcy

14

Bardzo ciesze sie z gry tego zawodnika oraz ze liczba jego hejterów znacznie zmalała

0

Pomimo pech Rafy cieszę się bo Paco dał dobrą zmiane i gola

0

Podałby podał

3

Obstawiam 1-4 dla nas po golach:
Busi
Suarez
Neymar
Paco
Ten uczuć kiedy Rakieta myli ci sie z Sergio

0

ALE LADNA BRAMECZKA PACO

0

Juz na niego tak nie najeżdżaj bo to juz nie jest ,,modne"

0

Obstawiam 1-4 dla nas po golach:
Busi
Suarez
Neymar
Paco

0

Na skrzydło za Leo ponieważ jest szybki i drybluje podobnie jak rafa

0

Cillesen
Masche-Umtiti-Mathieu
Rakitic-Busi-Denis-Iniesta
Alba-Paco-Ney
W okolicach 65' Suarez za Paci

1

Dajemy trzeba iść po puchary

0

Wynik nieprawdopodobny magia

0

Życzę mu aby zagral

1

Ciężki mc pod względem liczby meczy ale poziom niektórych rywali juz nie

0

Nocny przegląd prasy

0

Juz za późno na takie slowa

0

Myśle ze jeszcze przez 10 lat grania dla Buffona przyniesie mu tzw,,Wisienkę na torcie"

0

Myśle ze do 50 lat uda mu sie wygrać

0

Wielki piłkarz po prostu legenda piłki jak Totti oraz pokazuje ze szanuje inne kluby

0

Nie mów chop póki nie...

0

Jeden z lepszych zawodników BARCY

0

I to spojrzenie Ardy

2

Mocne ofensywne NIE
Czm nasz zarząd chce sprzedawać wychowanków a pożniej kupować gwiazdeczki za kupe siana

1

Widać Florek juz ma pełne porty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?