MSN12312345
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak w 100%:)))))))
21
Wydaje mi się ze gdyby Paco dostawał tyle minut co Gomes to juz byłby dla nas napadzior na 4-
0
Jak napisałeś ze słabeuszami nie musimy wystawiać Once de Gala
1
Młody ,,XAVI"
0
Zgadzam sie z tobą
0
Arda albo Paco lub przy 3-4-3 Iniesta
22
Oby tak dalej Paco a w przyszłości możesz byc dobrym napastnikiem Barcy
14
Bardzo ciesze sie z gry tego zawodnika oraz ze liczba jego hejterów znacznie zmalała
0
Pomimo pech Rafy cieszę się bo Paco dał dobrą zmiane i gola
0
Podałby podał
3
Obstawiam 1-4 dla nas po golach:
Busi
Suarez
Neymar
Paco
Ten uczuć kiedy Rakieta myli ci sie z Sergio
0
ALE LADNA BRAMECZKA PACO
0
Juz na niego tak nie najeżdżaj bo to juz nie jest ,,modne"
0
Obstawiam 1-4 dla nas po golach:
Busi
Suarez
Neymar
Paco
0
Na skrzydło za Leo ponieważ jest szybki i drybluje podobnie jak rafa
0
Cillesen
Masche-Umtiti-Mathieu
Rakitic-Busi-Denis-Iniesta
Alba-Paco-Ney
W okolicach 65' Suarez za Paci
1
Dajemy trzeba iść po puchary
0
Wynik nieprawdopodobny magia
0
Życzę mu aby zagral
1
Ciężki mc pod względem liczby meczy ale poziom niektórych rywali juz nie
0
Nocny przegląd prasy
0
Juz za późno na takie slowa
0
Myśle ze jeszcze przez 10 lat grania dla Buffona przyniesie mu tzw,,Wisienkę na torcie"
0
Myśle ze do 50 lat uda mu sie wygrać
0
Wielki piłkarz po prostu legenda piłki jak Totti oraz pokazuje ze szanuje inne kluby
0
Nie mów chop póki nie...
0
Jeden z lepszych zawodników BARCY
0
I to spojrzenie Ardy
2
Mocne ofensywne NIE
Czm nasz zarząd chce sprzedawać wychowanków a pożniej kupować gwiazdeczki za kupe siana
1
Widać Florek juz ma pełne porty