0

Chyba przez dwa sezony nie mogł grac ale nie jetsem pewien

0

Chyba Depaya ale nwm o co ci chodzi

9

Puyol był wzorem dla Pique i wyrósł na klasowego obrońce
Pique jest wzorem dla Umtittiego i...jeśli wiesz co mam na myśli

0

Mam pytanie czy jak Fc Barca B wygra swoją lige to awansują do segunda division????

2

Trenerem w przyszłym sezonie na 75% bd Unzue

1

Mam marzenie aby choć 3 z nich grało w przyszłości w pierwszej jedynaczce Barcy

0

Nie można popadać w paranoje

23

Powiem ze bardziej chciałbym u nas niego niż verratiego

2

Tez mam nadzieje na tryplet albo dublet z CL I CDR

0

Nie rozumiem czemu karać klub za okazywanie euforii i zawodników którzy dają upust emocja

3

Ja bym chciał aby nowe koszulki tak wyglądały oczywiście z nazwa Rakuten
http://3.bp.blogspot.com/-nScz_lWVcnE/UFICAHuepdI/AAAAAAAANy0/XKMYcfut6F8/s738/Preview.jpg
Sorry za zdj z pes-a

0

Nie chce go sprzefawać bo fajnie gra w FCB ale jakby dali 40-44 mln to mozna sie zastanowić

3

Szczerze powiem ze koszulka domowa z tego sezonu jest lepsza no ale to nie grają koszulki tylko piłkarze

2

To nie jest tak ze VCF go nie chce tylko nie maja kasy żeby go wykupić

3

Jak przeczytałem Ter Stegen i kontuzja to sie trochę przestraszyłem ale jak cos takiego by sie stało to mamy Cillesena

2

I po sezonie wraca Munir który może grać na SN i na skrzydlach

0

Ja nie rozumiem po co dla nas 4/5 napastnik lepiej kupić dobrego pomocnika

5

Juz sie zaczyna powiedział ze chciałby grać a nie ze zagra a Bale chciałby grać w FCB i to nie prawda i to pozdro

0

A tak mój błąd

0

Mam nadzieje że wrącą do Katalonii bez kontuzji bo przed nami ciężki sezon

0

Tylko zmienic nigdzie po sezonie nie odchodzi

0

Skończ takie gadanie

0

Oj tam ważne że ktoś z tej dwójki strzelił

0

I co hejterzy Gomesa pisałem żę strzeli gola i strzelił pozdro

1

Zgadzam się z tobą

0

Zobaczysz że jeszcze w tym meczu Paco strzeli Alvesoowi

0

A tb o co chodzi to jest jego pierwsza pozycja w FCB

0

właśnie miałem zadać pytanie co z Lucho i czy wgl od jest na CN???

0

Na prawe skrzydło albo ŚN

1

czy tylko mi sie wydaje że Leoś nie nadaje się do grania za napastnikiem???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?