MSN12312345
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba przez dwa sezony nie mogł grac ale nie jetsem pewien
0
Chyba Depaya ale nwm o co ci chodzi
9
Puyol był wzorem dla Pique i wyrósł na klasowego obrońce
Pique jest wzorem dla Umtittiego i...jeśli wiesz co mam na myśli
0
Mam pytanie czy jak Fc Barca B wygra swoją lige to awansują do segunda division????
2
Trenerem w przyszłym sezonie na 75% bd Unzue
1
Mam marzenie aby choć 3 z nich grało w przyszłości w pierwszej jedynaczce Barcy
0
Nie można popadać w paranoje
23
Powiem ze bardziej chciałbym u nas niego niż verratiego
2
Tez mam nadzieje na tryplet albo dublet z CL I CDR
0
Nie rozumiem czemu karać klub za okazywanie euforii i zawodników którzy dają upust emocja
3
Ja bym chciał aby nowe koszulki tak wyglądały oczywiście z nazwa Rakuten
http://3.bp.blogspot.com/-nScz_lWVcnE/UFICAHuepdI/AAAAAAAANy0/XKMYcfut6F8/s738/Preview.jpg
Sorry za zdj z pes-a
0
Nie chce go sprzefawać bo fajnie gra w FCB ale jakby dali 40-44 mln to mozna sie zastanowić
3
Szczerze powiem ze koszulka domowa z tego sezonu jest lepsza no ale to nie grają koszulki tylko piłkarze
2
To nie jest tak ze VCF go nie chce tylko nie maja kasy żeby go wykupić
3
Jak przeczytałem Ter Stegen i kontuzja to sie trochę przestraszyłem ale jak cos takiego by sie stało to mamy Cillesena
2
I po sezonie wraca Munir który może grać na SN i na skrzydlach
0
Ja nie rozumiem po co dla nas 4/5 napastnik lepiej kupić dobrego pomocnika
5
Juz sie zaczyna powiedział ze chciałby grać a nie ze zagra a Bale chciałby grać w FCB i to nie prawda i to pozdro
0
A tak mój błąd
0
Mam nadzieje że wrącą do Katalonii bez kontuzji bo przed nami ciężki sezon
0
Tylko zmienic nigdzie po sezonie nie odchodzi
0
Skończ takie gadanie
0
Oj tam ważne że ktoś z tej dwójki strzelił
0
I co hejterzy Gomesa pisałem żę strzeli gola i strzelił pozdro
1
Zgadzam się z tobą
0
Zobaczysz że jeszcze w tym meczu Paco strzeli Alvesoowi
0
A tb o co chodzi to jest jego pierwsza pozycja w FCB
0
właśnie miałem zadać pytanie co z Lucho i czy wgl od jest na CN???
0
Na prawe skrzydło albo ŚN
1
czy tylko mi sie wydaje że Leoś nie nadaje się do grania za napastnikiem???