MSN12312345
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak by ktoś szukał
http://www.247hd.info/hd/hd1.php
0
Tez obstawiam 3:0 VAMOS
2
Bardzo dobry skład
2
Jako SPD to ja bym kupił Bakayoko z ASM
3
Ja myśle zo Gomes i Alcacer mogliby wejść na 25' i liczę ze po ich wspólnej akcji padnie bramka na 3:1
2
Zaznaczyłem Cou ale mam pytanie co myślicie o Tolliso albo Bakayoko???
16
Oba składy fajne ale Messi musi grać na skrzydle
0
Mam nadziej ze jutro z VCF rownież bd taki wynik dla BARCY
Vamos
2
Wielkie tridente na zdj
1
Drugi raz obejrzale powtórke meczu z PSG i znowu się poplakałem ze szczśścia
2
Własnie obejrzalem powtórke meczu Barcy z PSG i znowu mi poleciały lży ze szczęścia
0
ja też nie mg doczekać się tego dwumeczu
0
Ciężki mc przed nami
0
Wgl wie ktoś czy te buty które Leo miał dzisiaj na treningu to są jego nowe???
1
Na takich jak on (j0hnny88) nie warto strzepic ryja
0
Tego samego dnia z tego co wiem
0
A chyba po rewanżu z Bayernem grają mecz z nami
0
Barca
Bayern
BVB
Atletico
0
Dobry żarcik pozdro
36
Według mnie sprawiedliwe losowanie
0
Ja bym chciał Juve albo BVB ale wiadomo jak bd
0
Oby w Niedziele poprawił rekord strzelecki
2
Barca-Bayern
Juve-Leicestet
Real-BvB
ATM-Monako
2
Po prostu skończ
0
Z jedna poprawką
Barca-Bayern
0
Arda zostaje na 100%
0
Nie ma co sprzedawać Gomesa po jednym sezonie szczerze to co mecz mnie wku***a ale on sie jeszcze rozwinie bo jak wychodzi na boisko to jest strasznie spięty
0
Z Denisem nic jak przyjdzie thiago to raczej bd grał pierwsze skrzypce i zmieniał sie z Iniesta a Denis dalej bd zmienikiem
0
Jeśli chodzi o karne to ma racje ze to jest wojna psychologiczna sam dobrze to znam
0
Oni nie chcą EL Clasico tylko derby Madrytu
Sorry złe komentarz przeczytałem