0

jak by ktoś szukał
http://www.247hd.info/hd/hd1.php

0

Tez obstawiam 3:0 VAMOS

2

Bardzo dobry skład

2

Jako SPD to ja bym kupił Bakayoko z ASM

3

Ja myśle zo Gomes i Alcacer mogliby wejść na 25' i liczę ze po ich wspólnej akcji padnie bramka na 3:1

2

Zaznaczyłem Cou ale mam pytanie co myślicie o Tolliso albo Bakayoko???

16

Oba składy fajne ale Messi musi grać na skrzydle

0

Mam nadziej ze jutro z VCF rownież bd taki wynik dla BARCY
Vamos

2

Wielkie tridente na zdj

1

Drugi raz obejrzale powtórke meczu z PSG i znowu się poplakałem ze szczśścia

2

Własnie obejrzalem powtórke meczu Barcy z PSG i znowu mi poleciały lży ze szczęścia

0

ja też nie mg doczekać się tego dwumeczu

0

Ciężki mc przed nami

0

Wgl wie ktoś czy te buty które Leo miał dzisiaj na treningu to są jego nowe???

1

Na takich jak on (j0hnny88) nie warto strzepic ryja

0

Tego samego dnia z tego co wiem

0

A chyba po rewanżu z Bayernem grają mecz z nami

0

Barca
Bayern
BVB
Atletico

0

Dobry żarcik pozdro

36

Według mnie sprawiedliwe losowanie

0

Ja bym chciał Juve albo BVB ale wiadomo jak bd

0

Oby w Niedziele poprawił rekord strzelecki

2

Barca-Bayern
Juve-Leicestet
Real-BvB
ATM-Monako

2

Po prostu skończ

0

Z jedna poprawką
Barca-Bayern

0

Arda zostaje na 100%

0

Nie ma co sprzedawać Gomesa po jednym sezonie szczerze to co mecz mnie wku***a ale on sie jeszcze rozwinie bo jak wychodzi na boisko to jest strasznie spięty

0

Z Denisem nic jak przyjdzie thiago to raczej bd grał pierwsze skrzypce i zmieniał sie z Iniesta a Denis dalej bd zmienikiem

0

Jeśli chodzi o karne to ma racje ze to jest wojna psychologiczna sam dobrze to znam

0

Oni nie chcą EL Clasico tylko derby Madrytu
Sorry złe komentarz przeczytałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?