1

Albo
Mats
Masche-Umtiti-Mathieu-Alba/Digne
Busi-Denis-Iniesta
MSN

0

Mats
Masche-Umtiti-Mathieu
Busi-Denis-Alba-Iniesta
Messi-Suarez-Neymar
Alba za Neyem Iniesta na 10 Denis za Messim

0

Liczę na wygraną atleti i 3 pkt dla nas

9

Trochę przypominają te z sezonu 12/13

2

Chce cie tylko poinformować ze Samper na pewno wróci ponieważ jest na wypożyczeniu

0

Ostatnio pokazał ze jak dostanie dużo czasu do biega i walczy a jak dostanie 10'

0

Dziękuje ci bardzo

1

Co tu masz do Paco???

1

Bedą grać to jest tylko taka luźna propozycja moje luzne przemyślenia

0

Juz dawno
wyłączyłem

1

To jest bardzo dobra wiadomość

Skład za kilka llat może wyglądać tak

Mats

Palencia-Umtiti-Mina-Digne

Busquets-Aleña-Thiago

Dybala-Alcacer-Gabriel Jesus

1

Leganes 2-3 Real

0

Zaczynamy mecz bialych trzymam kciuki za leganes

1

Prosze prosze kto przy lini bocznej stoi

0

Ma ktoś link do meczu prosze i z góry dzieki

0

W 50 min dałbym, aby Paco troche pograł ponieważ zapracował na taką szanse

0

Lionel Messi THE GOD

1

Gramy bardzo kosmicznie Sevilla praktycznie nie istnieje

0

Lub Alba bo smutno patrzec na niego jak na ławie siedzi

1

Oraz Paco bo jest w dobrej formie 4 mecze 3 gole

0

Spokojne klepanie jak za dawnych czasów

0

Mysle ze skonczy sie na 4:o albo 5:1

2


Jak by ktoś szukał

0

Obstawiam wynik 3-1 dla nas VAMOS Barca

0

Ciekawe jaki podkład by dali jakby w finale LM szefunio strzelił brameczkę dająca puchar

1

Bardzo go lubiłem jaki piłkarza a co do Sidibe to jestem na TAK

0

El Neuvo Xavi #6

1

Alcacer pokazał w ostatnim meczu ze jak dostanie minuty to potrafi grać na najwyższych obrotach a Denis musi dostawać wiecej minut i nwm Czm lucho wystawił wczoraj Gomesa a nie Denisa

0

Szybkiego powrotu do zdrowia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?