MSN12312345
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Albo
Mats
Masche-Umtiti-Mathieu-Alba/Digne
Busi-Denis-Iniesta
MSN
0
Mats
Masche-Umtiti-Mathieu
Busi-Denis-Alba-Iniesta
Messi-Suarez-Neymar
Alba za Neyem Iniesta na 10 Denis za Messim
0
Liczę na wygraną atleti i 3 pkt dla nas
9
Trochę przypominają te z sezonu 12/13
2
Chce cie tylko poinformować ze Samper na pewno wróci ponieważ jest na wypożyczeniu
0
Ostatnio pokazał ze jak dostanie dużo czasu do biega i walczy a jak dostanie 10'
0
Dziękuje ci bardzo
1
Co tu masz do Paco???
1
Bedą grać to jest tylko taka luźna propozycja moje luzne przemyślenia
0
Juz dawno
wyłączyłem
1
To jest bardzo dobra wiadomość
Skład za kilka llat może wyglądać tak
Mats
Palencia-Umtiti-Mina-Digne
Busquets-Aleña-Thiago
Dybala-Alcacer-Gabriel Jesus
1
Leganes 2-3 Real
0
Zaczynamy mecz bialych trzymam kciuki za leganes
0
http://www.vipbox.nu/football/404737/1/leganes-vs-real-madrid-live-stream-online.html
1
Prosze prosze kto przy lini bocznej stoi
0
Ma ktoś link do meczu prosze i z góry dzieki
0
W 50 min dałbym, aby Paco troche pograł ponieważ zapracował na taką szanse
0
Lionel Messi THE GOD
1
Gramy bardzo kosmicznie Sevilla praktycznie nie istnieje
0
Lub Alba bo smutno patrzec na niego jak na ławie siedzi
1
Oraz Paco bo jest w dobrej formie 4 mecze 3 gole
0
Spokojne klepanie jak za dawnych czasów
0
Mysle ze skonczy sie na 4:o albo 5:1
2
Jak by ktoś szukał
0
Obstawiam wynik 3-1 dla nas VAMOS Barca
0
Ciekawe jaki podkład by dali jakby w finale LM szefunio strzelił brameczkę dająca puchar
1
Bardzo go lubiłem jaki piłkarza a co do Sidibe to jestem na TAK
0
El Neuvo Xavi #6
1
Alcacer pokazał w ostatnim meczu ze jak dostanie minuty to potrafi grać na najwyższych obrotach a Denis musi dostawać wiecej minut i nwm Czm lucho wystawił wczoraj Gomesa a nie Denisa
0
Szybkiego powrotu do zdrowia