2

Dobry grajek a do tego nie strzela focha jak jest na ławce dobry transfer

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja myśle ze przecież można Szefa wystawiać na PO

1

Wydaje mi sie ze lucho postawi na Masche na Po

2

Chętnie bym go zobaczył na naszej ławce trenerskiej

0

Jak tam meczyki bi nie mg ogl prose o info

0

Strzelił na początku sezonu

0

Co ci z tego ze wymienia ŚŃ na LS albo PS???

0

Jak juz by go mieli sprzedawać oby nie to chociaż z zyskiem

0

Nawet dwa albo trzy

0

Zobaczymy czy przyszły trener go Brdzie widział ja szczerze wolałbym Masche na ławce niż np Vermalena

0

Nie nie nie Masche pogra u nas jeszcze 3/4 lata a pozniej odejdzie pograć jeszcze rok w Argentynie

0

Ja bym chciał aby do klubu wrócili Munir,Tello,Samper i wlasnie następcę busquetsa cofnąć na rok do rezerw aby tam sie ogrywał no i może jeszcze Ortola ale to jakby odszedł Masip lub tak jak Sampera do rezerw

0

Szefunio chce odejść zródło AS śmiechem mocno

0

Nie duzo ale może zarząd szykuje jakaś pozytywna bombę na koniec sezonu jak Conte albo Allegri

15

Bardzo dobra wiadomości oby za rok albo 2 lata sie udało

66

Dobra oferta i wolałbym jego zamiast HB

0

Szkoda Matsa ale może w następnym roku sie uda

6

Niewyobrażam sobie dnia w którym tacy piłkarze jak Gigi,Messi,Piszczek,Blaszcu,Xavi i Luisito s nawet CR7 skończą karierę

0

A to ile bramek w lidze ma D10s

0

Najlepszego Mats

0

Just MSN jedno z najlepszych trio w BARCY

0

Spoko poranny przegląd po melanżu można iść spac

0

Ok dzieki za info pozdro

0

Ok dzieki za info

0

Dzieki za info

0

A ok dzieki za info

0

Napisze ktos jak zagrała barca jak zagrał gomes i zmiennicy

0

Napisałby ktos hak zagrała barca jak zagrali zmiennicy oraz Gomes ponieważ nie mg ogl meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?