MSN12312345
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dobry grajek a do tego nie strzela focha jak jest na ławce dobry transfer
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja myśle ze przecież można Szefa wystawiać na PO
1
Wydaje mi sie ze lucho postawi na Masche na Po
2
Chętnie bym go zobaczył na naszej ławce trenerskiej
0
Jak tam meczyki bi nie mg ogl prose o info
0
Strzelił na początku sezonu
0
Co ci z tego ze wymienia ŚŃ na LS albo PS???
0
Jak juz by go mieli sprzedawać oby nie to chociaż z zyskiem
0
Nawet dwa albo trzy
0
Zobaczymy czy przyszły trener go Brdzie widział ja szczerze wolałbym Masche na ławce niż np Vermalena
0
Nie nie nie Masche pogra u nas jeszcze 3/4 lata a pozniej odejdzie pograć jeszcze rok w Argentynie
0
Ja bym chciał aby do klubu wrócili Munir,Tello,Samper i wlasnie następcę busquetsa cofnąć na rok do rezerw aby tam sie ogrywał no i może jeszcze Ortola ale to jakby odszedł Masip lub tak jak Sampera do rezerw
0
Szefunio chce odejść zródło AS śmiechem mocno
0
Nie duzo ale może zarząd szykuje jakaś pozytywna bombę na koniec sezonu jak Conte albo Allegri
15
Bardzo dobra wiadomości oby za rok albo 2 lata sie udało
66
Dobra oferta i wolałbym jego zamiast HB
0
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,transfery-jeremy-mathieu-po-zakonczeniu-sezonu-opusci-fc-barcelona,artykul,779646,1,13056.html
Jeśli to prawda to strzasznie słabo
0
Szkoda Matsa ale może w następnym roku sie uda
6
Niewyobrażam sobie dnia w którym tacy piłkarze jak Gigi,Messi,Piszczek,Blaszcu,Xavi i Luisito s nawet CR7 skończą karierę
0
A to ile bramek w lidze ma D10s
0
Najlepszego Mats
0
Just MSN jedno z najlepszych trio w BARCY
0
Spoko poranny przegląd po melanżu można iść spac
0
Ok dzieki za info pozdro
0
Ok dzieki za info
0
Dzieki za info
0
A ok dzieki za info
0
Napisze ktos jak zagrała barca jak zagrał gomes i zmiennicy
0
Napisałby ktos hak zagrała barca jak zagrali zmiennicy oraz Gomes ponieważ nie mg ogl meczu