MSN12312345
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/media-fc-barcelona-zaplaci-celcie-vigo-miliony-euro-za-pokonanie-realu-madryt/pd5zv4
WOW
0
http://transfery.info/100845,media-wszystko-jasne-valverde-nowym-trenerem-barcelony
:D
0
http://transfery.info/100845,media-wszystko-jasne-valverde-nowym-trenerem-barcelony
2
Koleżką niżej ma racje a tu potwierdzenie a także w jutrzejszym przeglądzie prasy
http://transfery.info/100845,media-wszystko-jasne-valverde-nowym-trenerem-barcelony
0
Dokładam sie do pytania
15
Oby nasze rezerwy wygrały i awansowały do drugiej ligi
0
Napisałby mi ktos kto sie orientuje z kim zagra Barca B w barażach???
1
Miałem sen ze Lucho na ten mecz wystawił
Cillesen
Palenica-Marlon-Umtiti-Alba
Busi-Aleña-Iniesta
Messi-Paco-Denis
0
Palencia strzelił jak kiedyś dani alves
1
Chodziło mi o Barce B pomyłka
8
Oby go kupili na następny sezon bo on i Aleña to najbardziej wyróżniający sie piłkarze z La Masii
0
Dzieki za info pozdro
0
Powie mi ktoś ile bramek w tym sezonie ma Ney???
0
Od razu pozjazd na Gomesa a to w akcji sporo zawinił Umtiti który dał sie wysoko wyciągnąc
0
Chyba Andre spotkało to samo co Roberto
0
Chyba Gomes wejdzie za Digne albo AI8
0
Jak ja licze na Barce żę w drugiej połowie strzeli jeszcze dwa gole prosze Vamos Barca
0
Dzisiaj 2 wygrane BARCY i Sevilli
0
Ale to nie wyglada jak 3-4-3
4
Czy mundo zaproponowało formacje 3-3-4
2
Co to za formacja mundo???
2
Bardxo fajny wywiad z EL Pistoler
5
Jutro news Barcelona kontaktowała sie z Roque Messą
2
Szkoda ze nike nie postawi na prostotę
https://pbs.twimg.com/media/CkTgFAFWkAA6OPI.jpg
0
Bardzo fajne stroje i Czm Nike nie może takich zrobić
0
Ja bym chciał bordowe spodenki tak jak w sezonie 14/15
0
Żeby tylko nie było jak z Thiago ze sprzedadzą za 35 mln aby za pare lat kupić za 90 chociaz ja bym go zostawil
0
Chociaż jakbym zarządzał to bym sprzedal;
Arde,Mathieu,Verme,Douglasa,Tello,Masipa
Wypożyczył bym:
Munira,Sampera
A kupił
Semedo,Carvalho,Ericksena/Coutinho,Deulofeu/Ortole
12
O wiele bardziej wole Semedo niż Bellerina ale to nie ja zarządzam Barcą
0
Czyli w jego miejsce przyjdzie Aurelio Suarez albo Ortola