MSN12312345
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja sie pobawię w priorytety i alternatywy
Priorytet:
Thiago lepiej za niego dać 90
Alternatywa:
Coutinho/Verratti
Priorytet:
Semedo
Alternatywa:
Bellerin
0
Dzieki za informacje
0
Święta prawda nie wiem po co sa baraże
1
Wiesz może kiedy gramy
A tak wgl to awansu z PSG tez miało nie byc wiec nie ma co mowić chop
0
Z kim następny meczyk
0
Pogra w Lidze mistrzów
0
5-6 mln i mogą go brać
0
Myśle za za dwójkę tych panów dostaniemy 15-17 mln i nie chodzi mi o sprzedaż do Grecji
Do tego Verma 7-8
Munir-12-17
Turan 30-35
Douglas-3
0
Moje marzenie na trzy lata:
2xCL
3xLL
3XCDR
2xKMŚ
3xSuper puchar
Jeśli czegoś zapomniałem to sorry
0
Przecież Turcja jest w UE
1
Brawo dla Ardy piłkarz tez człowiek i ma granice
0
Busquets-Aleña-Denis
0
Pisałem na telefonie i nie zauważyłem
12
To ja mam plan B
Bellerin--->Neslon Semedo
Veratti--->Coutinho/Seri
Dembele---> Stanowcze TAKKKKKK
0
I może keszcze Brazylijczyku
0
Ostatnio Valverde mówił w wywiadzie ze zostanie przy 1-4-3-3
12
Ja bym skakał pod sufit jakby za niedługo pojawił sie news Barca finalizuje transfery Dembele z BVB
0
Seri/Ericksen,Coutinho,Semedo,Deulofeu,
Dembele
1
Heheheheh chociaz w przyszlym sezonie to chyba De Gea
2
Każdy by go przywitał z otwartymi ramionami
Oczywiście każdy z Fc Barcelony
4
Zamiast Bellerina Semedo
0
Kiedy rewanż?????
0
Brawo brawo brawo
0
Dzieki za info i mam prośbę jak sie skończy mecz napisałbyś mi jaki był wynik z góry dzieki
1
Wie ktoś jaki jest wynik BARCY B
0
3-6 mln i niech zabierają
1
30-35 mln chociaz mam wrażenie ze bedzie jak z bratem
3
Semedo kest szybszy,silniejszy i lepiej drybluje
0
30-35 mln i mogą go zabierać a dobrze wiemy ze arsenal stać na wyłożenie takiej sumy
0
Semedo,Seri,Coutinho,Deulofeu in
Arda,Mathieu,Verma,Tello,Douglas,Masipout
Munir,Samper wysoczyźnie i skład marzeń