1

Odkupić i sprzedać za 20 mln do Romy albo do Milanu i gitara

0

Oby wyśmiali ta ofertę i następnej nie przyjmowali

1

http://transfery.info/102433,inter-wlacza-sie-do-walki-o-arde
Inter stać na kupno Ardy za 30-35 mln wiec oby transfer doszedł do skutku

3

Ja jestem za sprzedażą go ale do zenitu albo VCF

0

Jestem za ale jeszcze zawodnik ma cos do powiedzenie wiec zobaczymy jak to bedzie

0

Skad masz takie informacje??????

0

Czy tylko według mnie Palencia wyglada jak John Cena???

0

Zasłużony awans i teraz równie zasłużone wakacje VAMOS

0

Whyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy??????????

0

Jak była??????????????????

2

Może powinien dostawać szanse do gry mam nadzieje ze Valaverde na niego postawi

1

Najlepszego LEGENDO

0

Liczę na spokojne 2:1 dla BARCY B i awans do Segunda

1

Sprzedawać za 20 mln ale zostawić sobie opcje pierwokupu

3

Ja bym go nie sprzedawał bo ma on talent i juz pod koniec sezonu złapał luz i zaczął dobrze grać

0

Jakby poniewaz klub nie sprzedał go definitywnie lecz z opcja kupna

0

W sumie nie miał bym nic przeciwko

0

Hehrhehehejhehehe

0

Ponieważ on wraca jakby z wypożyczenia

0

W tym przypadku można

7

Przecież od razu nie powiedzą ze dadzą 100 mln bo PSG zawoła o wiecej a tak jak postawia 75 to PSG podbije cenę ale koniec końców skończy sie w okolicach 100 mln

32

Valverde niedawno mówił ze BARCY potrzeba 3 transferów i oto oni:
Dembele,Verratti,Bellerin
Wierze ze wszystkie transfery dojdą do skutku

0

Nie takie pewne

0

30-35 mln i żadne 23 ani grosza mniej
Florek pewnie by go sprzedał za około 50 mln

4

Oby tak zrobił może zapłaci karę ale z drugiej strony Mohamed wreszcie zrozumie ze nie można trzymać kogoś na sile

0

Kiedy rewanż??????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?