MSN12312345
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Odkupić i sprzedać za 20 mln do Romy albo do Milanu i gitara
0
Oby wyśmiali ta ofertę i następnej nie przyjmowali
1
http://transfery.info/102433,inter-wlacza-sie-do-walki-o-arde
Inter stać na kupno Ardy za 30-35 mln wiec oby transfer doszedł do skutku
3
Ja jestem za sprzedażą go ale do zenitu albo VCF
0
Jestem za ale jeszcze zawodnik ma cos do powiedzenie wiec zobaczymy jak to bedzie
0
Skad masz takie informacje??????
0
Czy tylko według mnie Palencia wyglada jak John Cena???
0
http://transfery.info/102403,vermaelen-ponownie-w-serie-a
0
Zasłużony awans i teraz równie zasłużone wakacje VAMOS
0
Whyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy??????????
0
Jak była??????????????????
2
Może powinien dostawać szanse do gry mam nadzieje ze Valaverde na niego postawi
1
Najlepszego LEGENDO
0
Liczę na spokojne 2:1 dla BARCY B i awans do Segunda
1
Sprzedawać za 20 mln ale zostawić sobie opcje pierwokupu
0
Wow
http://transfery.info/102231,rac1-vitinho-o-krok-od-barcelony
1
http://transfery.info/102231,rac1-vitinho-o-krok-od-barcelony
3
Ja bym go nie sprzedawał bo ma on talent i juz pod koniec sezonu złapał luz i zaczął dobrze grać
0
Jakby poniewaz klub nie sprzedał go definitywnie lecz z opcja kupna
0
W sumie nie miał bym nic przeciwko
0
Hehrhehehejhehehe
0
Ponieważ on wraca jakby z wypożyczenia
0
W tym przypadku można
7
Przecież od razu nie powiedzą ze dadzą 100 mln bo PSG zawoła o wiecej a tak jak postawia 75 to PSG podbije cenę ale koniec końców skończy sie w okolicach 100 mln
32
Valverde niedawno mówił ze BARCY potrzeba 3 transferów i oto oni:
Dembele,Verratti,Bellerin
Wierze ze wszystkie transfery dojdą do skutku
0
http://transfery.info/102155,psg-ma-konkretny-plan-na-zatrzymanie-verrattiego
0
Nie takie pewne
0
30-35 mln i żadne 23 ani grosza mniej
Florek pewnie by go sprzedał za około 50 mln
4
Oby tak zrobił może zapłaci karę ale z drugiej strony Mohamed wreszcie zrozumie ze nie można trzymać kogoś na sile
0
Kiedy rewanż??????