MSN12312345
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
30
Śmieszna jest klauzula 500mln Ceballosa albo 40 mln Roberto
4
Co w tym śmiesznego
0
A może go sprzedać za 1 mln a nie wypożyczać do wygaśnięcia kontraktu?
10
Mam lepszy pomysł tez z Chin tez Brazylijczyk tylko ze młodszy a konkretnie 25 letni OSCAR czemu zarząd nim sie nie interesuje
3
Gdzie ta bomba bomba bomba bomba
1
A jak tak to wybacz ;)
0
Paco już odpalił
0
Ahhh a mogliśmy mieć innych napastników ale MSN z przodu...
0
Ja mysle żeby sprzedać go do Ajaxu albo do BVB lub jak Włochy to Napoli/Milan/Roma
0
Kluivert jest pomocnikiem a Munir napastnikiem
0
Czemu kosztem Ivana a nie takiego Andre ale z drugiej strony gomes to taki młodszy Rakitić.
Jeszcze jedno my nie mielismy czasem 16 mln na transfery
0
Weź pod uwagę to ze zawsze można wziąć hajs z przyszłorocznego budżetu
3
Ciekawe kto jest tą bombą chociaz pewnie to tylko był fake
0
Niby kto jak już ogłoszono
4
Jeśli transfer Verratiego to kosztem innych a nie Ivana
0
Mam nadzieje ze Barca nie okaże sie Januszem biznesu
2
http://transfery.info/103245,barcelona-poswieci-rakiticia-by-sprowadzic-verrattiego
Co o tym myślicie???
0
http://transfery.info/103245,barcelona-poswieci-rakiticia-by-sprowadzic-verrattiego
1
Verma,Douglas,Turan,Munir(opcja pierwokupu) out
0
Z tego co widziałem to są Nike Magista
6
W necie az chuczy ze Messi i Neymar chcą Dele Alliego jako alternatywę Verrattiego
0
Może rownież na tej konfie tak czy siak ha trzymam kciuki do niedzieli
A skąd wy macie info o tej konfie???
0
Niestety nie ale to sprawdź artykuły z wczoraj i tam w jednym z pierwszych kom jest
0
5 lat podali na transfery.info
1
Pewien dziennikarz chyba związany z Barca umieścił wpis na TT ze w niedziele Barca ogłosi bombowy transfer
0
Tez mysle kolexko ze za niedługo bedzie
Oficjalnie Coutinho w Fc Barcelonie
1
Albo do Liverpool-u
0
Ja mysle ze Semedo bd LL+CL a Vidal CDR*CL
0
Ja mam nadzieje ze tą bombą okaże sie pomocnik o którym sie zrobiło najbardziej cicho czyli Marco albo Phillipe
0
A może to bedzie pożegnalna konfa aby pożegnać sie z kibicami oraz kolegami z klubu.
Pamiętaj ze bardzo wiarygodny dziennikarz powiązany z BARCA umieścił wpis na TT ze Barcelona w niedziele ogłosi bombę transferowa.
Także nie trać nadziei kolezko