MSN12312345
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taaaaaaaakkkkkkkkkk jeeeeeeeeeeessssttttttt
5
Ja bym na jego miejscu kupil koszulkę BARCY zrobił sobie zdjęcie i wrzucił na portale społecznościowe
0
Sandro zagra w następnym sezonie w Evertonie
0
Trzymam kciuki aby ten transfer doszedł do skutku
0
Ooooo kucze to juz poranek????
1
Ahhhh pomyśleć ze Marco mógł grać kiedyś w Barcy
1
Bartomeu to nie Perez
1
Garay albo Hulk ale nie wiem czy to dobry przykład
0
Może dla naszego zarządu chodziło o 1,5-2,0 mln przecież u nich to wszystko jest możliwe
0
A co sie stało z Kluivertem???
0
Z jednej strony zostawić
A z drugiej 75mln
Gomes=55-60mln
Arda=35mln
Mathieu=5mln
Verma,Munir,Tello=8mln
Douglas=3mln
Munir-10mlln
Razem-191=Verratti,Dembele,Bellerin/Semedo
2
Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
0
Jaki wynik na Euro u21
0
Jeśli bedzie awans do Segunda to zostawić albo wypożyczyć do Girony,Betisu
Jeśli nie ogrywać z ogórkami
0
http://transfery.info/102031,a-bola-cristiano-ronaldo-oznajmil-ze-chce-odejsc-z-realu
9
I oby mu sie to udało
0
Nie oglądam serieA ale wydaje mi sie ze ten piłkarz by do nas pasował
0
Arda to bardzo dobry zmiennik i ja bym go nie sprzedawał
1
Jeszcze 22 typowy Walczak Aleix,Eric
0
To wtedy Verratti-6
Denis-7/12
2
16 lipca Verratti na testach w Barcelonie
17 lipca Oficjalna prezentacja zawodnika
Mecz towarzyski Verratti z numerem 6/7
14
Nie rozumiem po co oskarżać takich piłkarzy jak CR7 czy Messi przecież oni i tak nie pójdą do więzienia wiec po co???
1
Za pare lat Denis bedzie kluczową postacią w układance FC Barcelony
0
Śmiejesz sie z jego a jego kupuj dotarł do finału CL,wygrał Serie A, oraz puchar Włoch a także ma genialną politykę transferową nie tak jak my przykład
Pogba do Juve=0€
Pogba z Juve do MANU= 120mln€
1
Skąd takie info
1
Zaznaczyłem Cou ale jakby przyszedł Dembele to bym sie nie obraził
0
Jeszcze jest EL Jefecito
8
Pomimo trudnego rywala ja wciąż wierze w awans
2
Jakby Bartek wyjął pieniądze z tylnej kieszeni to akurat by starczyło
2
Trzymam kciuki aby tak właśnie było i za niedługo pojawił sie news:
OFICJALNIE VERRATTI W FC BARCELONIE