MSN12312345
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Trzy
razy tak koleś jest o niebo lepszy od Bellerina
0
Dajesz mrówa obyś dał radę
3
Życzę sobie aby Barca B awansowała ponieważ wtedy bedą sie ogrywać z lepszymi rywalami i tacy gracze jak aleña,marlon,palencia bedą dostawali wiecej szans do gry
0
Prawa obrona,pomoc,środek obrony
0
Wie ktoś jak wyglada strój bramkarza???
0
Mi sie wydaje ze pomiędzy nimi jest czysta rywalizacja sportowa a nie tak jak niektóre gazety piszą nie rzucają sobie kłód pod nogi a nawet chwalą siebie nawzajem w wywiadach
0
Wcześniej nawet podczas pre-sezonu w grupie
0
Jeszcze wcześniej czeka go mecz z realem w grupie jakiegoś tam turnieju wiec w przyszył roku czeka nas aż 5 EL CLASICO chyba ze jeszcze spotkamy ich w CL albo CDR
0
W sumie Ajax to najbardziej przystępna drużyna
0
Masz wiele racji ale niewiadomo czy jak go wypożyczymy to czy będzie grał czy nie oraz czy nie będzie tak jak z Tello
albo Halliloviciem
0
Oby go nie sprzedawali bo to bd najwieksza głupota awansować do BARCY B o powoli wdrażać do pierwszej drużyny
2
Juz tłumacze
Semedo-ponieważ jest nam potrzebny PO do rotacji z Vidalem
Coutinho-Trzeba trochę urozmaicić środek pola a Brazylijczyk pasuje idealnie
Deulofeu-Może byc zarówno zmienikiem Messiego jak i Neya
Ortola-Ponieważ klub z Masipem nie przedłuży kontraktu
Masip-PW
Mathieu/Verma-Dobrzy obrońcy ale na Arsenal albo Stoke
Tello-Nierozwija sie tak jak wszyscy oczekiwali poza tym jest drugi rok na wyp.
Turan-Dobry gracz dla ATM,VCF,Chelsea, albo Chiny
Jeszcze sprzedać Douglasa ale tutaj nie muszę tłumaczyć
1
Wydaje mi sie ze pierwsze transfery sa mi znane
Nelson Semedo
Coutinho
Deulofeu
Ortola
A odejdą
Masip
Mathieu
Verma
Tello
Turan
0
http://transfery.info/101385,a-bola-semedo-zblizyl-sie-do-barcelony
0
Trzeba trzymać mocno za niego kciuki aby miał takie sezony jak Lucho swoje 1i 2
0
To nie grają koszulki
2
Mats to taki drugi Valdes zdarzają mu się wpadki aby w następnym meczu zagrać ,,mecz życia,,
0
Dzieki bardzo
0
Wiadomo kiedy grają pierwszy mecz???
2
https://media-public.fcbarcelona.com/20157/0/document_thumbnail/20197/58/22/209/47257146/1.0-10/watermark/47257146.jpg?t=1496043643000
Jak dla mnie to wyglądają na nim super i oby tak wyglądały na wszystkich zawodnikach
0
A to dzisiaj Barca ma zaprezentować nowego trenera czy kiedy???
A jesli chodzi o koszulki to mi sie bardzo podobają
0
Dobra godzina do przeglądu prasy
7
Dalej maja szanse tylko teraz aby awansować muszą wygrać dwa dwumecze
4
Trzymam mocno kciuki za naszych młodzików
1
Wie ktos czy mecz BARCY B będzie transmitowany w necie???
0
Wie ktoś czy mecz BARCY b bd transmitowany w internecie???
0
Oby się udało naszym młodzikom
1
Messi miał jedna asyste
0
Ja bym chciał żeby kilku naszych zawodników wykazało sie takim oddanie dla klubu jak Francesco Totti ani Buffon
0
Rozmowa z Theo po finale???