2

Trzy
razy tak koleś jest o niebo lepszy od Bellerina

0

Dajesz mrówa obyś dał radę

3

Życzę sobie aby Barca B awansowała ponieważ wtedy bedą sie ogrywać z lepszymi rywalami i tacy gracze jak aleña,marlon,palencia bedą dostawali wiecej szans do gry

0

Prawa obrona,pomoc,środek obrony

0

Wie ktoś jak wyglada strój bramkarza???

0

Mi sie wydaje ze pomiędzy nimi jest czysta rywalizacja sportowa a nie tak jak niektóre gazety piszą nie rzucają sobie kłód pod nogi a nawet chwalą siebie nawzajem w wywiadach

0

Wcześniej nawet podczas pre-sezonu w grupie

0

Jeszcze wcześniej czeka go mecz z realem w grupie jakiegoś tam turnieju wiec w przyszył roku czeka nas aż 5 EL CLASICO chyba ze jeszcze spotkamy ich w CL albo CDR

0

W sumie Ajax to najbardziej przystępna drużyna

0

Masz wiele racji ale niewiadomo czy jak go wypożyczymy to czy będzie grał czy nie oraz czy nie będzie tak jak z Tello
albo Halliloviciem

0

Oby go nie sprzedawali bo to bd najwieksza głupota awansować do BARCY B o powoli wdrażać do pierwszej drużyny

2

Juz tłumacze
Semedo-ponieważ jest nam potrzebny PO do rotacji z Vidalem
Coutinho-Trzeba trochę urozmaicić środek pola a Brazylijczyk pasuje idealnie
Deulofeu-Może byc zarówno zmienikiem Messiego jak i Neya
Ortola-Ponieważ klub z Masipem nie przedłuży kontraktu
Masip-PW
Mathieu/Verma-Dobrzy obrońcy ale na Arsenal albo Stoke
Tello-Nierozwija sie tak jak wszyscy oczekiwali poza tym jest drugi rok na wyp.
Turan-Dobry gracz dla ATM,VCF,Chelsea, albo Chiny
Jeszcze sprzedać Douglasa ale tutaj nie muszę tłumaczyć

1

Wydaje mi sie ze pierwsze transfery sa mi znane
Nelson Semedo
Coutinho
Deulofeu
Ortola
A odejdą
Masip
Mathieu
Verma
Tello
Turan

0

Trzeba trzymać mocno za niego kciuki aby miał takie sezony jak Lucho swoje 1i 2

0

To nie grają koszulki

2

Mats to taki drugi Valdes zdarzają mu się wpadki aby w następnym meczu zagrać ,,mecz życia,,

0

Dzieki bardzo

0

Wiadomo kiedy grają pierwszy mecz???

2

https://media-public.fcbarcelona.com/20157/0/document_thumbnail/20197/58/22/209/47257146/1.0-10/watermark/47257146.jpg?t=1496043643000
Jak dla mnie to wyglądają na nim super i oby tak wyglądały na wszystkich zawodnikach

0

A to dzisiaj Barca ma zaprezentować nowego trenera czy kiedy???
A jesli chodzi o koszulki to mi sie bardzo podobają

0

Dobra godzina do przeglądu prasy

7

Dalej maja szanse tylko teraz aby awansować muszą wygrać dwa dwumecze

4

Trzymam mocno kciuki za naszych młodzików

1

Wie ktos czy mecz BARCY B będzie transmitowany w necie???

0

Wie ktoś czy mecz BARCY b bd transmitowany w internecie???

0

Oby się udało naszym młodzikom

1

Messi miał jedna asyste

0

Ja bym chciał żeby kilku naszych zawodników wykazało sie takim oddanie dla klubu jak Francesco Totti ani Buffon

0

Rozmowa z Theo po finale???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?