0

A jak z dekodera to nie ma szans ale dzieki za chęci

0

Trzeba przyznać ze Andre Gomes od trzech spotkań daje dobry pokaz i coraz lepiej sobie u nas radzi

0

Jakbyś mógł to wrzuć film na zippyschare i wyślij mi link z góry dzieki

0

Prosimy Ivan o wiecej takich goli jak dziś

0

Poratuje jakiś dobry człowik linkiem

0

Poratuje ktoś streamem z góry dzieki

0

Jestem na TAAAAKKK

0

Z jednej strony sie ciesze ze Lucho nie ryzykuje powołaniem go ale z drugiej może byc cieżko

0

Wydaje mi sie ze obaj trenerzy wstawią skald z MD

4

I tak mają już tytuł i awans w kieszeni La Liga 123 czeka

0

Jak wygrają to Barca na fotelu lidera i już go nie oddadzą

0

Prawy dolny róg Xdddddddd

0

Obyś Lucho zaprawdę naprawdę był

0

*Jutro...........

0

A no faktycznie nawet nie zauważyłem

0

Chodziło mi o założenia taktyczne

0

Dzisiaj zidane tez nie powstrzyma Leo

2

Święte słowa Następne dni bedą lepsze

1

Co tu sie dziwić ja sam po przegraniu finału z rywalem sie popłakałem tam rządzą po prostu emocje i często to one biorą góre

0

Mascherano,Rakitić i Paco musza zostać takie jest moje zdanie przecież jak ich sprzedamy to przyjdzie 3 albo 2 zawodników ale wnioskuje ze jeden bd rezerwowym a drugi w pierwszym składzie.
Pomysl sytuacja na ławce sie wtedy nie zmieni chyba ze niwy trener bd wprowadzał grajków z Barcy B

0

Sprzedaż ale bez Rakiticia

0

Ten sezon strasznie przypomina mi sezon 13/14 który był pierwszym i ostatnim taty Martino

0

http://asystent-trenera.pl/images/stories/Formacje_i_Taktyki/diament/diament.jpg
Ja chce takie ustawienie od Lucho i Paco za Rakiete

3

0

0

Ja powiem że jeszcze naszych grajków nie można skreślać po tym co pokazali w ostatnich minutach w meczu z P$G ale na 52% Juve przechodzi dalej

0

Visca el Barca...

1

Po zwycięstwo i awans Vamos Barca Barca a la batalla

0

Zobacz link: http://www.meczosy.pl/]

0

Polecam weeb tv albo:
http://www.meczosy.pl/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?