MSN12312345
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A jak z dekodera to nie ma szans ale dzieki za chęci
0
Trzeba przyznać ze Andre Gomes od trzech spotkań daje dobry pokaz i coraz lepiej sobie u nas radzi
0
Jakbyś mógł to wrzuć film na zippyschare i wyślij mi link z góry dzieki
0
Prosimy Ivan o wiecej takich goli jak dziś
0
Poratuje jakiś dobry człowik linkiem
0
Poratuje ktoś streamem z góry dzieki
0
Jestem na TAAAAKKK
0
Z jednej strony sie ciesze ze Lucho nie ryzykuje powołaniem go ale z drugiej może byc cieżko
0
Wydaje mi sie ze obaj trenerzy wstawią skald z MD
4
I tak mają już tytuł i awans w kieszeni La Liga 123 czeka
0
Jak wygrają to Barca na fotelu lidera i już go nie oddadzą
0
Prawy dolny róg Xdddddddd
0
Obyś Lucho zaprawdę naprawdę był
0
*Jutro...........
0
A no faktycznie nawet nie zauważyłem
0
Chodziło mi o założenia taktyczne
0
Dzisiaj zidane tez nie powstrzyma Leo
2
Święte słowa Następne dni bedą lepsze
1
Co tu sie dziwić ja sam po przegraniu finału z rywalem sie popłakałem tam rządzą po prostu emocje i często to one biorą góre
0
Mascherano,Rakitić i Paco musza zostać takie jest moje zdanie przecież jak ich sprzedamy to przyjdzie 3 albo 2 zawodników ale wnioskuje ze jeden bd rezerwowym a drugi w pierwszym składzie.
Pomysl sytuacja na ławce sie wtedy nie zmieni chyba ze niwy trener bd wprowadzał grajków z Barcy B
0
Sprzedaż ale bez Rakiticia
0
Ten sezon strasznie przypomina mi sezon 13/14 który był pierwszym i ostatnim taty Martino
0
http://asystent-trenera.pl/images/stories/Formacje_i_Taktyki/diament/diament.jpg
Ja chce takie ustawienie od Lucho i Paco za Rakiete
3
4-2-4 Paco za Rakiticia a Messi za Suarezem
http://asystent-trenera.pl/images/stories/Formacje_i_Taktyki/diament/diament.jpg
0
Zgadzam się z tobą i formacja 4-2-4
http://asystent-trenera.pl/images/stories/Formacje_i_Taktyki/diament/diament.jpg
Co myślicie
0
Ja powiem że jeszcze naszych grajków nie można skreślać po tym co pokazali w ostatnich minutach w meczu z P$G ale na 52% Juve przechodzi dalej
0
Visca el Barca...
1
Po zwycięstwo i awans Vamos Barca Barca a la batalla
0
Zobacz link: http://www.meczosy.pl/]
0
Polecam weeb tv albo:
http://www.meczosy.pl/