MSN12312345
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Weeb tv canal +
0
A to sorry nie zrozumiałem przekazu
0
Szkoda ze bez busquetsa
0
Oby skład bez Andre-
Xaviego Gomesa
0
Chodziło mi ze Umtiti-Alba
0
Widać teraz jakie mamy talenty w La Masii
0
Licze na 1:2 dla nas
Mats
roberto-pique-umtiti/alba
masche-iniesta-rakieta
msn
0
Gigi świetny zawodnik oraz człowiek który daży każdego rywala szacunkiem
0
licze jutro na skromne 0:1 dla nas
0
Chodzi mi o to ze nie ma potrzeby sprzedawać kilku kluczowych zawodników po jednym meczu a z tych co wymieniłeś to jak juz sprzedawać to Gomes i Turan który pewnie odejdzie
0
Takie komentarze naprawdę nie maja sensu
1
Nie rozumiem Czm wszyscy czepiają sie Denisa koleś zagrał wczoraj chyba 4 czy 5 mecz w sezonie to jak ma byc na fali?
1
Chyba cie głowa boli
0
Wiem o tym nie jestem z tych ludzi co go hejtują bo w dzisijjszym miał pare okazji i wynik to nie jego wina bo prawie cały zespól zawalił ale to nie jest jego pierwszy taki mecz
0
Najlepsze:
Mascherano,Umtiti,Mats
Najgorsze:
Andre GOMES
0
Coś mi mówi ze w tym sezonie wygramy LM i CdR a LL zostanie dla Realu aczkolwiek dopóki piłka w grze...
1
Odpowiedz c definytywnie
0
W tym sezonie wszystko wygląda na odwrót
Real gra jak Barca w wcześniejszych sezonach a Barca jak Real nie pisze tego złośliwie tylko mówie co widze
0
Napisałem tak tylko dlatego ze to był ten sam sedzia co miał zdjecie z reklamówką Realu i z tego co pamietam to poprowadzi El Classico
0
Widze kibic Realu do zoba na Santiago Bernabeu
0
Macki Realu Madryt sięgają nawet do Andaluzji tutaj dzieki swojej legendzie Gili Manzano Barcelona nie zdoby 3 pkt
0
Po części masz racje ale póki co to chyba tylko on i Sam cos ,,walczy,,
0
Od Denisa to ty sie odp... chłopak gra może 5 mecz w sezonie wiec jak ma złapać formę???
2
W tym meczu Gomes miał chyba najwiecej sytuacji pod bramka Kameniego póki co
3
http://aliez.me/live/afgtupdssasdcvbnf/
Prosze bardzo i wiecej sie nie zakładaj
0
ok dzieki bardzo
0
Ma ktos linka do dobrego streama nawet bez polskiego komentarza z góry dzieki
0
Wie ktoś gramy 3-4-3 czy 4-3-3???
0
Jest jeszcze Roberto
0
Może mi ktoś wytłumaczyć czemu Gomes a nie Iniesta???