0

Weeb tv canal +

0

A to sorry nie zrozumiałem przekazu

0

Szkoda ze bez busquetsa

0

Oby skład bez Andre-
Xaviego Gomesa

0

Chodziło mi ze Umtiti-Alba

0

Widać teraz jakie mamy talenty w La Masii

0

Licze na 1:2 dla nas
Mats
roberto-pique-umtiti/alba
masche-iniesta-rakieta
msn

0

Gigi świetny zawodnik oraz człowiek który daży każdego rywala szacunkiem

0

licze jutro na skromne 0:1 dla nas

0

Chodzi mi o to ze nie ma potrzeby sprzedawać kilku kluczowych zawodników po jednym meczu a z tych co wymieniłeś to jak juz sprzedawać to Gomes i Turan który pewnie odejdzie

0

Takie komentarze naprawdę nie maja sensu

1

Nie rozumiem Czm wszyscy czepiają sie Denisa koleś zagrał wczoraj chyba 4 czy 5 mecz w sezonie to jak ma byc na fali?

1

Chyba cie głowa boli

0

Wiem o tym nie jestem z tych ludzi co go hejtują bo w dzisijjszym miał pare okazji i wynik to nie jego wina bo prawie cały zespól zawalił ale to nie jest jego pierwszy taki mecz

0

Najlepsze:
Mascherano,Umtiti,Mats
Najgorsze:
Andre GOMES

0

Coś mi mówi ze w tym sezonie wygramy LM i CdR a LL zostanie dla Realu aczkolwiek dopóki piłka w grze...

1

Odpowiedz c definytywnie

0

W tym sezonie wszystko wygląda na odwrót
Real gra jak Barca w wcześniejszych sezonach a Barca jak Real nie pisze tego złośliwie tylko mówie co widze

0

Napisałem tak tylko dlatego ze to był ten sam sedzia co miał zdjecie z reklamówką Realu i z tego co pamietam to poprowadzi El Classico

0

Widze kibic Realu do zoba na Santiago Bernabeu

0

Macki Realu Madryt sięgają nawet do Andaluzji tutaj dzieki swojej legendzie Gili Manzano Barcelona nie zdoby 3 pkt

0

Po części masz racje ale póki co to chyba tylko on i Sam cos ,,walczy,,

0

Od Denisa to ty sie odp... chłopak gra może 5 mecz w sezonie wiec jak ma złapać formę???

2

W tym meczu Gomes miał chyba najwiecej sytuacji pod bramka Kameniego póki co

3

http://aliez.me/live/afgtupdssasdcvbnf/
Prosze bardzo i wiecej sie nie zakładaj

0

ok dzieki bardzo

0

Ma ktos linka do dobrego streama nawet bez polskiego komentarza z góry dzieki

0

Wie ktoś gramy 3-4-3 czy 4-3-3???

0

Jest jeszcze Roberto

0

Może mi ktoś wytłumaczyć czemu Gomes a nie Iniesta???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?