7

8'-Messi
33-Iniesta
45-Dybała
52-Ney
69-Suarez
78-Higuain
85-Messi
93-Paco/Busquets/Mascherano
#Marzenie

0

Oby tak sie stało jak zostało napisane

0

Święte słowa oby sie dzisiaj sprawdziły ale 4 tez bym nie pogardził
#Optymista

2

Jedź albo giń

0

OK dzięki za info

0

Jak u buka obstawiłem że jakaś drużyna wygra mecz a ona remisuje lecz w dwumeczu wygrywa to ja zgarniam hajs czy nie proszę o szybką odpowiedz

1

Widzę ktos tu ma takie samo marzenie jak ja

0

Bardzo dobra decyzja RF

0

Wpisz w google pzt był dzisiaj o nim news

0

Ja q roli trenera widzę Oscara Garcie

4

A kurat dzisiaj do Gomesa nie można sie czepiać

0

A jak zachowa to co zrobisz???

0

Licze dla nas 3pkt

0

O co Ci chodzi z Iniestą???

0

Jestem za przynajmniej będzie jakiś powiew swieżosci w szatni

3

Ahh marzenia
Valdes/Mats/Cillesen
Vidal/Alves-Pique/Puyol-Umtiti/Masche-Alba/Abidal
Busi/Thiago
Rakitić/Xavi-Iniesta/Alena
Messi/Henry-Suarez/Etto-Ney/R10

0

Sprzedaż masche to bd jedna z najgłupszych rzeczy w historii klubu

56

Ja uważam ze Mascherano powinien z nami zostać na kolejne sezony i w końcu poczciwy człowiek na ławce

1

Wszystko ale bez Andre Gomesa a Denis może dobrze zagarać na szkrzydle

0

Oby jutro również nie zdobyli

0

Wtedy to by była równa walka obie druzyny bez swoich ,,11"

2

I oby to rezygnacja wyszła nam na dobre

0

Potwierdzam mistzrem jest ten kto wiele razy podnosił się z kolan

0

W meczu z PSG wierzyłem i to mnie nauczyło żeby zawsze wierzyć w swój ukochany klub wiec teraz tez wierze

23

Braci sie nie traci

0

Bardzo bym chciał

1

19.04.2017 REMONTADA

2

4-3-3 Alba za mathiue na drugą połowe i Messi może grać swoje firmowe zagranie

0

To mi przypomina mecz z Paryża

0

Radze zajmować miejsca na Weeb Tv Canal+

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?