0

Fc Barcelona dogadana z Coutinho!Pozostała jedynie kwestia kwoty jaka otrzymać ma Liverpool za Brazylijczyka
Oficjalne ogłoszenie kwestia kilku dni!!!

Informacje te potwierdza dziennikarz który jako pierwszy poinformował o zakontraktowaniu Semedo

0

Do naszej konferencji pozostało 2h i 31'

0

A za pare lat Ney zostanie najlepszym piłkarzem

0

Sprzedaż Neya dobrym interesem??????

0

Dzisiaj kiedy prezydent Pique zabierze głos ;D

0

1.Wiele osób woli wierzyć Pique niż jakiemuś szmataławcowi.

2.To jak sie Neymar bawi na treningach jaka dobra panuje atmosfera to kolejny dowód ze Neymar zostaje w BARCY

3.W Barcelonie jest Rafinha,Marlon,Vitinho,Douglas i jak dobrze pójdzie może byc Coutinho

4.Oprocz kolegów z reprezentacji Ney ma jeszcze Messiego,Suareza,Pique,Inieste,Busiego

5.MOZE PRZYJŚĆ PAULINHO

0

4

Nie wiem czy tak wspaniałe skoro wypchnęli go na sile z klubu

0

Nie rozumiem tych ciągłych porównań do Realu fakt dobrze sprzedają ale spójrz jak potraktowali legendę ich klubu Ikera

7

Raz chcą za duzo a raz za mało.Rozumiem ze pieniądze sa potrzebne ale za 25 to można sprzedać kogoś kto pokazał sie juz w Europie nie ujmując talentu Munirowi wiec ja bym sprzedał go w granicach 17-20 mln

0

Może zamiast Paulinho to Oscar młodszy

16

Lubię go ale jakby wpadło 30 mln to dowodzenia

1

Dać za Coutinho 80 mln + Arda
I do tego spróbować z Paulinho

1

Najlepsza scena to Suarez czyszczący Neymara:D

0

Pitu pitu żart to srogi

7

Decyzja została podjęta Ney zostaje gdyby nie był pewny swojej przyszłości nie pozował by do zdjeć z Pique oraz ze sponsorem i nie pozwoliłby na umieszczenie ich na portalach społecznościowych.
Poza tym to Sport ;D

0

Mam dwie opcje
1)Zaproponować Liverpoolowi 90mln+Arda
2)Kupić Oscara za 60mln+Arda
Co o tym myślicie???

6

Dotyczące Alexisa to Transfery.info oraz Goal.com a Ney i Alexis to ta sama pozycja czyli LS

0

Alexis jest już jedną noga w PSG a teraz patrząc jak Neymar bawi sie z kolegami na treningu sadze ze na 99% zostaje w Kataloni
#TOMASZHAJTO

1

Po pierwsze obyś Ernesto miał racje

Po drugie dzisiaj sport podał ze Ney chce odejść bo w zespole nie ma Brazylijczyków? Policzmy Rafinha,Vitinho,Douglas a PSG ma 4 Brazylijczyków

Po trzecie jak rozpoznawalna taktyka to może powrót do tiki-taki jak za czasów Pepa?

0

I kolejny żart z Luisem do kolekcji zobaczycie ze to tylko plotki

0

Oglądam teraz trening BARCY i Neymar ładnie sobie klepał z Suarezem zadowolony i wydaje mi sie ze podjął dezycję znaczy mam nadzieje ze zostanie w Bordowo-Granatowym trykocie

1

Ja chce tej wybranej ale z Neymarem e koszulce BARCY

0

Pamietam żart Roniego który pare dni przed EL Clasico zadzwonił do każdego piłkarza BARCY i powiedział ze po sezonie odchodzi do RM chciał w ten sposób sprawdzić czy któryś z kolegów z drużyny rozpowie plotkę lecz nikt nie puścił pary z ust i chciałbym aby to zamieszanie było spowodowane testem Ney'a aby sprawdzić co bedą o nim mowić w drużynie

11

Podczas sezonu chciałem aby okienko transferowe sie otworzyko teraz chce aby jutro sie zamknęło

0

To miał być cytat

0

Nie napisałem żeby odszedł

0

Płakać po nim nie będę
Niech idzie

A jak sie okaże ze to plotka to wszyscy na tym forum bedą pisać wiedziałem ze zostanie objazdy bedzie FanBoyem NJR
Żal

0

Dzieki na informacje

0

Dzięki za info

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?