MSN12312345
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fc Barcelona dogadana z Coutinho!Pozostała jedynie kwestia kwoty jaka otrzymać ma Liverpool za Brazylijczyka
Oficjalne ogłoszenie kwestia kilku dni!!!
Informacje te potwierdza dziennikarz który jako pierwszy poinformował o zakontraktowaniu Semedo
0
Do naszej konferencji pozostało 2h i 31'
0
A za pare lat Ney zostanie najlepszym piłkarzem
0
Sprzedaż Neya dobrym interesem??????
0
Dzisiaj kiedy prezydent Pique zabierze głos ;D
0
1.Wiele osób woli wierzyć Pique niż jakiemuś szmataławcowi.
2.To jak sie Neymar bawi na treningach jaka dobra panuje atmosfera to kolejny dowód ze Neymar zostaje w BARCY
3.W Barcelonie jest Rafinha,Marlon,Vitinho,Douglas i jak dobrze pójdzie może byc Coutinho
4.Oprocz kolegów z reprezentacji Ney ma jeszcze Messiego,Suareza,Pique,Inieste,Busiego
5.MOZE PRZYJŚĆ PAULINHO
0
http://transfery.info/103654,trwa-walka-o-munira
Bayer leverkusen
4
Nie wiem czy tak wspaniałe skoro wypchnęli go na sile z klubu
0
Nie rozumiem tych ciągłych porównań do Realu fakt dobrze sprzedają ale spójrz jak potraktowali legendę ich klubu Ikera
7
Raz chcą za duzo a raz za mało.Rozumiem ze pieniądze sa potrzebne ale za 25 to można sprzedać kogoś kto pokazał sie juz w Europie nie ujmując talentu Munirowi wiec ja bym sprzedał go w granicach 17-20 mln
0
Może zamiast Paulinho to Oscar młodszy
16
Lubię go ale jakby wpadło 30 mln to dowodzenia
1
Dać za Coutinho 80 mln + Arda
I do tego spróbować z Paulinho
1
Najlepsza scena to Suarez czyszczący Neymara:D
0
Pitu pitu żart to srogi
7
Decyzja została podjęta Ney zostaje gdyby nie był pewny swojej przyszłości nie pozował by do zdjeć z Pique oraz ze sponsorem i nie pozwoliłby na umieszczenie ich na portalach społecznościowych.
Poza tym to Sport ;D
0
Mam dwie opcje
1)Zaproponować Liverpoolowi 90mln+Arda
2)Kupić Oscara za 60mln+Arda
Co o tym myślicie???
6
Dotyczące Alexisa to Transfery.info oraz Goal.com a Ney i Alexis to ta sama pozycja czyli LS
0
Alexis jest już jedną noga w PSG a teraz patrząc jak Neymar bawi sie z kolegami na treningu sadze ze na 99% zostaje w Kataloni
#TOMASZHAJTO
1
Po pierwsze obyś Ernesto miał racje
Po drugie dzisiaj sport podał ze Ney chce odejść bo w zespole nie ma Brazylijczyków? Policzmy Rafinha,Vitinho,Douglas a PSG ma 4 Brazylijczyków
Po trzecie jak rozpoznawalna taktyka to może powrót do tiki-taki jak za czasów Pepa?
0
I kolejny żart z Luisem do kolekcji zobaczycie ze to tylko plotki
0
Oglądam teraz trening BARCY i Neymar ładnie sobie klepał z Suarezem zadowolony i wydaje mi sie ze podjął dezycję znaczy mam nadzieje ze zostanie w Bordowo-Granatowym trykocie
1
Ja chce tej wybranej ale z Neymarem e koszulce BARCY
0
Pamietam żart Roniego który pare dni przed EL Clasico zadzwonił do każdego piłkarza BARCY i powiedział ze po sezonie odchodzi do RM chciał w ten sposób sprawdzić czy któryś z kolegów z drużyny rozpowie plotkę lecz nikt nie puścił pary z ust i chciałbym aby to zamieszanie było spowodowane testem Ney'a aby sprawdzić co bedą o nim mowić w drużynie
11
Podczas sezonu chciałem aby okienko transferowe sie otworzyko teraz chce aby jutro sie zamknęło
0
To miał być cytat
0
Nie napisałem żeby odszedł
0
Płakać po nim nie będę
Niech idzie
A jak sie okaże ze to plotka to wszyscy na tym forum bedą pisać wiedziałem ze zostanie objazdy bedzie FanBoyem NJR
Żal
0
Dzieki na informacje
0
Dzięki za info