0

@wierbafcb dokładnie... para-trener!! Ma czego chciał, łysy zawala mu gola, a suarez robi to co umi czyli nic :p a Dybala i Lautaro na ławce.. kryminał z tymi zmianami!!!!

0

@KingKahuka ooo uważaj bo suarez zagra... a tym bardziej ten łysy co koncertowo zawalił gola...

0

@myscooter Szanuje, no to mają 2:0, można bronić :)

0

@Bambus150400 bo nic nie umie... nie ma ani talentu ani umiejętności żeby odwrócić losy tego meczu... a Dybala ma! Lautaro też!

0

Komentarz usunięty

0

@Wilczeq Jeden para trener i drugi też taki nie za mądry.

1

@Coutinho007 Idiotyczna zmiana...

0

Gdzie jest Dybala i Lautaro??? Po kiego grzyba do cholery wpuszczać takich no namow...??? Jeszcze Kun schodzi, brawo, widzę kolejny sabotażysta na ławce trenerskiej...

0

No i ch*j... tyle by bylo z tej wielkiej Argentyny..

5

@Katalonbar niech piszą, może w końcu dotrze gdzie powinno i modły zostaną wysłuchane.

1

@ksobi LSP powinien grac i tyle! W drugiej linii a nie na skrzydle... ale para-trener wie przecież najlepiej na świecie..

0

@Norkusik Dokładnie tak! Zamierzamy narzekać dzień po dniu na tego para-trenera i krytykować każdą jego złą, szkodzącą temu klubowi decyzję, przede wszystkim co do taktyki i doboru wyjściowych składów na mecze, a także każdy beznadziejny, żenujący i bezpłciowy występ drużyny pod jego wodzą...! Aż w końcu go wywalą!

0

@El _crack i to był błąd bo gość jest kotem!

0

@barteq zwykły średniak... my potrzebujemy graczy z TOPu.

1

@MichalZZZ Idealne :) mam niemal identyczne przeczucia! Sezon na straty się zapowiada :/

0

@Veb1233 zrobić wymianę i wszyscy happy :)

0

@Kamiloza91 nie padnie, mocny under dzis sie szykuje..

1

@Veb1233 Po jakich używkach taka faza???? XD

0

@BarcaInfo I tylko czemu Barca się takimi piłkarzami w ogóle nie interesuje?? Szukają na siłę jakichś pseudo wynalazków pokroju firpo czy inni albo emerytów pokroju Felipe Luisa, zamiast skupić się na poważnych wzmocnieniach....

0

@COU_11 Rodrigo, Firpo itp to są PÓŁŚRODKI... piłkarze na puchar króla a nie ligę mistrzów... :/ Nam potrzeba gwiazd, albo młodych perełek!! Z takimi transferami stajemy się klubem przeciętnym...

0

@Veb1233 Rewelacyjne wzmocnienia RM.. ;/// zaraz jeszcze dojdzie Hazard i Pogba albo Eriksen i będą mieli kosmiczną pakę... a Barca stoi w miejscu, ew. traci czas na kupowanie podstarzałego szrotu vide Felipe Luis, Rodrigo itp... ;/

13

bardzo fajne koszulki! jest powiew świeżości, coś nowego, nie w kółko pasy... jaki sens ma kupowanie 10 prawie identycznej koszulki w pionowe pasy? jak dla mnie zmiana na +!

0

@Transu96 kto w ten półprodukt jeszcze gra???

3

@bartekvisca  Amen! oby się ziściło :)

0

@BarcaInfo taa odmłodzenie składu... a potem się interesują dziadami pokroju parejo i williana... ;// ten klub schodzi na psy!

0

@jacobFCB jak bedzie sie kompromitowal i odwalal kaszane to dlaczego nie???

0

@Grubson06 hurra!!!!! Wreszcie!

1

@Hubertusk dramat.. ;/ zaraz będzie że z Griezmanna też rezygnują i skończymy z jakimiś trolami w stylu Maxi Gomez i inne tego typu wynalazki... dramat!!!!

0

@norbi77 nie ma znaczenia kto za niego.. wazne zeby sie impotenta taktycznego pozbyc..

1

@SeeleyBooth W tym przypadku da... gorzej juz przeciez nie bedzie, a obstawiam, ze sami zawodnicy lepiej by sie zorganizowali taktycznie.. 

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?