0

niech ten mecz się już kończy... ;/

0

dramat co oni wyprawiają... a wszystko na własne życzenie.. mieli mecz wygrany.. to mają teraz bagno

1

ehh no i stracili tego gola jak idioci i cała gra się posypała... i do końca będziemy rozpaczliwie bronić wyniku.. ;///

0

kończmy ten mecz już, bo zaraz nam wbiją na 2:2 i się wszystko posypie...

5

Co za gnoje... gość leży w polu karnym a ci grają i wrzucają... dno!

3

powinno być 0:3 to mamy 2:1 i nerwy na pełnej...

0

znowu bardzo źle to zaczyna wyglądać... cisną nas jak amatorów ;/

0

taaa, żebyśmy strzału w tym meczu nie oddali..

0

Jak oni Jovicia to my Wernera i wszyscy beda super zadowoleni :)

28

Co oni tam biorą w tym Sporcie??? :D Real kilka dni po zakontraktowaniu Militao, a Barca w zaawansowanych negocjacjach ws. De Ligta :) ale TAK!! oba kluby zażarcie walczą o kolejnego ŚO :D

0

Dokladnie.. cala wina za ta kontuzje spada na treneiro.. bo i Messi i Suarez od 75 min powinni popijac gatorade na lawce rezerwowych..

0

Zero kontroli naszych nad tym szalenstwem.. :/

0

Obrona Czestochowy... :/

0

Znowu koszmarnie to wszystko wyglada... mocno smierdzi tu porazka:/ z kim do cholery oni musza zagrac w tej lidze, zeby potrafic skontrolowac takie spotkanie i pewnie sobie wygrac??? Bo ja nie widze zadnych kandydatow w ich obecnej super formie... :/ ehh..

0

haha ;) dokładnie.. człowiek napisze, że Barca nie wygra i lincz murowany :)

0

Prawdopodobna opcja. Szczególnie, że w ew. półfinale rewanż na wyjeździe, także słabo się to zapowiada.

1

Ehhh a miało być porto :(

0

#metoo ;)

0

pogadamy po meczu.. Barca gra taki wybitny piach w ostatnich tygodniach, że dosłownie wszystko jest możliwe.. także to, że Lyon przyjeżdża dziś jak po swoje, jak Ajax na SB..

0

żebyśmy tylko nie doświadczyli jutro efektu marciniaka.. :D

0

popieram... cały sezon męczenie buły na 1:0.. ile można??? bardzo dobrze że odpadają!

2

jedyny cel tego para klubu to granie przez cały sezon na to ich zasrane 1:0... i mają na co zasłużyli, bardzo dobrze...!

0

i bardzo dobrze... Pseudo-Anty-futbol do domu!!!!!

0

jak się okazało.. z Lyonem I z sędzią.. ;/

0

też planuję ;)

0

Gratz.

0

Pewna???? tu bardzo daleko było do jakiejkolwiek pewności.. porównując do City, Bayernu, ATM to obecnie gramy jak amatorzy i nie mamy najmniejszych szans w LM z tymi zespołami... jak dla mnie dobrze by było, żeby przynajmniej ligę dociągnęli do końca z powodzeniem.. to już byłby sukces!

0

gramy u siebie, z praktycznie najgorszym zespołem w całej lidze.. a jesteśmy totalnie bezradni.. ledwo co na farcie prowadzimy po golu z naciąganego karnego i wolnego.. ofensywa nie stanowi żadnego zagrożenia dla rywala, zero zaskoczenia, nieprzewidywalności, żadnych groźnych strzałów.. NIC, gramy jedno wielkie NIC.. a oni coś bredzą, że chcą Ligę Mistrzów wygrywać.. haha.. lepszego żartu dawno nie słyszałem..

0

dokładnie.. zero zagrożenia, zero!!!! wszystko wolno przewidywalnie, że nawet ogóry ze spadkowicza z ligi nie mają żadnych problemów żeby nas zatrzymać.. ;//

0

nawet gola dziś nie strzelą i frajersko przegrają ze spadkowiczem jak nie zaczną normalnie grać w tą piłke a nie taką parodię odwalać... ;// nie da się tego oglądać.. tempo gry jak w polskiej okręgówce..

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?