Maciek069
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
niech ten mecz się już kończy... ;/
0
dramat co oni wyprawiają... a wszystko na własne życzenie.. mieli mecz wygrany.. to mają teraz bagno
1
ehh no i stracili tego gola jak idioci i cała gra się posypała... i do końca będziemy rozpaczliwie bronić wyniku.. ;///
0
kończmy ten mecz już, bo zaraz nam wbiją na 2:2 i się wszystko posypie...
5
Co za gnoje... gość leży w polu karnym a ci grają i wrzucają... dno!
3
powinno być 0:3 to mamy 2:1 i nerwy na pełnej...
0
znowu bardzo źle to zaczyna wyglądać... cisną nas jak amatorów ;/
0
taaa, żebyśmy strzału w tym meczu nie oddali..
0
Jak oni Jovicia to my Wernera i wszyscy beda super zadowoleni :)
28
Co oni tam biorą w tym Sporcie??? :D Real kilka dni po zakontraktowaniu Militao, a Barca w zaawansowanych negocjacjach ws. De Ligta :) ale TAK!! oba kluby zażarcie walczą o kolejnego ŚO :D
0
Dokladnie.. cala wina za ta kontuzje spada na treneiro.. bo i Messi i Suarez od 75 min powinni popijac gatorade na lawce rezerwowych..
0
Zero kontroli naszych nad tym szalenstwem.. :/
0
Obrona Czestochowy... :/
0
Znowu koszmarnie to wszystko wyglada... mocno smierdzi tu porazka:/ z kim do cholery oni musza zagrac w tej lidze, zeby potrafic skontrolowac takie spotkanie i pewnie sobie wygrac??? Bo ja nie widze zadnych kandydatow w ich obecnej super formie... :/ ehh..
0
haha ;) dokładnie.. człowiek napisze, że Barca nie wygra i lincz murowany :)
0
Prawdopodobna opcja. Szczególnie, że w ew. półfinale rewanż na wyjeździe, także słabo się to zapowiada.
1
Ehhh a miało być porto :(
0
#metoo ;)
0
pogadamy po meczu.. Barca gra taki wybitny piach w ostatnich tygodniach, że dosłownie wszystko jest możliwe.. także to, że Lyon przyjeżdża dziś jak po swoje, jak Ajax na SB..
0
żebyśmy tylko nie doświadczyli jutro efektu marciniaka.. :D
0
popieram... cały sezon męczenie buły na 1:0.. ile można??? bardzo dobrze że odpadają!
2
jedyny cel tego para klubu to granie przez cały sezon na to ich zasrane 1:0... i mają na co zasłużyli, bardzo dobrze...!
0
i bardzo dobrze... Pseudo-Anty-futbol do domu!!!!!
0
jak się okazało.. z Lyonem I z sędzią.. ;/
0
też planuję ;)
0
Gratz.
0
Pewna???? tu bardzo daleko było do jakiejkolwiek pewności.. porównując do City, Bayernu, ATM to obecnie gramy jak amatorzy i nie mamy najmniejszych szans w LM z tymi zespołami... jak dla mnie dobrze by było, żeby przynajmniej ligę dociągnęli do końca z powodzeniem.. to już byłby sukces!
0
gramy u siebie, z praktycznie najgorszym zespołem w całej lidze.. a jesteśmy totalnie bezradni.. ledwo co na farcie prowadzimy po golu z naciąganego karnego i wolnego.. ofensywa nie stanowi żadnego zagrożenia dla rywala, zero zaskoczenia, nieprzewidywalności, żadnych groźnych strzałów.. NIC, gramy jedno wielkie NIC.. a oni coś bredzą, że chcą Ligę Mistrzów wygrywać.. haha.. lepszego żartu dawno nie słyszałem..
0
dokładnie.. zero zagrożenia, zero!!!! wszystko wolno przewidywalnie, że nawet ogóry ze spadkowicza z ligi nie mają żadnych problemów żeby nas zatrzymać.. ;//
0
nawet gola dziś nie strzelą i frajersko przegrają ze spadkowiczem jak nie zaczną normalnie grać w tą piłke a nie taką parodię odwalać... ;// nie da się tego oglądać.. tempo gry jak w polskiej okręgówce..