Maciek069
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Wilczeq a i tak na naszych wirtuozow wystarczylo :)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Chwytliwy haha przeciez ten mecz juz dawno jest przegrany... nawet gola nasi parodysci nie zdobeda... nie ma sie czym ekscytowac!
0
Banda parodystow!!! Nie pilkarzy tylko parodystow... szkoda czasu na ta farse..
1
@bartekvisca mam dokladnie to samo! Po tym cyrku na Anfield rzygać mi sie chce jak widze tych parodystow... takze dzis tylko wynik bedzie sprawdzany, bet na valencie juz postawiony, a moze od wrzesnia wroce do ogladania (oczywiscie o ile swiete krowy zaprzyjaznia sie z lawka rezerwowych)..
0
@Hubert98 nie jest zbyt popularny? Toż to jeden z najlepszych seriali w historii! Jak wychodził na bieżąco to był bardzo popularny.
0
@Katalonik97 czuję dokładnie tak samo, dlatego Valencia już srogo pograna po kursie 5,9 :D
13
żadnych Maxi Gomezow i innych wynalazków...
1
jedyny słuszny komentarz.. XD
1
też już mnie świerzbi, żeby przełączyć na cokolwiek innego... oczy pieką od oglądania tej parodii.. ;/
0
kolejna kompromitacja bardzo prawdopodobna ;/
2
Cooo? jak wykluczony jak ma przyjść? Niech już się skończy to pieprzenie, dawać go tu, bo w obecnym składzie personalnym ten pociąg dalej nie pojedzie.. :P
0
Ale w ataku niszczy!
1
I czemu nasi takimi zawodnikami sie nie interesuja?? Idealnie by pasowal do nas!
1
o matko boska... czyli De Jong ława, Griezmann ława, a Suarez, Rakitić i Busquets po 4000 minut w sezonie... Ligo Europy!, nadciągamy!
0
O matko... czarny scenariusz zaczyna się spełniać..
0
nawet koło 10 minut xD
0
Dymisja parodysty! Mecz pożegnalny z Getafe i do widzenia!
0
Griezmanna bo jest bardziej kompletny i wszechstronny! I ograny w La Lidze.
2
Tylko wybitni masochiści..
0
Wilki
0
na wakacje przyjedzie?
0
Zarząd, nie zawiedzcie nas! :D
0
Po 140/180 min dwumeczu mieli 3:0... i grali u siebie... i i tak zdołali prze****ć :p
0
Przecież nie twierdzę, że Barca nie jest już liderem w walce o dzbana roku... bo jest i to niekwestionowanym. Mówię tylko że coraz więcej drużyn zaczyna mocno aspirować do tej nagrody :)
0
Patrząc na wczorajszy popis Ajaxu stwierdzam, że trofeum dla frajerów roku błyskawicznie zyskuje coraz większy prestiż, bo obecnie walka o nie bardziej zażarta niż walka o LM :)
0
hurra.. wywalić parodystę!
28
Ajaj... już myślałem, że dymisja parodysty.. :/ ehh pozostaje czekać dalej.
0
Jednego tylko zal... dlaczego postawilem tak malo na to ze ten cyrk sie skompromituje?!? :/
3
gdzie jest dymisja tego klauna?????