2

@Wilczeq a i tak na naszych wirtuozow wystarczylo :)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Chwytliwy haha przeciez ten mecz juz dawno jest przegrany... nawet gola nasi parodysci nie zdobeda... nie ma sie czym ekscytowac!

0

Banda parodystow!!! Nie pilkarzy tylko parodystow... szkoda czasu na ta farse..

1

@bartekvisca  mam dokladnie to samo! Po tym cyrku na Anfield rzygać mi sie chce jak widze tych parodystow... takze dzis tylko wynik bedzie sprawdzany, bet na valencie juz postawiony, a moze od wrzesnia wroce do ogladania (oczywiscie o ile swiete krowy zaprzyjaznia sie z lawka rezerwowych)..

0

@Hubert98 nie jest zbyt popularny? Toż to jeden z najlepszych seriali w historii! Jak wychodził na bieżąco to był bardzo popularny.

0

@Katalonik97 czuję dokładnie tak samo, dlatego Valencia już srogo pograna po kursie 5,9 :D

13

żadnych Maxi Gomezow i innych wynalazków...

1

jedyny słuszny komentarz.. XD

1

też już mnie świerzbi, żeby przełączyć na cokolwiek innego... oczy pieką od oglądania tej parodii.. ;/

0

kolejna kompromitacja bardzo prawdopodobna ;/

2

Cooo? jak wykluczony jak ma przyjść? Niech już się skończy to pieprzenie, dawać go tu, bo w obecnym składzie personalnym ten pociąg dalej nie pojedzie.. :P

0

Ale w ataku niszczy!

1

I czemu nasi takimi zawodnikami sie nie interesuja?? Idealnie by pasowal do nas!

1

o matko boska... czyli De Jong ława, Griezmann ława, a Suarez, Rakitić i Busquets po 4000 minut w sezonie... Ligo Europy!, nadciągamy!

0

O matko... czarny scenariusz zaczyna się spełniać..

0

nawet koło 10 minut xD

0

Dymisja parodysty! Mecz pożegnalny z Getafe i do widzenia!

0

Griezmanna bo jest bardziej kompletny i wszechstronny! I ograny w La Lidze.

2

Tylko wybitni masochiści..

0

Wilki

0

na wakacje przyjedzie?

0

Zarząd, nie zawiedzcie nas! :D

0

Po 140/180 min dwumeczu mieli 3:0... i grali u siebie... i i tak zdołali prze****ć :p

0

Przecież nie twierdzę, że Barca nie jest już liderem w walce o dzbana roku... bo jest i to niekwestionowanym. Mówię tylko że coraz więcej drużyn zaczyna mocno aspirować do tej nagrody :)

0

Patrząc na wczorajszy popis Ajaxu stwierdzam, że trofeum dla frajerów roku błyskawicznie zyskuje coraz większy prestiż, bo obecnie walka o nie bardziej zażarta niż walka o LM :)

0

hurra.. wywalić parodystę!

28

Ajaj... już myślałem, że dymisja parodysty.. :/ ehh pozostaje czekać dalej.

0

Jednego tylko zal... dlaczego postawilem tak malo na to ze ten cyrk sie skompromituje?!? :/

3

gdzie jest dymisja tego klauna?????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?