0

a jak dla mnie po raz N-ty w tym sezonie przyfarcili, wygrali w samej końcówce, jednym golem.. ileż można???

0

no i znowu atm sfarciło... żenujące to!

9

po to, żeby z Levante nikt z podstawowej jedenastki nawet nie powąchał murawy... po to!!

0

jeszcze kilka min. nadziei na remis... oby coś wcisnęli, bo miłoby było zamknąć tą ligę przed meczem z levante i się już tym nie przejmować i wszystkie siły wyłącznie na Liverpool...

0

najbardziej przypałowy zespół ever...

0

No i dupa...

0

będę usatysfakcjonowany jak atm nie wciśnie znowu z dupy jakiejś bramki na 3:2 w 94 min jak ma to w zwyczaju... remis też super!

0

Gol Valencia!!! Pięknie, teraz utrzymać!!

0

Come on Valencia... przynajmniej remis!!

0

ehhh odpuściłoby to atm już...

0

Niestety... dałoby juz sobie spokój to atm z męczeniem buły w lidze..

4

dokładnie :) szczególnie, że kto jak kto, ale Messi to może narzekać na brak gry :) a Alba to już w ogóle :D

0

masakra co ten trenerzyna wyprawia... powinni odpoczywać ile tylko można... przyjadą wariaty z Liverpoolu i nasi po 60min rękawami będą oddychać... ;///

0

Messi nie potrzebuje czegoś takiego jak rozbieganie, szczególnie na takim kartoflisku z rzeźnikami po drugiej stronie... większą robotę zrobiłby mu odpoczynek i święty spokój, Albie tym bardziej..

0

i po jaką cholerę ten Messi przy 2:0 wchodzi??? Valverde why?????

0

gol ze spalonego jak nic... ale ręka obrońcy tam była!!!

2

Messi dziś od początku powinien grać.. skończy się na tym, że i dziś i w weekend będzie musiał biegać... ;// a potem z poolem dętka ;/

1

beznadziejnie...

1

a jutro atm wymęczy w bólach to swoje biedne 1:0 i się zrobi nerwowo w tabeli... a trzeba było dziś zagrać full składem jak o życie, a odpoczynek z levante... to zaraz się okaże, że dziś nic nie ugrają i stracą punkty i w weekend once de gala będzie musiała pełne 90 minut biegać, żeby ratować ligę... ;/// dramat, dramat i jeszcze raz dramat!!!!

0

oglądasz mecz czy statystyki na flashscore??? Nic nie gramy i nic z naszej gry nie wynika... zero zagrożenia pod bramką rywala, zero składnych akcji?? Z czego mamy niby tego gola strzelić???

1

oczy krwawią jak się na to patrzy.. bezradność do potęgi i kolejne stracone pkt przed nami.. bez Messiego nasza ofensywa nie istnieje.. ;/

0

ehh czarno to widzę.. bezradni jesteśmy, a alaves to może i 2 dni sobie tak stać w tej obronie a my nic nie zrobimy... Messi musi wejść, bo inaczej kolejna strata pkt będzie.. ;/ a atm coraz bliżej..

0

dokładnie... im dłużej się tam będą zabijać o tego mistrza tym lepiej dla nas.. my z Levante totalnymi rezerwami, a Liverpool niech z Newcastle całą jedenastką wychodzi na śmierć i życie! A potem z nami dętki :)

1

bo ktoś napisał prawdę?? zabawny jesteś!

0

bo??? gościa przerasta taki zespół jak Barca i tyle... Suarez umiera na tym boisku, jednocześnie nie wnosząc nic do gry, a ten zmian nie robi... przy tym ciągłe granie na wytrwanie przy 1:0... dramat i tyle..

5

dramatyczny mecz w naszym wykonaniu... nie można tak się dać dominować ligowemu przeciętniakowi i to u siebie.. dziękujmy opaczności za 3 pkt bo więcej w tym wszystkim szczęścia było niż rozumu...

0

Vidal i Luis ledwo na nogach stoja.. nasz super trener ma zmiane ale po co z niej korzystac????

0

Bardzo slaby... oby to wygrali...

0

Strasznie nas cisna... zero kontroli nad tym co sie dzieje.. strzelcie zesz na 3:1 w koncu!!!

2

I teraz docisnac szybko na 3:1!!!!! A dopiero potem uprawiac ten swoj cyrk... nie odwrotnie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?