Maciek069
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a jak dla mnie po raz N-ty w tym sezonie przyfarcili, wygrali w samej końcówce, jednym golem.. ileż można???
0
no i znowu atm sfarciło... żenujące to!
9
po to, żeby z Levante nikt z podstawowej jedenastki nawet nie powąchał murawy... po to!!
0
jeszcze kilka min. nadziei na remis... oby coś wcisnęli, bo miłoby było zamknąć tą ligę przed meczem z levante i się już tym nie przejmować i wszystkie siły wyłącznie na Liverpool...
0
najbardziej przypałowy zespół ever...
0
No i dupa...
0
będę usatysfakcjonowany jak atm nie wciśnie znowu z dupy jakiejś bramki na 3:2 w 94 min jak ma to w zwyczaju... remis też super!
0
Gol Valencia!!! Pięknie, teraz utrzymać!!
0
Come on Valencia... przynajmniej remis!!
0
ehhh odpuściłoby to atm już...
0
Niestety... dałoby juz sobie spokój to atm z męczeniem buły w lidze..
4
dokładnie :) szczególnie, że kto jak kto, ale Messi to może narzekać na brak gry :) a Alba to już w ogóle :D
0
masakra co ten trenerzyna wyprawia... powinni odpoczywać ile tylko można... przyjadą wariaty z Liverpoolu i nasi po 60min rękawami będą oddychać... ;///
0
Messi nie potrzebuje czegoś takiego jak rozbieganie, szczególnie na takim kartoflisku z rzeźnikami po drugiej stronie... większą robotę zrobiłby mu odpoczynek i święty spokój, Albie tym bardziej..
0
i po jaką cholerę ten Messi przy 2:0 wchodzi??? Valverde why?????
0
gol ze spalonego jak nic... ale ręka obrońcy tam była!!!
2
Messi dziś od początku powinien grać.. skończy się na tym, że i dziś i w weekend będzie musiał biegać... ;// a potem z poolem dętka ;/
1
beznadziejnie...
1
a jutro atm wymęczy w bólach to swoje biedne 1:0 i się zrobi nerwowo w tabeli... a trzeba było dziś zagrać full składem jak o życie, a odpoczynek z levante... to zaraz się okaże, że dziś nic nie ugrają i stracą punkty i w weekend once de gala będzie musiała pełne 90 minut biegać, żeby ratować ligę... ;/// dramat, dramat i jeszcze raz dramat!!!!
0
oglądasz mecz czy statystyki na flashscore??? Nic nie gramy i nic z naszej gry nie wynika... zero zagrożenia pod bramką rywala, zero składnych akcji?? Z czego mamy niby tego gola strzelić???
1
oczy krwawią jak się na to patrzy.. bezradność do potęgi i kolejne stracone pkt przed nami.. bez Messiego nasza ofensywa nie istnieje.. ;/
0
ehh czarno to widzę.. bezradni jesteśmy, a alaves to może i 2 dni sobie tak stać w tej obronie a my nic nie zrobimy... Messi musi wejść, bo inaczej kolejna strata pkt będzie.. ;/ a atm coraz bliżej..
0
dokładnie... im dłużej się tam będą zabijać o tego mistrza tym lepiej dla nas.. my z Levante totalnymi rezerwami, a Liverpool niech z Newcastle całą jedenastką wychodzi na śmierć i życie! A potem z nami dętki :)
1
bo ktoś napisał prawdę?? zabawny jesteś!
0
bo??? gościa przerasta taki zespół jak Barca i tyle... Suarez umiera na tym boisku, jednocześnie nie wnosząc nic do gry, a ten zmian nie robi... przy tym ciągłe granie na wytrwanie przy 1:0... dramat i tyle..
5
dramatyczny mecz w naszym wykonaniu... nie można tak się dać dominować ligowemu przeciętniakowi i to u siebie.. dziękujmy opaczności za 3 pkt bo więcej w tym wszystkim szczęścia było niż rozumu...
0
Vidal i Luis ledwo na nogach stoja.. nasz super trener ma zmiane ale po co z niej korzystac????
0
Bardzo slaby... oby to wygrali...
0
Strasznie nas cisna... zero kontroli nad tym co sie dzieje.. strzelcie zesz na 3:1 w koncu!!!
2
I teraz docisnac szybko na 3:1!!!!! A dopiero potem uprawiac ten swoj cyrk... nie odwrotnie...