0

sezon piękny !!!

0

wiedziałęm że Cask za 30 mln euro ( na da się tak )

0

Nie wieże w odejście Davida,że odejdzie z barcy .

0

Messi .......... najlepszy

0

Powiem w prost ! Nie wieże w jego słowa :)

0

Tak dalej !!!

0

Tak nastepne pokolenie ,że tak się wyraże !

0

?

0

Jeśli na podwórku powiem abidial , to każdemu już się kojaży z Barcą . Nie będe się cieszyć w związku z tym że abi zakończy kariere ,

ale trzymam sie dobrej myśli :)

0

pięknie ...

0

sezon : nie sądze :)

0

hy

0

wiele pracy go czeka, żeby osiągnąć najlepszy poziom !

0

:)

0

prawda

0

Nie wieże ::)

0

Życze wspaniałych wakacji ...

0

Pięknie !!!

0

Pięknie !!!

0

Pięknie !!!

0

Pięknie !!!

0

Pięknie !!!

0

Piękny stadion !!!!

0

Tak !!!

0

Tak ! dobry zawodnik

0

tak dalego :)

0

hahaha

0

Myślę że będzie jeszcze lepiej ! a nie gorzej ...

0

tak, życze takich więcej !!!

0

bez Carlesa, obrona barcy poradziła sobie w wielu spotkaniach !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?