Maciek2Dani
Dołączył/a: czerwiec 2011
Szprotawa
15 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sezon piękny !!!
0
wiedziałęm że Cask za 30 mln euro ( na da się tak )
0
Nie wieże w odejście Davida,że odejdzie z barcy .
0
Messi .......... najlepszy
0
Powiem w prost ! Nie wieże w jego słowa :)
0
Tak dalej !!!
0
Tak nastepne pokolenie ,że tak się wyraże !
0
?
0
Jeśli na podwórku powiem abidial , to każdemu już się kojaży z Barcą . Nie będe się cieszyć w związku z tym że abi zakończy kariere ,
ale trzymam sie dobrej myśli :)
0
pięknie ...
0
sezon : nie sądze :)
0
hy
0
wiele pracy go czeka, żeby osiągnąć najlepszy poziom !
0
:)
0
prawda
0
Nie wieże ::)
0
Życze wspaniałych wakacji ...
0
Pięknie !!!
0
Pięknie !!!
0
Pięknie !!!
0
Pięknie !!!
0
Pięknie !!!
0
Piękny stadion !!!!
0
Tak !!!
0
Tak ! dobry zawodnik
0
tak dalego :)
0
hahaha
0
Myślę że będzie jeszcze lepiej ! a nie gorzej ...
0
tak, życze takich więcej !!!
0
bez Carlesa, obrona barcy poradziła sobie w wielu spotkaniach !