Maciek2Dani
Dołączył/a: czerwiec 2011
Szprotawa
15 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co nowy sezon powinna być zmieniana murawa .
0
eeej jka to cytuje "Jeśli Cesc powie, że jest nieszczęśliwy, może odejść
" Nie rozumiem 5 dni temu było mówione że za wszelkom cene będzie kciał go zatrzymać ...
0
tak niech zostanie !!!
0
Dobry obrońca " jeden z tych których luóbie "
0
sklepie !!!
0
Nowy sezon nowe wymagania ....
0
Żeby było jak najlepiej !!!
0
Mouri nie jest dla mnie trenerem najlepszym , a Guardiola trener z największej pułki !!!
0
Zawsze zadziwia swojom grom !!! :) ...
0
Udinese wcześniej ustaliło kwotę za jaką sprzeda Chilijczyka na 30 milionów euro.
0
Morze pierwszy i nie ostatni ! ! ! !!!
0
VV jest jako drugi po Icr.
0
A widzisz Cesc będzie siedzieć na ławi " Tak zrozumiałem z twojego ... " .
0
Rozumiem cię " pete1977 ".
0
Ałaby to nie wiem!
Poprostu kibice są już znudzeni tym że ciągle " remis albo .... _ co innego _ . Ale myślę że ktoś weźmie to w garść i zrobi po -
rzondek !!!
0
A tak pozatym : Wspaniałych lat w barcelonie Pedro :)
0
Jeśli Bingoo sądzi że Pedro, podstawowy gracz barcelony jest słaby- jego zdaniem to niech zapoda jakiego kolwiek innego kracza który spełni wszystkie wymagania zespołu ...
0
Od takiego wieku się zaczyna , a potem wyrasta na gwiazde fudbolu .
0
Czarne , Jak dla mnie ten sezon będzie wspanielszy niż poprzedni !
0
Dla mnie drogo ,ale coś za coś nie ....
0
Kolumbia - Kostaryka 1:0
skromno nie prawdaż :)
0
ooo
0
Ciesze się ... :)
0
Fontas :
Nie za bardzo ale w soptkaniach towazyskich albo
ze słabimi drużynami !
0
Nie siądzę że drużyna oprócz Messiego , grają słabo .
Bo jeśli grają słabo to /.../
0
skłąd :
-----------------valdes-----------------
Alves-----Pique------Puyol----Abidal
----------------Bsquets----------------
---------Xavi--------Inesta------------
-------------fabregas------------------
-------Pedro----------Messi-----------
0
,,Dobrze że jest w kadrze Mascherano ''
0
3 lata wspaniałych momentów :)
0
Leo Messi Jest najlepszy z najlepszych !!!
0
Myśle że Fabregas nie zakceptuje tej propozycji !