Maciek2Dani
Dołączył/a: czerwiec 2011
Szprotawa
15 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prezydent Barcy sppisuje się bardzo dobrze ,i tak dalej !!!
0
Świetna wiadomość :)
0
Dla Milanu Nie to się nie będzie opłacało ,jak dla samego Andrésa oraz klubu ( barca ).
0
Nic mi o tym nie wiadomo ?
0
Messi 85% pomoc w reprezentacji
Mascherano 82% pomoc ...
0
PEDRO.R
dodam :
1,332 miliarda euro, pochodzi z transferów.
0
krajana
Nie sądze ! że to tak będzie wyglądać ?
Oczywiście że konkurencja w zespole jest bardzo dobra Xavi !!!
( Ja też się ciesze z przedłużenia kontraktu do 2015 oraz przywrucenie Casc do barcelony ).
0
miki1899
Nie wiem czy to żart :})
0
2015 ( wspaniale )
0
oczywiście ....
0
Świetnie !!
0
Messi w Realu ( załamał bym się ! :)
0
Bez stawki tak ale że Barca B to chyba nie !!!
0
To to ja wiedziałem już od zaraz ,że nasz kochany Messi jest NAJLEPSZYM PILKARZEM ŚWIATA !!
0
Domyślam się że Pedro nie odejdzie za żadne piniądze !
Do żadnego z Angielskich klubów ...
Ponieważ :
Napastnik barcy nie jest taki głupi ( Nie będzie mu zal tych trofeum ).
0
Zdziwiony grą Brcy : )))
0
Włąśnie ???
0
daleko .................
0
Nie sądze żeby Barcelona straciła sfojego jednego z trzech napastników w podstawowym składzie ...
0
tak :)
0
Piękny sezon 10/2011
0
Ja jestem za tym żeby nie przechodził !
0
Pewie po co na Cesc
0
Jeśli tak powiada , to znaczy że na messiego nie mam żadnego innego sposobu do zatrzymania ( Jedynie co pokrycie go i odłaczenie od akcji ! ).
0
wracaj wracaj
0
da się zobaczyczyć !!!
0
nie sądze ...
0
Witam :) Porównywanie Alexisa do Crisa jest żenadą ;
0
Super !!!
0
Oczywiście że najlepsza !!