0

Prezydent Barcy sppisuje się bardzo dobrze ,i tak dalej !!!

0

Świetna wiadomość :)

0

Dla Milanu Nie to się nie będzie opłacało ,jak dla samego Andrésa oraz klubu ( barca ).

0

Nic mi o tym nie wiadomo ?

0

Messi 85% pomoc w reprezentacji

Mascherano 82% pomoc ...

0

PEDRO.R

dodam :

1,332 miliarda euro, pochodzi z transferów.

0

krajana

Nie sądze ! że to tak będzie wyglądać ?

Oczywiście że konkurencja w zespole jest bardzo dobra Xavi !!!

( Ja też się ciesze z przedłużenia kontraktu do 2015 oraz przywrucenie Casc do barcelony ).

0

miki1899

Nie wiem czy to żart :})

0

2015 ( wspaniale )

0

oczywiście ....

0

Świetnie !!

0

Messi w Realu ( załamał bym się ! :)

0

Bez stawki tak ale że Barca B to chyba nie !!!

0

To to ja wiedziałem już od zaraz ,że nasz kochany Messi jest NAJLEPSZYM PILKARZEM ŚWIATA !!

0

Domyślam się że Pedro nie odejdzie za żadne piniądze !

Do żadnego z Angielskich klubów ...

Ponieważ :

Napastnik barcy nie jest taki głupi ( Nie będzie mu zal tych trofeum ).

0

Zdziwiony grą Brcy : )))

0

Włąśnie ???

0

daleko .................

0

Nie sądze żeby Barcelona straciła sfojego jednego z trzech napastników w podstawowym składzie ...

0

tak :)

0

Piękny sezon 10/2011

0

Ja jestem za tym żeby nie przechodził !

0

Pewie po co na Cesc

0

Jeśli tak powiada , to znaczy że na messiego nie mam żadnego innego sposobu do zatrzymania ( Jedynie co pokrycie go i odłaczenie od akcji ! ).

0

wracaj wracaj

0

da się zobaczyczyć !!!

0

nie sądze ...

0

Witam :) Porównywanie Alexisa do Crisa jest żenadą ;

0

Super !!!

0

Oczywiście że najlepsza !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?