0

Gdzie można obejrzeć jutrzejszy mecz ? Wiem że w necie ,ale chodzi mi o kanały na satelitach.

0

Szczeże :) Puyol i Pique są najlepszymi Stoperami na Świecie !

0

Tak siedzę przed komputerem i myślę o tym co tu napisać ,ciekawego ,dobrego i żeby było dobre ! Już piszę to co miałęm pisać " Kiedy Pep zdecyduję ,zagrać ustawieniem 4-3-3 " ?

0

Będze transmisja meczu na Twitterze ? Z taką drużyną jak Betis Sewilla ...

0

Myślę że dobrze robi odchodząc z Barcelony ! Już dawno go nie widziałęm na boisku w tym sezonie. :(

0

Szczerze powiem że głosowałem na bramkę Messiego ale myślę że ,nagrodę powinien dostać Rooney ! Jak o tym soądzicie ?

0

Aha... Dzienki granderbi .Nie ma na Cyfrze ale jest na Twiterze !

0

Na Cyfrowym Polsacie można obejrzeć mecz ,dzisiejszy ?

0

Będzie transmisja na Twiterze ?

0

Dla czego przeklinasz :( Nie podoba mi się to !

0

Czemu ?

0

Jak radzi sobię Pinto ?

0

Bardzo się ciesze że Pep odwiedził Davida ,po udanej operacji kości piszczelowej ! Bardzo dobrze że Villa ma wsparcie od trennera i piłkarzy !

0

Brawo ! Szkoda mi jedynie .Kontuzja Davida Villi ! Myśle że Messi szczeli gola ... A jak ? Zobaczymy. :)

0

kacperowski20
Tego się nie dowiemy ! A jeśli zdradzą nam piłkarze .Nie będziemy mieli pewności czy to były te słowa ?
FCBROREVER
Nie rozumiem ? Nie dokończyłeś,cytuję " Ten mecz z Realem, takiego kopa powinnien nam dać " Do wygrywania meczów w wielkim stylu ,i ceszyć ludzi swą techniką ! Proszę :)

0

Puyol i Pique są moimi najlepszymi stoperami w Barcelonie ! A jeśli jeszcze grają w meczu z Realem Madryt ,na sfoich pozycjach . Mascherano jest i będzie tylko zastępcą środkowych obrońców ! A że akurat kontuzji ( dawno temu ) doznał Puyol ,musiał go zastąpić Masche !

0

Przecież to nie wioska, prawdasz ! Tylko Japonia :)

0

Musi być Puyol obecy na meczu z Realem Madryt ! Myślę że pojawi się od pierwszych minut na boisku.

0

Właśnie takie ustawienie jest najlepsze dla barcelony Valdes Alves Pique Puyol Abidal Busquets Xavi Iniesta Pedro Messi i Villa !

0

Fakt, jak jest Puyol na boisku wiem że mecz wygrany !

0

Pierwsza przegrana ,mimo to dalej Barcelona jest faworytem ...

0

Myślę że Messi oraz Dani Alves są warci więcej niż podaje " brazylijska firma doradcza Pluri rankingu najcenniejszych piłkarzy na świecie".

0

Tak jak mówiłem ,przewidywałem Puyola na prawej oraz Mascherano i Pique na stoperach,a Abidal na lewej stronie bojiska. Jedynie pomyliłem się z Villą ,myślałem że będzie grał w pierwszym skłądnie ! Ale to tylko przewidywany skład.

0

Przepraszam *Szklany

0

KingLeonidas
Świetnie to napisałeś ! Na prawdę bardzo dobry komętarz.

0

Przepraszam za błąd *typ.

0

Mój tym ustawienia ,na mecz z AC Milanem :
Valdes
Puyol,Mascherano,Pique,Abidal
Xavi,Sergio,Keita
Pedro,Messi,Villa
Ławka : Pinto,Fabregas,Alexis,Thiego,Maxwell,Fontas,Do Santos ,Bartra, Oier i Cuenca.

0

Myślę że Iniesta "Najlepszy pomocnik na świecie" poradzi sobię z stłuczeniem mięśnia uda ! I powróci na mecz z Getafe CF . Xaviemu będzie brakować iniesty.

0

Nie mogę się doczekać obejrzenia tego meczu !

0

4-0 Wspaniały wynik !
Tak do końca :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?