Maciek2Dani
Dołączył/a: czerwiec 2011
Szprotawa
15 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie można obejrzeć jutrzejszy mecz ? Wiem że w necie ,ale chodzi mi o kanały na satelitach.
0
Szczeże :) Puyol i Pique są najlepszymi Stoperami na Świecie !
0
Tak siedzę przed komputerem i myślę o tym co tu napisać ,ciekawego ,dobrego i żeby było dobre ! Już piszę to co miałęm pisać " Kiedy Pep zdecyduję ,zagrać ustawieniem 4-3-3 " ?
0
Będze transmisja meczu na Twitterze ? Z taką drużyną jak Betis Sewilla ...
0
Myślę że dobrze robi odchodząc z Barcelony ! Już dawno go nie widziałęm na boisku w tym sezonie. :(
0
Szczerze powiem że głosowałem na bramkę Messiego ale myślę że ,nagrodę powinien dostać Rooney ! Jak o tym soądzicie ?
0
Aha... Dzienki granderbi .Nie ma na Cyfrze ale jest na Twiterze !
0
Na Cyfrowym Polsacie można obejrzeć mecz ,dzisiejszy ?
0
Będzie transmisja na Twiterze ?
0
Dla czego przeklinasz :( Nie podoba mi się to !
0
Czemu ?
0
Jak radzi sobię Pinto ?
0
Bardzo się ciesze że Pep odwiedził Davida ,po udanej operacji kości piszczelowej ! Bardzo dobrze że Villa ma wsparcie od trennera i piłkarzy !
0
Brawo ! Szkoda mi jedynie .Kontuzja Davida Villi ! Myśle że Messi szczeli gola ... A jak ? Zobaczymy. :)
0
kacperowski20
Tego się nie dowiemy ! A jeśli zdradzą nam piłkarze .Nie będziemy mieli pewności czy to były te słowa ?
FCBROREVER
Nie rozumiem ? Nie dokończyłeś,cytuję " Ten mecz z Realem, takiego kopa powinnien nam dać " Do wygrywania meczów w wielkim stylu ,i ceszyć ludzi swą techniką ! Proszę :)
0
Puyol i Pique są moimi najlepszymi stoperami w Barcelonie ! A jeśli jeszcze grają w meczu z Realem Madryt ,na sfoich pozycjach . Mascherano jest i będzie tylko zastępcą środkowych obrońców ! A że akurat kontuzji ( dawno temu ) doznał Puyol ,musiał go zastąpić Masche !
0
Przecież to nie wioska, prawdasz ! Tylko Japonia :)
0
Musi być Puyol obecy na meczu z Realem Madryt ! Myślę że pojawi się od pierwszych minut na boisku.
0
Właśnie takie ustawienie jest najlepsze dla barcelony Valdes Alves Pique Puyol Abidal Busquets Xavi Iniesta Pedro Messi i Villa !
0
Fakt, jak jest Puyol na boisku wiem że mecz wygrany !
0
Pierwsza przegrana ,mimo to dalej Barcelona jest faworytem ...
0
Myślę że Messi oraz Dani Alves są warci więcej niż podaje " brazylijska firma doradcza Pluri rankingu najcenniejszych piłkarzy na świecie".
0
Tak jak mówiłem ,przewidywałem Puyola na prawej oraz Mascherano i Pique na stoperach,a Abidal na lewej stronie bojiska. Jedynie pomyliłem się z Villą ,myślałem że będzie grał w pierwszym skłądnie ! Ale to tylko przewidywany skład.
0
Przepraszam *Szklany
0
KingLeonidas
Świetnie to napisałeś ! Na prawdę bardzo dobry komętarz.
0
Przepraszam za błąd *typ.
0
Mój tym ustawienia ,na mecz z AC Milanem :
Valdes
Puyol,Mascherano,Pique,Abidal
Xavi,Sergio,Keita
Pedro,Messi,Villa
Ławka : Pinto,Fabregas,Alexis,Thiego,Maxwell,Fontas,Do Santos ,Bartra, Oier i Cuenca.
0
Myślę że Iniesta "Najlepszy pomocnik na świecie" poradzi sobię z stłuczeniem mięśnia uda ! I powróci na mecz z Getafe CF . Xaviemu będzie brakować iniesty.
0
Nie mogę się doczekać obejrzenia tego meczu !
0
4-0 Wspaniały wynik !
Tak do końca :)