0

Iniesta Xavi Messi Sergio Puyol Dani Alves Villa Pedro Pique Alba ABIDAL
Jest to jedyny skład na świecie który wygra wszystko !!!

0

sory ten post jest dziwny !

0

Valdes,Dani,Pique,Mascherano, ,Xavi,Sergio,Casc, Messi,Pedro,Iniesta

0

Redakcja:Zróbcie "Relacje live" na serwisie FC.Barca.Com :)

0

Jak myślicie,czy Barcelona zaskoczy nasz swoją perfekcją w każdym podaniu,mało strat,Xavi będzie domenem na środba pola. Pique i Puyol wyjdą od początku i zaskoczą... oraz inne przykłady.A jaką taktykę przyjmie w jutrzejszym meczu Tito,myślę że postawi na środek pola Xavi,Sergio,Iniesta.A jak z obroną tak jak powinno być Dani Alves szarża po prawej stronie ,piłki za obrońców od Xavi-ego... oraz Pique/Puyol.Na lewej Alba.Atak to Dzisiaj Messi na prawej ,na środku Villa lub Casc.A na lewej Tello lub Pedro (stawiam na pedro). Stawiam na moją taktykę :) Ale spoko jak komuś się nie podoba,rozumiem:P

0

A i jeszcze jedno ,nie dziwie się ,że Barca traci tyle bramek ,skoro jest nowy :Alba oraz w jednym meczu musiał grać Adriano na stoperze czy Song :)

0

Ej panowie a co myślicie że jak Puyol wróci razem z Pique to będzie wszystko
"ok",wcale nie z meczu na mecz powinno być lepiej ,dobrze by bylo jakby powrócił do formy Mescherano ,nie wiem jak grali w meczu z Saragossą ,jeden i drugi ,chodzi mi o Puyola i Pique ,to jeden z nich powinien zacząć ten mecz na ławce a potem jak by było widać ,brak poprawy z Mscherano wtedy zmiana.

0

kacperski1

NAJLEPSZE PODSUMOWANIE MECZU---> Czemu nie startujesz na admina ? Serwisu FC.Barca.com ?

0

Jaki wynik Real - Bilbao ?

0

Gdzie relacja live gdzie przedmeczowe zaproszenia itp. Dzisiaj tego nie widziałem!!!

0

Mam pytanie do Redakcji : Czy będzie relacja live na serwisie ?

0

Panowie na pewni Puyol wejdzie tyle że sztab prawdopodobnie pozwoli mu wejść (tak było z Pique) na 20 min. prawdopodobnie? A co do składu MD to się zgadzam.

0

Panowie bardzo fajne stroje Katalonii :) ocena 6/6 :) Bardzo nowoczesne :)

0

Barca - Saragossa 90' Prezentacja meczu poniżej:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Usupl22wthc

0

Czy Puyol będzie grał w meczu z Saragossą ?

0

Super :) Niech jak najwięcej promują i kształcą piłkę na całym świecie!

0

Pique powrócił ,a Puyol zaraz będzie grał ,oj boje się co to będzie gdy będą dwaj najlepsi stoperzy:)

0

Nie sadzicie że do uzupełniania stronki po meczu,jest potrzebne więcej osób?

0

Bardzo fajne hasło w newsie "Lepszy wynik niż gra".:)

0

Nom skład taki jak proponowałem:) V.V. Dani,Pique,Mascherano,Alba,Xavi,Busi,Fabs,Pedro,Messi,Tello.

0

Víctor Valdés, Jordi Alba, Andrés Iniesta, Cesc Fábregas, Sergio Busquets, David Villa, Pedro (Barcelona);
Iker Casillas, Sergio Ramos, Raúl Albiol (Real Madryt);

0

Panowie mam ważny komunikat!
NICH ŚWIAT SZYKUJE SIĘ NA OSTRE GRZMOTY !!!

0

Jeśli drużyna umie przegrywać,jest najlepsza na świecie.Doświadczyliśmy tego wczoraj wieczorem!Czy Real umiał powiedzieć "dobra drużyna" po przegranym meczu z Barcelona,nie!Szukała kłótni lub innych sposobów,aby powiedzieć światu że Barcelona jest słaba.Jeśli przegrywać to z klasą!

0

Pep powinien wrócić do Barcelony,z nowymi pomysłami.Myślę że zaskoczy cały świat!Jeśli Pep nie znajdzie się w sztabie szkoleniowym Barcy to uznam to za błędną decyzję :?

0

Messi: "Nie jesteśmy martwi". Oto link z wywiadu ,poniżej:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HdIGRPx9uDY

0

Np. "Druga strona meczu przeciwko Celty". Nie czepiam się!

0

Mam pytanko,na oficjalnej stronie FC Barcelony już widziałem ciekawostki i statystyki po meczu (3-1) z Celtą Vigo a dalej nie widzę żadnego newsa na FC.Barca.com ,może "poddział FCBarcelony Regal" zabrało trochę czasu...
Jak to jest ?

0

Bardzo fajny pomysł z dodawaniem "newsa" na Twittera i FB ,chwale :)A wy co na to ? Tyle ile osób da plusa ,tyle osób to lubi.

0

Dzięki za "+".

0

Villa: "już gotowy na 90' min." oto link do wywiadu:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XYW-R5E3JXo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?