Maciek2Dani
Dołączył/a: czerwiec 2011
Szprotawa
15 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iniesta Xavi Messi Sergio Puyol Dani Alves Villa Pedro Pique Alba ABIDAL
Jest to jedyny skład na świecie który wygra wszystko !!!
0
sory ten post jest dziwny !
0
Valdes,Dani,Pique,Mascherano, ,Xavi,Sergio,Casc, Messi,Pedro,Iniesta
0
Redakcja:Zróbcie "Relacje live" na serwisie FC.Barca.Com :)
0
Jak myślicie,czy Barcelona zaskoczy nasz swoją perfekcją w każdym podaniu,mało strat,Xavi będzie domenem na środba pola. Pique i Puyol wyjdą od początku i zaskoczą... oraz inne przykłady.A jaką taktykę przyjmie w jutrzejszym meczu Tito,myślę że postawi na środek pola Xavi,Sergio,Iniesta.A jak z obroną tak jak powinno być Dani Alves szarża po prawej stronie ,piłki za obrońców od Xavi-ego... oraz Pique/Puyol.Na lewej Alba.Atak to Dzisiaj Messi na prawej ,na środku Villa lub Casc.A na lewej Tello lub Pedro (stawiam na pedro). Stawiam na moją taktykę :) Ale spoko jak komuś się nie podoba,rozumiem:P
0
A i jeszcze jedno ,nie dziwie się ,że Barca traci tyle bramek ,skoro jest nowy :Alba oraz w jednym meczu musiał grać Adriano na stoperze czy Song :)
0
Ej panowie a co myślicie że jak Puyol wróci razem z Pique to będzie wszystko
"ok",wcale nie z meczu na mecz powinno być lepiej ,dobrze by bylo jakby powrócił do formy Mescherano ,nie wiem jak grali w meczu z Saragossą ,jeden i drugi ,chodzi mi o Puyola i Pique ,to jeden z nich powinien zacząć ten mecz na ławce a potem jak by było widać ,brak poprawy z Mscherano wtedy zmiana.
0
kacperski1
NAJLEPSZE PODSUMOWANIE MECZU---> Czemu nie startujesz na admina ? Serwisu FC.Barca.com ?
0
Jaki wynik Real - Bilbao ?
0
Gdzie relacja live gdzie przedmeczowe zaproszenia itp. Dzisiaj tego nie widziałem!!!
0
Mam pytanie do Redakcji : Czy będzie relacja live na serwisie ?
0
Panowie na pewni Puyol wejdzie tyle że sztab prawdopodobnie pozwoli mu wejść (tak było z Pique) na 20 min. prawdopodobnie? A co do składu MD to się zgadzam.
0
Panowie bardzo fajne stroje Katalonii :) ocena 6/6 :) Bardzo nowoczesne :)
0
Barca - Saragossa 90' Prezentacja meczu poniżej:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Usupl22wthc
0
Czy Puyol będzie grał w meczu z Saragossą ?
0
Super :) Niech jak najwięcej promują i kształcą piłkę na całym świecie!
0
Pique powrócił ,a Puyol zaraz będzie grał ,oj boje się co to będzie gdy będą dwaj najlepsi stoperzy:)
0
Nie sadzicie że do uzupełniania stronki po meczu,jest potrzebne więcej osób?
0
Bardzo fajne hasło w newsie "Lepszy wynik niż gra".:)
0
Nom skład taki jak proponowałem:) V.V. Dani,Pique,Mascherano,Alba,Xavi,Busi,Fabs,Pedro,Messi,Tello.
0
Víctor Valdés, Jordi Alba, Andrés Iniesta, Cesc Fábregas, Sergio Busquets, David Villa, Pedro (Barcelona);
Iker Casillas, Sergio Ramos, Raúl Albiol (Real Madryt);
0
Panowie mam ważny komunikat!
NICH ŚWIAT SZYKUJE SIĘ NA OSTRE GRZMOTY !!!
0
Jeśli drużyna umie przegrywać,jest najlepsza na świecie.Doświadczyliśmy tego wczoraj wieczorem!Czy Real umiał powiedzieć "dobra drużyna" po przegranym meczu z Barcelona,nie!Szukała kłótni lub innych sposobów,aby powiedzieć światu że Barcelona jest słaba.Jeśli przegrywać to z klasą!
0
Pep powinien wrócić do Barcelony,z nowymi pomysłami.Myślę że zaskoczy cały świat!Jeśli Pep nie znajdzie się w sztabie szkoleniowym Barcy to uznam to za błędną decyzję :?
0
Messi: "Nie jesteśmy martwi". Oto link z wywiadu ,poniżej:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HdIGRPx9uDY
0
Np. "Druga strona meczu przeciwko Celty". Nie czepiam się!
0
Mam pytanko,na oficjalnej stronie FC Barcelony już widziałem ciekawostki i statystyki po meczu (3-1) z Celtą Vigo a dalej nie widzę żadnego newsa na FC.Barca.com ,może "poddział FCBarcelony Regal" zabrało trochę czasu...
Jak to jest ?
0
Bardzo fajny pomysł z dodawaniem "newsa" na Twittera i FB ,chwale :)A wy co na to ? Tyle ile osób da plusa ,tyle osób to lubi.
0
Dzięki za "+".
0
Villa: "już gotowy na 90' min." oto link do wywiadu:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XYW-R5E3JXo