Maciek2Dani
Dołączył/a: czerwiec 2011
Szprotawa
15 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hura Mecz Barca Real w TVP 1 :)
0
Dobry wyjściowy skład :)
0
No troszkę tego jest:)
0
Teraz Osasuna ,czekam...
0
Panowie to ja myślę że 5 do 0 będzie :)
0
Powiem tylko tyle gdzie Villa ,jest potrzebny Barcelonie w motywacji jak i taktycznie.Dlatego sądzę że najlepiej będzie trzeba wprowadzić w grę Puyola
oraz Villa.Jak chcemy wygrać musimy to zrobić ,może z Mascherano przesadziłem ale Villa za Fabregasa... nie wiem jak to będzie wyglądać w drugiej części gry ale sądzę że Barca musi podjąć się zdecydowanego gry.
0
Skład Barcelony: Pinto, Alves, Pique, Mascherano, Alba, Xavi, Busquets, Cesc, Pedro, Messi, Iniesta
0
Oj będzie się działo na Mini Estadi,myślicie na pewno dla czego ?
Nasi gracze z Barcy B są pod wielkim naciskiem na wynik...
Tak się mówi ,to teraz muszę pokazać na co ich stać !
A Deulofeu musi pokazać na co go stać w takich meczach jak ten.
0
Macie tu zdięcia z treningu : http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/image_gallery/training-session-22-01-2013
0
Abi Abi Abi
0
Jak przystało na kapitana
0
Koledzy i koleżanki może ktoś wysłać mi linki z bramkami ,ale wszystko oddzielnie ... ale tylko dla Barcy !!! Bardzo bym prosił ,a za wysłanie będę wdzięczny :)
0
Keita niech wraca do Barcy ,już duzo kasy zdobył :)
0
Statystyki mówią same za siebie,myślę że Valdes to świetny bramkarz który pasuje na 199% do stylu jaki barca prezentuje,ale można postawić na wychowanków ... Pinto ? Myśle że to najlepszy wybór,który czasami ma świetne mecze ... ale grać tak jak on co kilka kolejek czy meczów nie sądzę żeby jakiś bramkarz to wytrzymał ? A jak taki jest to jaki,proszę napisać powyżej ! Pinto to najlepszy wybór ,a wracając do tematu to pierwsza porażka w tym sezonie ,nic nie można było zrobić ,aby to była ostatnia.
Na razie panowanie ,komentować :)
0
Czekam na trzech najlepszych napastników,czyli Villa Messi Pedro:)
0
Czytałem to co powiedział Tito o Viktorze oraz o tym że Pep może się posłużyć aspektami swojej dawnej pracy ... nie sądzę.Na pewno wymyśli coś lepszego i nowego nie spotykanego w fudbolu. Czekam na sparing Tito ws. Pep czyli Bayern kontra Barcelona.
0
V.V. Jest niezbędnym piłkarzem barcelony jak i stylu czy taktyki :( Jestem bardzo zadziwiony decyzją Victora,ponieważ tyle przeszedł tyle wybronił,a z tym co wpuścił nie pamiętam :) Ale wiem że jest niezbędny ... Myślę że jak Valdes odejdzie to potem inni zaczną.Nie rozumiem ? Przykład Pinto ,tyle siedzieć na ławce po czym wejść i pokazać się z dobrej nieodmiennej strony coś niesamowitego.Tworzono to przez kilka lat a teraz Valdes się poddaje i to jeszcze w takim czasie gdy wszystko już było fajnie.Barcelona prowadzi w lidze ,spokojnie zacznie w Lidze Mistrzów !A tu zaraz Mecze z Real Madryt ... Myślę że przedłuży kontrakt o rok :)
0
*liczby
0
Liczy mówią swoje
0
Aaa... taki myk,jeśli tak ma wyglądać relacjonowanie oraz podawanie informacji na temat meczu* to jestem zadowolony :) Myślę że pomysł się sprawdził pod każdym aspektem. Zaraz obcykam czy wszystko jest podane :) Co do meczu :( Myślę że Alexis po winien być oceniony najniżej,szkoda meczu,ale co i w biedzie i w żałobie zawsze i wszędzie pójdę za FC Barceloną !!!
0
Ej panowie redaktorzy :) Chyba jakaś pomyłka nastąpiła na stronę FC.Barca.com,ponieważ padano już kolejny mecz a ten teraźniejszy jest już napisany w nim wynik spotkania ? Tak samo w terminarzu ? Jak by co ,spoko.Zawsze jesteście pierwszym źródłem informacji na temat Barcy !!!
0
Może by i wy czyli Serwis FC.Barca.com założył na tej stronce swój profil :)
0
Super ,zaraz obcykam
0
Ech tam :)
0
Panowie szykuje się sezon Barcy ,dlaczego a no chyba po tym co w tamtym sezonie nie zdołali zdobyć ,myślę że to głód wygranych.A wy co o tym myślicie ?
0
Bardzo ciekawy mecz na szczeblu światowym !!!!
0
I tak powinny wyglądać oceny po meczu barcy :)
0
Hahahha... bardzo mi się podoba garnitur messiego :) Mógł bym taki założyć, to o 19 do Eurosportu :)
0
Pep do Barcelona ( razem z Tito ).
0
Nowe trykoty :) Fajne ...