0

Może jakiś link ze zdięciami ,z treningu ?:) Z góry dzięki ...

0

Super jakość tego filmu !:)

0

ja8215
Tak Barcelona nie sprzeda Adriano,ponieważ ( Brak ,Abidala i Maxwella ). Stanowcze "Nie".

0

piotr1985
ta .Pedro zasłabł ?

0

Dziękuje :)

0

Jakaś stronka z treningu by się przydała !!! :) Proszę o kontakt ....

0

Hahahahaha... Myśli Ramos ,że jak prowadzą w Lidze ( oraz wygrali z Moskwą !) .To może pozwolić sobię na taką pogadanke :)

0

Cuenca czy Tello ,podzielam zdanie ! Ale to Joan Isaac ,podpisał kontrakt a nie Tello :) Chociasz po ostatnim występie Cristiana w Lidze Mistrzów .Bardziej mnie zainponował !

0

"Teatr" .Hahaha...

0

Pep sam zdecyduje !!!

0

karolek66
Ja nie !!!
Czy będzie relacja Live na Twitterze ?

0

Czy można podać stronę ,na której są zdięcia z treningu ! Dziękuje :)

0

Tello Tello Tello ...

0

A może nie :)

0

Dziękuje Alisja3500 :)

0

A czy są zdięcia z treningu ? Jak tak to proszę o kontakt :)

0

ThiegoAmazing
Też o nim marze ,ale to jest nie możliwe :(

0

A gdzie ZM ( zawodnik meczu ) ???:( Ale to jest wiadome Messi :)

0

no nie taki mróz ! fellow2 :) Były gorsze ,a to co teraz jest można nazwać ,pryszczem ;) 321... Niedziela się zbliża :)

0

Dobra ,czy będzie relacja live na Twitterze ? lub Facebooku.Czekam na odpowiedź !

0

Bingoo
trochę za ostro ! ;(

0

Teraz tylko wygrać ! Barca Barca :) Mam pytanie : Czy będzie transmisja niedzielnego meczu z Leverkusen ,na Twitterze ? lub Facebooku ?

0

A czy na Twitterze będzie transmisja meczu ? ( Dzisiejszego meczu ,o 22:00 ). Lub na Facebooku ... Czekam ,na odpowiedź !

0

Thiego .

0

Tak samo sądze !

0

Pójdę do szkoły z uśmiechem na twarzy ,po dobrym meczu naszej Barcelony :)

0

Poświęcam ten komętarz ,komętatorom na Twitterze ! : "Świetnie ,na prawdę podoba mi się ,jak komętujecie mecz".
*Przepraszam za użycie słowa "komętujecie".

0

Bardzo fany ,jest pomarańczowy srtój .Nawet podoba mi się pierwszy komplet strojów !

0

Szczeże nie widziałęm tego ! Bo nie oglądałęm meczu :( Ale wiem że Iniesa " nie oszukiwał ". A skąd o tym wiem ? Ponieważ ,pierwszy raz słysze że pomocnik Barcelony " oszukiwał " !

0

natall11
Dziekuje bardzo :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?