Maciek2Dani
Dołączył/a: czerwiec 2011
Szprotawa
15 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może jakiś link ze zdięciami ,z treningu ?:) Z góry dzięki ...
0
Super jakość tego filmu !:)
0
ja8215
Tak Barcelona nie sprzeda Adriano,ponieważ ( Brak ,Abidala i Maxwella ). Stanowcze "Nie".
0
piotr1985
ta .Pedro zasłabł ?
0
Dziękuje :)
0
Jakaś stronka z treningu by się przydała !!! :) Proszę o kontakt ....
0
Hahahahaha... Myśli Ramos ,że jak prowadzą w Lidze ( oraz wygrali z Moskwą !) .To może pozwolić sobię na taką pogadanke :)
0
Cuenca czy Tello ,podzielam zdanie ! Ale to Joan Isaac ,podpisał kontrakt a nie Tello :) Chociasz po ostatnim występie Cristiana w Lidze Mistrzów .Bardziej mnie zainponował !
0
"Teatr" .Hahaha...
0
Pep sam zdecyduje !!!
0
karolek66
Ja nie !!!
Czy będzie relacja Live na Twitterze ?
0
Czy można podać stronę ,na której są zdięcia z treningu ! Dziękuje :)
0
Tello Tello Tello ...
0
A może nie :)
0
Dziękuje Alisja3500 :)
0
A czy są zdięcia z treningu ? Jak tak to proszę o kontakt :)
0
ThiegoAmazing
Też o nim marze ,ale to jest nie możliwe :(
0
A gdzie ZM ( zawodnik meczu ) ???:( Ale to jest wiadome Messi :)
0
no nie taki mróz ! fellow2 :) Były gorsze ,a to co teraz jest można nazwać ,pryszczem ;) 321... Niedziela się zbliża :)
0
Dobra ,czy będzie relacja live na Twitterze ? lub Facebooku.Czekam na odpowiedź !
0
Bingoo
trochę za ostro ! ;(
0
Teraz tylko wygrać ! Barca Barca :) Mam pytanie : Czy będzie transmisja niedzielnego meczu z Leverkusen ,na Twitterze ? lub Facebooku ?
0
A czy na Twitterze będzie transmisja meczu ? ( Dzisiejszego meczu ,o 22:00 ). Lub na Facebooku ... Czekam ,na odpowiedź !
0
Thiego .
0
Tak samo sądze !
0
Pójdę do szkoły z uśmiechem na twarzy ,po dobrym meczu naszej Barcelony :)
0
Poświęcam ten komętarz ,komętatorom na Twitterze ! : "Świetnie ,na prawdę podoba mi się ,jak komętujecie mecz".
*Przepraszam za użycie słowa "komętujecie".
0
Bardzo fany ,jest pomarańczowy srtój .Nawet podoba mi się pierwszy komplet strojów !
0
Szczeże nie widziałęm tego ! Bo nie oglądałęm meczu :( Ale wiem że Iniesa " nie oszukiwał ". A skąd o tym wiem ? Ponieważ ,pierwszy raz słysze że pomocnik Barcelony " oszukiwał " !
0
natall11
Dziekuje bardzo :)