0

Pep nie odejdzie z barcelony !

0

Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie !

0

Pep Guardiola nie odjedzie z Barcelony !

0

Barcelona bez Pepa to nie barcelona !

0

Powiem jedno ! Najlepiej gra się u siebie ( na sfojim terenie ! ). Dobrze że z 7 meczy 4 są na Camp Nou.

0

Wspaniałe statystyki Barcelony ! Oraz świetny bilans bramkowy Blaugranych :)

0

Jeśli ktoś tak samo sądzi , to proszę dać plusika ( + )

0

LEPSZA BYŁA POPRZEDNIA STRONA !

0

Tak cooen ! Ale jeszcze trzeba uzupełnić : Sezon ( Mecze , gole , kartki ).

0

Mascherano 9 jest bardzo dobrze :)

0

Podobał mi się doping kibiców !

0

Zawsze to coś ! Porusznie się z graczami Barcelony B :)

0

Żeby tylko z tego urazu nie powstały większe komplikacje !

0

Valdes ! Tak dalej :)

0

Abidal powinien nie zagrać w tych obu meczach ! Teraz się wyleczy po tem będzie świacił przykładem :)

0

Myślę że te buty pomogą mu jeszcze bardziej !

0

Popieram kubefcb10, Mam takie samo zdanie !

0

Dobra wiadomość :) Jak najszybciej powinien wracać do zdrowia !

0

Bardzo zła wiadomość :( I to jeszcze podstawowy piłkarz !

0

Bardzo dobra wiadomość ,Iniesta zielona światło od lekarzy !
Teraz tylko powrót do formy .

0

To już piata kontuzja :( Jestem dobraj myśli abidal ...

0

IIona :) Dzisiaj było 1-0 dlaczego ? Xsaviemu brakowało iniesty !

0

Witajcie wynik jaki obmyślam będzie 3:1 (2:0)
Mi działa bardzo dobrze !

0

bardzo fajny

0

uzeyros Popieram

0

Ortografia! BAN! - Ice

0

Jego osiągnięcia nic tu nie dają :)

0

Ciezy mnie taka wiadomość :)

0

Myślę że Chelsea to dobry klub dla zawodnika Barcelony B ...

0

Może wreście uda sięten transfer :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?