Maciek2Dani
Dołączył/a: czerwiec 2011
Szprotawa
15 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pep nie odejdzie z barcelony !
0
Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie !
0
Pep Guardiola nie odjedzie z Barcelony !
0
Barcelona bez Pepa to nie barcelona !
0
Powiem jedno ! Najlepiej gra się u siebie ( na sfojim terenie ! ). Dobrze że z 7 meczy 4 są na Camp Nou.
0
Wspaniałe statystyki Barcelony ! Oraz świetny bilans bramkowy Blaugranych :)
0
Jeśli ktoś tak samo sądzi , to proszę dać plusika ( + )
0
LEPSZA BYŁA POPRZEDNIA STRONA !
0
Tak cooen ! Ale jeszcze trzeba uzupełnić : Sezon ( Mecze , gole , kartki ).
0
Mascherano 9 jest bardzo dobrze :)
0
Podobał mi się doping kibiców !
0
Zawsze to coś ! Porusznie się z graczami Barcelony B :)
0
Żeby tylko z tego urazu nie powstały większe komplikacje !
0
Valdes ! Tak dalej :)
0
Abidal powinien nie zagrać w tych obu meczach ! Teraz się wyleczy po tem będzie świacił przykładem :)
0
Myślę że te buty pomogą mu jeszcze bardziej !
0
Popieram kubefcb10, Mam takie samo zdanie !
0
Dobra wiadomość :) Jak najszybciej powinien wracać do zdrowia !
0
Bardzo zła wiadomość :( I to jeszcze podstawowy piłkarz !
0
Bardzo dobra wiadomość ,Iniesta zielona światło od lekarzy !
Teraz tylko powrót do formy .
0
To już piata kontuzja :( Jestem dobraj myśli abidal ...
0
IIona :) Dzisiaj było 1-0 dlaczego ? Xsaviemu brakowało iniesty !
0
Witajcie wynik jaki obmyślam będzie 3:1 (2:0)
Mi działa bardzo dobrze !
0
bardzo fajny
0
uzeyros Popieram
0
Ortografia! BAN! - Ice
0
Jego osiągnięcia nic tu nie dają :)
0
Ciezy mnie taka wiadomość :)
0
Myślę że Chelsea to dobry klub dla zawodnika Barcelony B ...
0
Może wreście uda sięten transfer :)