0

Powiem jedno zmieniam zdanie na temat realizacji planu transmitowania meczu poprzez pisanie,jest to bardo dobry pomysł i szacunek dla ludzi którzy to opracowali i prowadzą tą stronę!Mam pomysł do 'Redakcji jeśli kogoś komentarz przekroczył np. 20/30 (plusów "+") to może jakieś ulepszenie na koncie,nie wiem ?

0

kamilomes123

Spamujemy.

0

Tak a Real zaskakuje :) Zaskakuje strasznie...

0

Ten mały człowiek jest świetny ,ponieważ potrafi zrobić to z piłka co ja nie umiem w wieku 15 lat. No sory ale to fakt . Talent ...

0

Barca jak zwykle w dziadka :)

0

Chelsea - Teraz mendą się domagać sprawiedliwości w meczu ,bo przegrali 3-2 .Hahahaha... Naprawdę powiecie mi jaki styl proponuje Chelsea ,tak porównać do Barcy?Czekam:) Piszcie na prywatne wiadomości:)Dzięki:)

0

Nie sądzę aby pep chciał sprzedać podstawowych piłkarzy pierwszej drużyny!To nie prawda :)

0

Karolina27041
Bardzo dziękuję:)

0

Ej siema,dzisiaj będę próbował nową stronkę do oglądania meczów Barcelony,jest nią http://satlive.pl/stream,id-121.htm .Jak ją oceniacie ,tak od 1 do 6 ,jak ją oceniacie ?Czekam na wasze oceny! DrHTV.com.pl to dobra stronka do oglądania meczów itp. ale chciałbym obejrzeć w lepszej jakość i bez przerywania, na powyższej stronce mecz.

0

Szkoda.

0

"Maszyno" Dobre ,chociaż to prawda:)

0

Nie chce Neymara w Barcelonie ,ponieważ jest tylko jeden człowiek który potrafi zadziwić ludzi ,a jest nim Leo Messi.

0

Mój skład na Rayo to: W bramce Victor ,lewy obrońca Alba ,prawy Montoya (od 75 min. Dani Alves),Prawy stoper Song a lewy Bartra. Pomocnicy: Xavi,Sergio,Iniesta .A napastnicy : Pedro,Messi,Villa.

0

Tak tak ,widziałem:)

0

Doping i oprawa to najważniejsze poza grą na stadionie!

0

Widziałem zdięcia z wizyty :) Super.

0

"Ataki na ministrę Muchę są związane z jej płcią"

0

I to mi się podoba, po co wydawać kasę na nowego obrońce jak tuż obok jest wychowanek, jeśli tak wypali plan Tita ,jak Guardioli z Telle i Cuenca to będę zadowolony ,prosił bym redakcje aby poświęcili temu więcej czasu (artykułów).

0

Najlepsi kibice na świecie oraz Polacy :)

0

"Na El Riazor piłkarz z Arenys de Mar przyjął rolę Xaviego" Moim zdanie Xaviego nie da się zastąpić ,pot każdym argumentem :)Ale i tak fabs jest dobrym piłkarzem :)

0

0

Najlepsza transmisja meczowa na jakiej stronce ?Czekam:)

0

Bardzo fajny pomysł z tym głosowaniem pod tekstem,jeden plus dla strony FCBarca.com :)

0

Wraca Puyol :)

0

Pique wracaj do gry jak najszybciej :)Czekam na pojedynki (3) ws. CR7

0

Abidal wracaj do pierwszej drużyny Barcelony ,jesteś tam potrzebny pod każdym względem :) Czekam na twój powrót ,na Camp Nou będzie znów ciepłe przywitanie.

0

Brawo

0

Ale po za tym Barca jest super i zaskakująca :)

0

Tito i Pep ,moim zdaniem Tito jest za bardzo otwarty na grę! A u Pepa było całkiem inaczej ,tzw. dominował wszystkimi statystykami ,dlatego wszystko wygrywał ,dopiero jak skończyły się pomysły ,nic nie wypalało:( Chciałbym aby Pep Guardiola powrócił do Barcelony z nowymi pomysłami na grę .Mój komentarz jest zbyt pochopny ,dlatego przepraszam :)

0

Abidal powracaj :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?