Maciek2Dani
Dołączył/a: czerwiec 2011
Szprotawa
15 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powiem jedno zmieniam zdanie na temat realizacji planu transmitowania meczu poprzez pisanie,jest to bardo dobry pomysł i szacunek dla ludzi którzy to opracowali i prowadzą tą stronę!Mam pomysł do 'Redakcji jeśli kogoś komentarz przekroczył np. 20/30 (plusów "+") to może jakieś ulepszenie na koncie,nie wiem ?
0
kamilomes123
Spamujemy.
0
Tak a Real zaskakuje :) Zaskakuje strasznie...
0
Ten mały człowiek jest świetny ,ponieważ potrafi zrobić to z piłka co ja nie umiem w wieku 15 lat. No sory ale to fakt . Talent ...
0
Barca jak zwykle w dziadka :)
0
Chelsea - Teraz mendą się domagać sprawiedliwości w meczu ,bo przegrali 3-2 .Hahahaha... Naprawdę powiecie mi jaki styl proponuje Chelsea ,tak porównać do Barcy?Czekam:) Piszcie na prywatne wiadomości:)Dzięki:)
0
Nie sądzę aby pep chciał sprzedać podstawowych piłkarzy pierwszej drużyny!To nie prawda :)
0
Karolina27041
Bardzo dziękuję:)
0
Ej siema,dzisiaj będę próbował nową stronkę do oglądania meczów Barcelony,jest nią http://satlive.pl/stream,id-121.htm .Jak ją oceniacie ,tak od 1 do 6 ,jak ją oceniacie ?Czekam na wasze oceny! DrHTV.com.pl to dobra stronka do oglądania meczów itp. ale chciałbym obejrzeć w lepszej jakość i bez przerywania, na powyższej stronce mecz.
0
Szkoda.
0
"Maszyno" Dobre ,chociaż to prawda:)
0
Nie chce Neymara w Barcelonie ,ponieważ jest tylko jeden człowiek który potrafi zadziwić ludzi ,a jest nim Leo Messi.
0
Mój skład na Rayo to: W bramce Victor ,lewy obrońca Alba ,prawy Montoya (od 75 min. Dani Alves),Prawy stoper Song a lewy Bartra. Pomocnicy: Xavi,Sergio,Iniesta .A napastnicy : Pedro,Messi,Villa.
0
Tak tak ,widziałem:)
0
Doping i oprawa to najważniejsze poza grą na stadionie!
0
Widziałem zdięcia z wizyty :) Super.
0
"Ataki na ministrę Muchę są związane z jej płcią"
0
I to mi się podoba, po co wydawać kasę na nowego obrońce jak tuż obok jest wychowanek, jeśli tak wypali plan Tita ,jak Guardioli z Telle i Cuenca to będę zadowolony ,prosił bym redakcje aby poświęcili temu więcej czasu (artykułów).
0
Najlepsi kibice na świecie oraz Polacy :)
0
"Na El Riazor piłkarz z Arenys de Mar przyjął rolę Xaviego" Moim zdanie Xaviego nie da się zastąpić ,pot każdym argumentem :)Ale i tak fabs jest dobrym piłkarzem :)
0
0
Najlepsza transmisja meczowa na jakiej stronce ?Czekam:)
0
Bardzo fajny pomysł z tym głosowaniem pod tekstem,jeden plus dla strony FCBarca.com :)
0
Wraca Puyol :)
0
Pique wracaj do gry jak najszybciej :)Czekam na pojedynki (3) ws. CR7
0
Abidal wracaj do pierwszej drużyny Barcelony ,jesteś tam potrzebny pod każdym względem :) Czekam na twój powrót ,na Camp Nou będzie znów ciepłe przywitanie.
0
Brawo
0
Ale po za tym Barca jest super i zaskakująca :)
0
Tito i Pep ,moim zdaniem Tito jest za bardzo otwarty na grę! A u Pepa było całkiem inaczej ,tzw. dominował wszystkimi statystykami ,dlatego wszystko wygrywał ,dopiero jak skończyły się pomysły ,nic nie wypalało:( Chciałbym aby Pep Guardiola powrócił do Barcelony z nowymi pomysłami na grę .Mój komentarz jest zbyt pochopny ,dlatego przepraszam :)
0
Abidal powracaj :)