Maciek2Dani
Dołączył/a: czerwiec 2011
Szprotawa
15 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Musimy wygrać w Milanie porem na Camp Nou będzie spokojnie dla Barcy a Milan będzie musiał wygrać... proszę nich się spełni !
0
Też sobie tego nie wyobrażam
0
No i dobrze
0
No i dobrze czym więcej takich z la Masia
0
5:0 i menita
0
Szkoda
0
Wywiad przez Google+ Live Barca, a tu macie z Dani-m Alvesem :
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lrRnC_DTkDM
0
Pinto to wyśmienity bramkarz.
0
Szkoda ,ponieważ mecz leci o 12 a ja mam trening.
0
Ten "PS" mi się podoba :)
0
Powodzenia
0
Sory pomyłka. W ataku .Alexis
0
Moje proponowane ustawienie na mecz z Grenada to w bramce V.V. Od prawej Dani alves na środku Pigue oraz Mascherano a na lewej Adriano.Od prawu pomocy zacznie Thiago na środku busi i iniesta.Na lewej Villa z messim i Adriano lub/ pedro
0
Czekam na całe 90' :)
0
Szok jak by teraz ze sobą grali
0
Szkoda
0
może to i dobrze ,ponieważ ma konflikt z Eto
0
Pozostaje nam Thiago :-]
0
"dobry poczontek"
Zaczęliśmy skutecznie w tym sezonie i myślę że tak będzie do ostatniej kolejki.Musze sprzeciwić się takim ludziom ktozy są (w dosycie ze zwyciensca.a gdy przychodzi bieda już och nie ma ).
0
No messi czegoś dokonał:D trzeba go za to teraz wynagrodzić.ale powiem co miałem powiedzieć .messi dostal paręnaście dno więcej wolnego i widzicie co się dzieje
0
Haha:[śmieszne
0
Alexis do domu
0
Wracaj do zdrowia
0
A ja myślę że sztab boi się jakichkolwiek decyzji ile dawać mu minut ,może to błędne rozumowanie ale z czasem zobaczymy ,życzę aby powrócił na boisko .
0
dobra to menita i do domku :P
0
Też nie zwracam uwagi na takie cos jak prowokacja,czy wyzywanie po prostu robię to co do mnie należy ::]
0
Dobrze zo on prowadzi barce
0
Życzę mu powodzenia w Ajaksie oraz powrotu do dawnej formy ,chcę go znów zobaczeć na Camp Nou
0
Villa to historia najlepszej jedenastki Barcy,ja myślę że nie sprzedadzą za nawet 50 milionów euro !!! Ale zobaczymy :)
0
będzie przygotowany mentalnie ale nie będzie grał w piłkę :)