0

Ronaldo (126).To jest żart ?

0

Ten mały gracz jest bardzo dobry jak na swój wiek!Czy trafi do młodej barcy ?

0

No sory ale jak ja bym miał wybierać między Barcą czy Valencią,pozostaje!

0

Życie miesza nam w głowach,a Abi dalej podąża do wypełnienia się na Camp Nou aby usłyszeć jeszcze raz owacje na stojąco ...Dalej już chyba wiemy?

0

Jesteście najlepszą i najfajniejszą stronką o barcelonie :)

0

No i tak ma być,składu się nie zmienia,nawet jak zawodnik zawodzi :)

0

Kiedy ktoś pomyśli w sztabie barcelony ? Już chyba nadszedł czas aby zastosować wariant z Mascherano w pomocy lub obronie,tak wiem że Puyol jest i bardzo dobrze:) Ale można nie zmieniać stoperów ,niech zostanie Pique i Puyol,na prawej Dani Alves wreszcie trzeba dać mu trochę pobiegać.Oczywiście przy Dani-m taktyka z wchodzącym obrońcą z prawej i lewej strony.Jak nic nie dolega Albie do pierwszego składu!Linia pomocników to z prawej Xavi ,w środku Mascherano oraz Iniesta. Teraz najważniejszy atak czyli od lewej Tello,Messi,Villa lub Villa,Messi,Alexis lub za Alexisa Pedro.

0

Barcelona jest faworytem do wygrania Ligi Mistrzów:)

0

Animos Tito!

0

Anioms Tito!

0

Jutro będę oglądał losowanie ligi mistrzów jak ligi europejskiej :)

0

Chelsea zepsuła wszystko przegrała :) Hahahaha...

0

Bardzo fajne stroje :) bardzo mi się podobają ,dlatego piszę że już widziałem na FB tak jak by na żywo i naprawdę fajne! Strój u siebie przypomina trochę z 2011/12 ?Co?

0

Bardzo mi się podobają !

0

Seydou Keita to bardzo dobry zawodnik nie raz ratował Barcelonę w poprzednim sezonie od straty punktów,dlatego będzie to bardzo dobre wzmocnienie!

0

Mój skład na środowy mecz, to oczywiście jak to ma być Pinto,z prawej strony Montoya lub Dani Alves,w środku Pique,Bartra,Alba,po czym Xavi za Thiago w środku Mascherano a z lewej do santos.Pedro,Messi,Villa.Co o tym sądzicie ?

0

kurcze jak nic pobije :)

0

Puyol na pewno bez kontuzji ?!

0

Jest mascherano na boisku :)

0

No tak czasami Messiego i w takich meczach brakowało,ale i tak jest najlepszy :)

0

Świetna reklama :)

0

Moje ustawienie barcelony na ten mecz to: Victor,Montoya,Pique,Puyol,Adriano,Thiago,Sergio,Dos Santos,Deulofeu,Messi,Villa lub Tello.

0

Wszystkiego najlepszego David :)

0

john_sacramoni

Największa głupota,która mnie przeraża.Chyba nie oglądasz meczów lecz patrzysz na pomeczowe wiadomości:)

0

Adriano powrócił do treningów. Abidal wraz z Alexisem trenowali z piłką :)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WbWbJ9gLRSE

0

Nie nie Pep wraca do Barcelony po odpoczynku !!!

0

sory *go

0

Deulofeu Widzę do w meczu na szczycie :)

0

Barcelona B wygrała 4-1 :)

0

Real Madryt,pany w dolnej części tabeli !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?