Maciek2Dani
Dołączył/a: czerwiec 2011
Szprotawa
15 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ronaldo (126).To jest żart ?
0
Ten mały gracz jest bardzo dobry jak na swój wiek!Czy trafi do młodej barcy ?
0
No sory ale jak ja bym miał wybierać między Barcą czy Valencią,pozostaje!
0
Życie miesza nam w głowach,a Abi dalej podąża do wypełnienia się na Camp Nou aby usłyszeć jeszcze raz owacje na stojąco ...Dalej już chyba wiemy?
0
Jesteście najlepszą i najfajniejszą stronką o barcelonie :)
0
No i tak ma być,składu się nie zmienia,nawet jak zawodnik zawodzi :)
0
Kiedy ktoś pomyśli w sztabie barcelony ? Już chyba nadszedł czas aby zastosować wariant z Mascherano w pomocy lub obronie,tak wiem że Puyol jest i bardzo dobrze:) Ale można nie zmieniać stoperów ,niech zostanie Pique i Puyol,na prawej Dani Alves wreszcie trzeba dać mu trochę pobiegać.Oczywiście przy Dani-m taktyka z wchodzącym obrońcą z prawej i lewej strony.Jak nic nie dolega Albie do pierwszego składu!Linia pomocników to z prawej Xavi ,w środku Mascherano oraz Iniesta. Teraz najważniejszy atak czyli od lewej Tello,Messi,Villa lub Villa,Messi,Alexis lub za Alexisa Pedro.
0
Barcelona jest faworytem do wygrania Ligi Mistrzów:)
0
Animos Tito!
0
Anioms Tito!
0
Jutro będę oglądał losowanie ligi mistrzów jak ligi europejskiej :)
0
Chelsea zepsuła wszystko przegrała :) Hahahaha...
0
Bardzo fajne stroje :) bardzo mi się podobają ,dlatego piszę że już widziałem na FB tak jak by na żywo i naprawdę fajne! Strój u siebie przypomina trochę z 2011/12 ?Co?
0
Bardzo mi się podobają !
0
Seydou Keita to bardzo dobry zawodnik nie raz ratował Barcelonę w poprzednim sezonie od straty punktów,dlatego będzie to bardzo dobre wzmocnienie!
0
Mój skład na środowy mecz, to oczywiście jak to ma być Pinto,z prawej strony Montoya lub Dani Alves,w środku Pique,Bartra,Alba,po czym Xavi za Thiago w środku Mascherano a z lewej do santos.Pedro,Messi,Villa.Co o tym sądzicie ?
0
kurcze jak nic pobije :)
0
Puyol na pewno bez kontuzji ?!
0
Jest mascherano na boisku :)
0
No tak czasami Messiego i w takich meczach brakowało,ale i tak jest najlepszy :)
0
Świetna reklama :)
0
Moje ustawienie barcelony na ten mecz to: Victor,Montoya,Pique,Puyol,Adriano,Thiago,Sergio,Dos Santos,Deulofeu,Messi,Villa lub Tello.
0
Wszystkiego najlepszego David :)
0
john_sacramoni
Największa głupota,która mnie przeraża.Chyba nie oglądasz meczów lecz patrzysz na pomeczowe wiadomości:)
0
Adriano powrócił do treningów. Abidal wraz z Alexisem trenowali z piłką :)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WbWbJ9gLRSE
0
Nie nie Pep wraca do Barcelony po odpoczynku !!!
0
sory *go
0
Deulofeu Widzę do w meczu na szczycie :)
0
Barcelona B wygrała 4-1 :)
0
Real Madryt,pany w dolnej części tabeli !!!